مديريت ديجيتال مديريت بخش زمان لندن

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

پیوستن به این دوره کارشناسی ارشد به صورت پاره وقت برای یادگیری نحوه راندن تغییر با استفاده از رویکرد تازه به حل مسئله، تفکر طراحی، تبدیل کسب و کار و رهبری. این برنامه توسط دانشگاه شریف دانشگاه تساید تایید شده است و با کارشناسان صنعت توسعه یافته است. این بدان معنی است که شما می توانید با گرفتن مهارت هایی که نیاز دارید آینده خود را به دست آورید، مدرک بگیرید.

تغییر درایو

دانشجوی دانشکده مدیریت دیجیتال MA به این معنی است که شما در حالی که کار می کنید مطالعه می کنید و بینش ها و یادگیری های جدید را به طور مستقیم به کار و زندگی خود اعمال می کنید. شما یاد می گیرید چگونه با تغییر ذهنیت و رهبری برای مقابله با تغییرات، دیجیتالی کردن، پیچیدگی و عدم اطمینان را بیازمایید. شما آخرین نظریه ها، چارچوب ها و ابزار ها را در داده ها خواهید آموخت

برنامه درسی حرفه ای متمرکز

این برنامه دارای پنج پروژه عملی گروهی و یک پروژه پژوهشی مستقل است. کارشناسان صنعت پروژه های عملی را هدایت می کنند. شما از طریق طیف وسیعی از مذاکرات تعاملی، کارگاه های آموزشی، چالش های تیم و انعکاس های عمیق یاد خواهید گرفت.

متوسط زمان تعهد 1.5 روز در هفته است که شامل 3 روز دانشگاه در ماه، کار مستقل و تحقیق در محل کار شما می باشد.

  • تفکر طراحی: کاوش طراحی ابزار و فرآیندهای تفکر و حفاری به زمینه های مرتبط مانند طراحی خدمات و طراحی محور انسان برای حل مشکلات پیچیده است.

  • فن آوری های دیجیتال: درک قدرت فناوری های دیجیتال در حال ظهور از طریق بحث های نظری و کارگاه های آموزشی.

  • تبدیل کسب و کار: با توسعه کسب و کار با استفاده از تکنیک های مدل سازی کسب و کار پیشرفته، مطالعات موردی، و سفرهای کاربر کار کنید.

  • مدیریت پروژه ها و تیم ها: راه خود را از طریق فرایندهای پیچیده پیچیده و مسیریابی و رفتار انسان در تیم ها را کنترل کنید.

  • پروژه نوآوری: تمام یادگیری های قبلی خود را برای ایجاد یک پروژه نوآورانه خود اعمال کنید. شما در زمینه ای که انتخاب می کنید، تحقیقات، توسعه و تست ایده های جدید را انجام می دهید یا آنها را تبدیل می کنید.

  • پروژه تحقیقاتی صنعت: مشکل در صنعت خود را پیدا کنید و برای حل آن کار کنید. به جای پایان نامه استاد سنتی، شما یک مشکل، راه حل های نمونه اولیه را شناسایی می کنید و بینش ها را براساس تحقیقات خود به اشتراک می گذارید.

هزینه ها:

انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 14،000. غیر انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 17،000.

واجد شرایط بودن:

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت دیجیتال از دانشگاه تسهسی، شریک اعتبار دهنده ما دریافت می کنند.

برنامه مورد نیاز چیست؟

الزامات برنامه

تمام متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی باشند یا حداقل 3-5 سال تجربه حرفه ای مربوطه را در سطحی که دانش، درک و کاربردی پیچیده را در رشته خود نشان دهد. علاوه بر این، متقاضی باید بتواند آموزش های لازم را به عمل بگذارد.

علاوه بر این، نامه ای از کارفرمای شما لازم است که ثابت می کند که آنها در طول روز دانشگاه شما را پشتیبانی می کنند و همچنین کارهای آموزشی را انجام می دهند.

دانش آموزان ما برای شرکت ها و سازمان های شگفت انگیز کار می کنند

فارغ التحصیلان ما در مورد این برنامه فکر می کنند

"آخرین چیزی که من در سال گذشته انتظار داشتم این بود که با چنین گروهی شگفت انگیز از مردم سراسر جهان دیدار و پیوند برقرار کنم. حمایت و انگیزه ای که ما با یکدیگر به اشتراک گذاشتیم مطلقا باید از طریق این سال به دست آید. من فکر نمی کردم که آوردن افراد با اهداف مشابه در لندن فقط برای 3 روز در ماه می تواند نتایج بسیار قوی را به ارمغان بیاورد! "

آدونیس بو چاکرا

مدیر طراحی جهانی در Sennheiser

"آنچه که واقعا در مورد Hyper Island بسیار دوست داشتم، در یک حلقه بازخورد ثابت بود. یادگیری جدید، رفتن به کار، استفاده از آن، و سپس بازگشت به مطالعه و کاوش. این یک ورودی ثابت از ایده های جدید با توانایی اعمال آنها به طور مستقیم بود. من واقعا این جنبه را دوست داشتم و این تصمیم خوبی بود که من بخواهم بخشی از وقت در Hyper Island .

رافائل ربر

مدیرعامل @ Zeilenwerk

رافائل در 30 فوربز 30 ساله شناخته شد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... اطلاعات بیشتر

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. اطلاعات محدود
منچستر , لندن , سنگاپور , استکهلم , نیویورک + 4 بیشتر کمتر