مدرک نیمه وقت مدیریت دیجیتال

مهارت ها و دانش هایی را که لازم دارید تغییر دهید در دنیای دیجیتال. راه حل های مخرب برای چالش های واقعی کسب و کار را توسعه دهید.

تغییر درایو

کارشناسی ارشد مدیریت دیجیتال به شما مهارت و دانش لازم را برای تغییر در دنیای دیجیتال می دهد. شما در حال مطالعه در حالی که کار و اعمال بینش و یادگیری برای توسعه راه حل های کسب و کار مخرب است.

یاد بگیرید چگونه به سریعتر نوآوری دیجیتال، ایجاد تیم های موثر، مدیریت پروژه های پیچیده تکنولوژی و کسب و کار تبدیل شوید.

این برنامه معتبر دانشگاهی طراحی شده و در همکاری نزدیک با کارشناسان صنعت تحویل داده می شود.

آنچه را یاد می گیرید

این برنامه دارای پنج پروژه عملی گروهی و یک پروژه پژوهشی مستقل است. کارشناسان صنعت پروژه های عملی را هدایت می کنند. شما از طریق طیف وسیعی از مذاکرات تعاملی، کارگاه های آموزشی، چالش های تیم و انعکاس عمیق یاد خواهید گرفت.

متوسط ​​زمان تعهد 1.5 روز در هفته است که شامل روزهای دانشگاه در پردیس، کار مستقل و تحقیق در محل کار شما خواهد بود.

  • تفکر طراحی کاوش در طراحی ابزار و فرآیندهای ذهنی و حفاری به زمینه های مرتبط مانند طراحی خدمات و طراحی محور انسان برای حل مشکلات پیچیده است.
  • فن آوری های دیجیتالی توانایی فن آوری های دیجیتال در حال ظهور را از طریق بحث های نظری و کارگاه های آموزشی به کار می گیرند.
  • تبدیل کسب و کار با توسعه کسب و کار با استفاده از تکنیک های مدل سازی کسب و کار پیشرفته، مطالعات موردی و سفرهای کاربر کار کنید.
  • مدیریت پروژه ها و تیم ها راه خود را از طریق فرآیندهای چابک پیچیده و درک رفتار انسان در تیم ها هدایت کنید.
  • پروژه نوآوری همه یادگیری های قبلی خود را برای ایجاد پروژه نوآورانه خود اعمال کنید. شما در حوزه انتخابی خود، ایده های جدید تحقیق کنید، توسعه یافته و تست کنید یا تبدیلات موجود را تغییر دهید.
  • پروژه تحقیقاتی صنعت یک مشکل در صنعت شما پیدا کرده و برای حل آن تلاش کنید. به جای پایان نامه کارشناسی ارشد، یک مشکل، راه حل های نمونه اولیه را شناسایی کرده و بینش ها را براساس تحقیقات خود به اشتراک بگذارید.

هزینه ها:

UK / EU: £ 12،000. بین المللی: £ 16،000.

اعتباربخشی:

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموز یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت دیجیتال دریافت خواهد کرد. این برنامه توسط Teeside University تایید شده است.

برنامه مورد نیاز چیست؟

الزامات برنامه - همه متقاضیان باید مدرک لیسانس (معمولا 2: 1 یا بالاتر از معیارهای بین المللی یا معادل بین المللی) داشته باشند یا حداقل 5 سال تجربه حرفه ای مربوطه را در سطحی که دانش، درک و کاربرد پیچیده ای را در خود نشان دهد انضباط. علاوه بر این، متقاضی باید به کار گرفته شود تا بتواند یادگیری مقطع کار را به کار گیرد.

در نهایت، از کارفرمای شما نامه ای از قصد دارد که ثابت می کند که شما در طول برنامه در روز مطالعه و همچنین دوره کارآموزی از شما حمایت می کنید.

فارغ التحصیلان ما برای شرکت های بزرگ و سازمان ها کار می کنند

یک کلمه از دانش آموزان ما

"این دوره در خارج از منطقه راحتی من به طور مداوم در هر ماژول گرفته شده است و به من آموخته است که چگونه برای مقابله با دنیای سریع در حال تغییر دیجیتال در زندگی حرفه ای من."

Yoshinori Sakuno

مدیر عامل جهانی doq®

"این یک لوکس شگفت انگیز است که در یک گروه مانند این باشیم. ما الهام بخش، مربیگری و دانش را با هم به اشتراک می گذاریم. "

لوتا شیببی فردریککسون

مدیر عامل @ Hammer

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hyper Island »

آخرین به روز رسانی October 15, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
15 
پاره وقت
Price
12,000 GBP
UK / EU: £ 12،000. بین المللی: £ 16،000.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است