با پیوستن به کارشناسی جدید در شرکت، تفاوت ایجاد کنید

امروزه همه شرکت های مالی، چالش های اخلاقی و اجتماعی جدیدی را در سرمایه گذاری و استراتژی های تخصیص دارایی خود در حال پیگیری و دنبال نمایه های واجد شرایط هستند.

هدف از کارشناسی ارشد این است که متخصصان را با درک کامل از ابزارهای مالی آموزش دهیم و هر دو مهارت مالی و فوق العاده مالی را به عنوان شغلی در مالی توسعه می دهند.

بیا سرمایه گذاری را از زوایای مختلف با دانشیار با استعداد، متخصص و شبکه ای از شرکای قوی برای تسهیل اشتغال در نظر بگیرید.

با این کارشناسی ارشد، شما یک ارزش واقعی برای حرفه ای خود به ارمغان می آورید. شما به طیف گسترده ای از فرصت ها در هر دو تجارت سنتی و حرفه های جدید ذاتی در مسائل ESG دسترسی خواهید داشت.

ثبت نام در کارشناسی ارشد در شرکت

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

با تمرین «بازنشستگی مالی»، تمرکز خود را بر روی مالیات قرار دهید.

پیوستن به یک برنامه ی یک نوع در فرانسه که شما را برای یک بازار نوآورانه و متفاوت آماده می کند: مالیات شرکت ها تحت کنترل چشم انداز پایدار و درازمدت است. ما حرفه ای را در مدیریت مالی و مدیریت دارایی بلند مدت آموزش می دهیم که می تواند در تصمیم گیری یکپارچه شرکت کند و چالش های پایداری و مسئولیت های شرکت را درک کند.

یک برنامه آموزشی هسته ای با دو تخصص حرفه ای سال دوم که رهبران بازار تصدیق شده است

شروع با 180 ساعت مالی در برنامه درسی اصلی، سپس تخصص M2 خود را بر اساس موقعیت و برنامه های شغلی خود انتخاب کنید:

  • شرکت مالی - مهندسی مالی
  • مدیریت پایدار - مهندسی ESG، مدیریت دارایی و ریسک (جایزه نوآوری در سال 2017 از Eduniversal)

موسسه سرمایه گذاری پایدار - مهندسی صنایع، مدیریت دارایی و مدیریت ریسک در حال حاضر برنامه آموزشی شماره یک در فرانسه و اروپا برای پایدار و مسئولیت پذیری مالی است Kedge Business School را رهبر علمی غیر قابل انکار در این زمینه می Kedge Business School .

محدوده بین المللی، چند پردیس

کارشناسی ارشد

  • گزینه ای برای تکمیل یک تبادل 4-6 ماهه با یک دانشگاه شریک در سال اول خود (M1).
  • آموزش بین المللی در تمام سال تحصیلی در سال دوم (M2) در دانشگاه های ما در مارسی (برنامه درسی تخصصی تخصصی امور مالی شرکت) و پاریس (تخصص سرمایه گذاری پایدار)، توسط استادان و استادان حرفه ای که در فرانسه و خارج از کشور کار می کنند آموزش داده می شود.

دانشکده پیشرفته

دانش آموزان توسط استادان Kedge Business School که شناخته شده به عنوان کارشناسان در امور مالی Kedge Business School شده است. کارکنان آموزش نیز شامل بسیاری از استادان حرفه ای (مشاوران، مدیران دارایی، مدیران صندوق های سرمایه گذاری، تحلیلگران و غیره) هستند که رهبران و کارشناسان در زمینه های مربوطه خود را شناخته اند و به بهترین نحو در معرض تئوری و عمل قرار می دهند.

شبکه وسیع شرکای

کارشناسی ارشد در شرکت

در خط مقدم نوآوری آموزشی

کارشناسی ارشد در شرکت

بورس تحصیلی

در KEDGE، ما به شدت بر این باور هستیم که نگرانی های مالی نباید مانع از دسترسی دانش آموزان به دوره انتخاب آنها شود.

ما می دانیم که گرفتن مدرک مستلزم انگیزه و تعهد شخصی و مالی است. برای کمک به شما برای ایجاد مسیر خود به سمت حرفه ی رویایی خود، مدرسه ارائه می دهد طیف وسیعی از بورس تحصیلی به دانشجویان بلند پروازانه و با استعداد بین المللی است.

چه کسی می تواند برای بورس تحصیلی درخواست دهد؟

فقط دانشجویان غیر فرانسه که برای ما بین المللی BBA، MSc تخصص ما و استاد ما در مدیریت Grande Ecole برنامه های واجد شرایط برای کسانی که بورس تحصیلی. دانشجویان بورس برای این کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط نیستند.

بورس تحصیلی اولیه

درخواست های دریافت شده در دوره Discount Early Bird Discount به صورت خودکار 10٪ تخفیف در هزینه های تحصیلات اعطا می شود. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست خود را تا تاریخ 28 فوریه 2019 در join.kedge.edu ارسال کنند.

در حالی که تخفیف های اولیه Early-Bird را می توان با بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی جمع کرد.

بورس تحصیلی شایسته

دانش آموزان با استعداد تحصیلی می توانند برای بورس تحصیلی شایستگی اعطا کنند: بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی . برای حمایت از برنامه های کاربردی خود، نامزدها برای بورس تحصیلی مستحق باید یک بیانیه انگیزشی و اثبات موفقیت های تحصیلی خود را ارائه دهند.

هر دو بورس تحصیلی Merit به دانش آموزان استثنایی اختصاص داده شده است. درخواست شما بر اساس دو معیار ارزیابی می شود: درجه ای که در مصاحبه با تیم دانشگاهی ما و مصاحبه و رکورد تحصیلی (GPA، GMAT، GRE و غیره) بدست آمده است.

برای حمایت از برنامه های خود، دانش آموزان انتظار می رود که بیانیه انگیزشی و هر گونه اثبات برتری تحصیلی یا دستاوردهای فوق برنامه را ارائه کنند.

بورس تحصیلی

15٪ تخفیف در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی عالی

تخفیف 20٪ در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی غیر تجمعی است (یعنی فقط یک شایستگی تحصیلی می تواند برای هر دانش آموز اعطا شود) اما می تواند با بورس تحصیلی اولیه تا 28 فوریه 2019 تجمعی ایجاد کند.

استاد کریستن هوی - کارشناسی ارشد ISLI

این بورس تحصیلی برای دانشجویان ایالات متحده آمریکا در دسترس است و دارای مدرک تحصیلی از یک دانشگاه آمریکایی است که مایل به پیوستن به برنامه کارشناسی ارشد ISLI می باشد. این بورس تحصیلی در حافظه Kirsten Hoey اهداء می شود. هر سال تعدادی از دانشجویان آمریکایی با سوابق تحصیلی عالی، تخفیف 50٪ در هزینه های تحصیل خود دریافت می کنند . برای واجد شرایط، دانش آموزان مجبور خواهند شد که یک نامه انگیزشی آنلاین ارسال کنند که به خانواده کیرستن هوئ و مدیر برنامه کارشناسی ارشد ارسال شود.

بورس تحصیلی Kristen Hoey را نمی توان با هیچ گونه بورس تحصیلی جمع کرد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Kedge Business School

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kedge Business School »

آخرین به روز رسانی آوریل 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
15,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا