دوره کارشناسی ارشد برای مهندسان آموزش در زمینه طراحی وب و تکنولوژی های وب طراحی شده است.

این یک استاد رسمی منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) دو سال است. افراد این دوره عمدتا در کارهای آزمایشگاهی متمرکز هستند و به جای اینکه به طور همزمان به عنوان دوره های کارشناسی آموزش داده شوند، به یکی پس از دیگری داده می شوند.

بر اساس تعداد ECTS (سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا) اختصاص داده شده به یک موضوع، ممکن است تا یک یا سه هفته (از جمله ارزیابی) قبل از شروع موضوع بعدی شروع شود. این روش اجازه می دهد تا درجه بالایی از تخصص از مطالعات.


یک استاد، دو تخصص

این استاد دوگانه دو تخصص دارد که دانشجویان می توانند انتخاب کنند:

 • حرفه ای، منجر به درجه استاد در مهندسی وب تخصصی در توسعه حرفه ای برنامه های کاربردی وب برای شرکت، بر اساس فن آوری های وب به طور کامل آزمایش شده است.
 • تحقیق، که منجر به درجه کارشناسی ارشد در مهندسی وب و همچنین دکترای دیپلم علوم کامپیوتر (در صورت موفقیتآموزی پایان نامه دکترای تخصصی)، تخصصی در تحقیق و توسعه فن آوری های وب جدید است.

هر دو تخصص 65 ECTS را در دوره های مشترک به اشتراک می گذارند.

تخصص حرفه ای 15 ECTS در موضوعات خاص توزیع می شود و دانش آموزان نیز باید اقدامات تجاری (6 ECTS) را انجام دهند.

تخصص پژوهش 17.5 ECTS در موضوعات خاص توزیع شده است و دانش آموزان آنها باید نتایج تحقیقات خود را (که توسط یک معلم کمک و هدایت شده اند) در مجله علمی منتشر کنند.

یکی از مهمترین جنبه های دوره کارشناسی ارشد این است که طبق مقررات اخیر منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) یک مدرک رسمی برای تحصیلات تکمیلی است . این یکی از شش مدرک رسمی رسمی کارشناسی ارشد است که توسط دانشگاه اویودو تأیید شده و در سال تحصیلی 2006-2007 آغاز شده است.

طرح نمایشی از درجه های جدید در منطقه آموزش عالی اروپا: درجه، مدرک کارشناسی ارشد، و دکتر.

این یعنی چی؟ این بدان معنی است که در مقایسه با مدارک فوق لیسانس که در اسپانیا در حال حاضر در دسترس هستند، خصوصی یا بخشی از مدارک دانشگاهی، بدون رسمیت شناختن، این مدارک جدید کارشناسی ارشد، دانشجویان را با درجه رسمی ، فرمان 56/2005 (BOE تاریخ 25 ژانویه 2005)، که دوره های تحصیلی رسمی تحصیلات تکمیلی در اسپانیا را تنظیم می کند.

به عبارت دیگر، در حالی که تا کنون در اسپانیا تنها مدارک رسمی دانشگاهی بود که پس از تکمیل یک دوره تحصیلی (مهندس، مهندس فنی، فارغ التحصیل، معمار و غیره) و یا دکتر، پس از انجام دکترا و دفاع از پایاننامه دکترا، جدید مدرک کارشناسی ارشد در حال حاضر بین آن دو: مقطع کارشناسی ارشد، که بیشتر به کسب مهارت های حرفه ای متمرکز شده از مطالعات دومین دوره چرخه است .

اما علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد خود را با یک شخصیت تحقیقاتی حرفه ای ارائه می شود که به این معنی است که در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند بین یک یا چند تخصص مختلف انتخاب کنند. اگر آنها تخصص تخصص را انتخاب کنند، مدرک کارشناسی ارشد به عنوان تحصیلات دکتری در نظر گرفته خواهد شد و دانشجویان را قادر می سازد که پایان نامه دکترای خود را انجام دهند و بدین ترتیب مدرک دکتری خود را بدست آورند.


فاعل، موضوع

استاد در مجموع 120 ECTS است.

15 ECTS در موضوعات اصلی توزیع می شود، 50 ECTS در دوره های اجباری شامل می شوند.

تخصص حرفه ای نیاز به 15 ECTS از افراد در یک واحد تخصصی و 6 ECTS از روش های کسب و کار، در حالی که تخصص در تحقیقات نیاز به دوره های خاص 17.5 ECTS.

در نهایت، برای بدست آوردن درجه، دانش آموز باید یک پروژه کارشناسی نهایی را معادل 22 ECTS توسعه دهد .


سال اول

ترم اول

نیمسال دوم

سال دوم

ترم اول

نیمسال دوم


پذیرش

الزامات دسترسی

دسترسی به این مطالعات مستلزم داشتن مدرک دانشگاهی از جمله تجربه حرفه ای در علوم کامپیوتر است. چنین درجه های تحصیلی شامل (اما محدود به):

 • مدرک مهندسی نرم افزار
 • دوره مهندسی کامپیوتر در فناوری اطلاعات.
 • مدرک مهندسی در مدیریت کامپیوتر.
 • مدرک مهندسی در سیستم های کامپیوتری.
 • مدرک مهندسی در علوم کامپیوتر.

پذیرش دانشجویان خارجی با دستورالعمل سلطنتی 309/2005 (روزنامه رسمی 19 مارس 2005) تنظیم می شود.


دو برابر با دانشگاه فلوریدا جنوبی

این دانشگاه برنامه ای برای اخذ مدرک دوگانه کارشناسی ارشد مهندسی وب دانشگاه اویودو و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از دانشگاه فلوریدا جنوبی (USF) ، با مدت پنج ترم دارد.

این توافق نامه شامل جذب سوژه ها از طریق تشخیص خودکار چهار مورد از MIW و تحقق مشترک پروژه پایان دوره کارشناسی ارشد / پایان نامه کارشناسی ارشد است. سه ترم باید در دانشگاه اویودو و دو دوره دیگر در دانشگاه فلوریدا جنوبی انجام شود.

الزامات پذیرش در گروه علوم کامپیوتر و مهندسی USF عبارتند از:

 • کسب TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) عنوان.
 • گذراندن آزمون عمومی GRE (امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی).
 • نمره بالاتر یا برابر 8 در چهار موضوع قابل پذیرش MIW.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Oviedo - »

آخرین به روز رسانی آگوست 5, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
1,893 EUR
30.65 € / اعتبار، خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ 60.14 € / اعتبار، دانشجویان بین المللی.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020