مدرک کارشناسی ارشد مکمل در مولکولی

عمومی

شرح برنامه

علوم اعصاب و مغز

بسیاری از دانشمندان علوم اعصاب به عنوان مرز نهایی علم شناخته می شوند. این مجموعه شامل مجموعه ای متنوع از روش ها، از مطالعه ژن ها، به مطالعه نورون، سیناپس، مدار، رفتار و شناخت است. علوم اعصاب در موسسه Weizmann در تمام این جنبه ها تحقیق می کند. این موسسه یک انجمن بزرگ و پر جنب و جوش دانشمندان علوم انسانی است و یکی از مراکز پیشرو در تحقیقات عصبی و مغز در سراسر جهان است. با استفاده از طیف گسترده ای از مدل ها و تکنولوژی های پیشرفته، دانشمندان علوم اعصاب در Weizmann تلاش می کنند تا عملکرد نورونی در سلامت و بیماری را درک کنند.

موسسه Weizmann ارائه می دهد این برنامه رقابتی یکپارچه MSc / PhD (مولکولی

این درجه در علوم زندگی اهدا می شود.

درباره این آهنگ

سیستم عصبی همه چیزهایی است که انسان است، از جمله احساس، حرکت، احساسات، حافظه و آگاهی. فرایندهای مولکولی و سلولی که بر تشکیل سیستم عصبی، که برای عملکرد طبیعی آن ضروری است، و نیز فرآیندهای که باعث شکستگی و انحطاط آن در بیماری می شود، در مرز علم اعصاب قرار دارند. موسسه علمی Weizmann دارای انجمن بزرگ مولکولی است

حداقل الزامات علمی

ما از فارغ التحصیلان فارغ التحصیل برجسته از رشته های مختلف می خواهیم که به رشته پیشرفته PhD مستقیم ما در علوم عصبی و مغز اعمال شود. متقاضیان باید مدرک کارشناسی خود را از یک موسسه معتبر محلی یا خارجی موسسه آموزش عالی یا سایر گواهینامه های معادل توسط هیئت مطالعات در رشته خود داشته باشند، با GPA 85 (یا معادل آن). نامزدهای دانشگاه های غیر اسرائیلی یا نهادهای آموزش عالی باید آزمون های ارزیابی خارجی را در اختیار هیئت مطالعات، از جمله: GRE: هر دو تست عمومی و آزمون در موضوع مورد نظر شما می خواهید. کد FGS برای GREs 3398 است و نمرات باید مستقیما از مرکز آزمون GRE ارسال شوند. TOEFL یا آیلتس: فقط برای نامزدهای که زبان مادر انگلیسی نیست. لطفا توجه داشته باشید که اگر از شما خواسته شود که یک موسسه را به عنوان یک گیرنده نمره مشخص کنید، شماره کد TOFEL موسسه علمی Weizmann C087 است.

فرآیند برنامه

تعدادی از نامزدهای انتخاب شده به مصاحبه بر اساس دستاوردهای علمی و نامه های پیشنهاد شده دعوت می شوند. تجربه تحقیق گذشته مزیت است اما اجباری نیست. از آنجایی که انتظار می رود که متقاضیان این برنامه از مجموعه های بسیار متنوعی از پس زمینه آمده باشند، کمیته مصاحبه از سه تا چهار عضو هیات علمی از زمینه های مختلف در تحقیقات مغز تشکیل شده است. این برنامه بسیار انتخابی است و محدود به تعداد کمی از دانش آموزان است.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی می توانند بین اکتبر 1 تا 31 مارس ارائه شوند. برنامه های بعد (یعنی پس از مهلت فوق) در موارد خاص مورد توجه قرار می گیرند. برنامه های کاربردی دانشجویان خارجی تا 31 دسامبر در ماه ژانویه در نظر گرفته می شود و مصاحبه ها در اوایل ماه فوریه برگزار می شود. تصمیمات نهایی توسط فوریه 28 ارائه خواهد شد.

نحوه درخواست

لطفا فرم درخواست آنلاین را پر کنید. لطفا توجه داشته باشید که با توجه به محدودیت های فنی، این فرم با فرم درخواست کارشناسی ارشد ما هماهنگ است. بنابراین لطفا نگران نباشید و ادامه دهید. لطفا "علوم زندگی" را به عنوان زمینه اصلی مطالعه و "علوم مغز" به عنوان زمینه مطالعه انتخاب کنید. پس از ارسال درخواست خود، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نشان می دهد درخواست دریافت شده است. ظرف چند روز شما یک ایمیل دوم با یک UserID و یک رمز عبور دریافت خواهید کرد، که به شما امکان دسترسی به سرویس نظارت آنلاین را می دهد که می توانید وضعیت درخواست شما را بررسی کنید.

برنامه تحصیلی

لطفا در مورد دوره های کارشناسی ارشد / دوره های مطالعات چرخش تحت آکادمیک مشورت کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all studen ... اطلاعات بیشتر

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all student and postdoctoral affairs, the Feinberg Graduate School has established its reputation as a multidisciplinary center where students strive to reach the highest levels of knowledge and understanding, under the guidance of creative and original researchers in the natural sciences and mathematics. اطلاعات محدود