مدرک کارشناسی ارشد معماری

عمومی

شرح برنامهبررسی اجمالی

در طول استاد معماری در آکادمی معماری، شما یاد خواهید گرفت که چگونه موقعیت خود را در زمینه معماری گسترده ای پیدا کنید و ارتقاء دهید. مدل آموزش همگانی، یک ترکیب اثبات شده از مطالعه و تجربه کار، الهام بخش سخنرانان مهمان از میدان و برنامه تحصیلی کوچک و بین المللی در مرکز شهر است، ارائه می دهد تمام ابزار شما نیاز به توسعه به یک معمار تمام عیار ، به طوری که شما می توانید به یک هنرمند فضایی الهام بخش با امضای معماری خود، که به طور کامل مجهز به نقش مرکزی در فرایند طراحی شکوفه. در آکادمی معماری، شما آموزش دیده خواهد شد که یک معمار باشید که جرات داشته باشد تا گردن خود را بپوشاند و آماده نگاه کردن بیشتر از دنیایی باشد که او قبلا می داند. شما فرصت ها را می بینید، می توانید دیگران را الهام بخش، جرات انجام انتخاب و می دانم که چگونه این ادغام به طوری که کل بیش از مجموع قطعات است.

بین رشته ای و بین المللی

معماری، طراحی شهری و معماری منظر، رشته های مستقل هستند، اما در عین حال با یکدیگر هماهنگ نیستند. آکادمی معماری آمستردام تنها برنامه مطالعه طراحی هلندی است که این سه رشته فضایی را در ترکیب ارائه می دهد. با تمرکز بر ماهیت و مهارت های حرفه خود و در عین حال، تا حدی در گروه های بین رشته ای کار می کنید، شما برای یک تمرین حرفه ای یکپارچه در زمینه کاری فعلی آماده خواهید شد، که در آن تقاضای روزافزون برای مهارت های طراحی خاص شما وجود دارد درون مرزهای تاریک. کار در زمینه های بین المللی نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است. آکادمی نیز یک شبکه فعال از برنامه های تحصیلی خارجی را حفظ می کند که از طریق آن دانش آموزان و استادان در مقیاس کوچک رد و بدل می شوند و عضو انجمن اروپایی آموزش معماری (EAAE) می باشد.

محیط الهام بخش

آکادمی معماری آمستردام یک برنامه آموزشی در مقیاس کوچک در مرکز شهر است. تمام عناصر چشم انداز شهری که در اینجا مورد مطالعه و تدریس قرار می گیرند می توانند در زمینه هایی که ما را احاطه کرده اند، شناخته شوند. به این ترتیب، شهر به آزمایشگاه شما تبدیل می شود، به عنوان یک ساختار اجتماعی، آثار هنری تاریخی و انتصاب طراحی پایدار. در همان زمان، کار دانش آموزان نیز برای خود شهر ارزشمند است. از طریق طرح هایی که آکادمی در دستور کار قرار می گیرد و طرح هایی که دانش آموزان می سازند، ما زمان و زمان موازی واقعیت موازی ایجاد می کنیم که می تواند خود را از لحاظ قدرت بیان بیان کند.

'این مطالعه با پایه و اساس حرفه حرفه ای معمار: طراحی. علاوه بر این، ما اطمینان داریم که شما در مورد تحولات فعلی مطلع هستید و قادر به واکنش به آنها هستید. استاندارد پروژه ها شگفت انگیز است - دانش آموزان هر ساله با کارهای فارغ التحصیلی به من می زنند.

Jan-Richard Kikkert، رئیس استاد معماری

هزینه تحصیل

هزینه های تحصیلی برای سال های 2019-2020:

  • هزینه تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد EEA، سوئیس و سوئینام 4 ساله خواهد بود.
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان کارشناسی ارشد 4 ساله غیر عضو EEA 800 یورو در سال خواهد بود.
  • هزینه تحصیل دانشجویان مهمان یا دانشجویان آزاد (اروپایی و غیر اروپایی) در هر ترم 4،150 یورو خواهد بود.

اجباری:

  • هر دانشجو (1 تا 3 ساله) موظف است مبلغ سالانه € 30 برای مواد آموزشی پرداخت کند.
  • هلند تور در ماه ژوئن برای دانشجویان سال اول (€ 250)

اختیاری:

  • سفر دانشجویان سال دوم و سوم (€ 700)
  • پروژه در خارج از کشور (€ 500)
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We stand for an open and inquiring attitude, for experimentation, and we encourage students to adopt their own position. We consider the city of Amsterdam to be the laboratory for the design assignmen ... اطلاعات بیشتر

We stand for an open and inquiring attitude, for experimentation, and we encourage students to adopt their own position. We consider the city of Amsterdam to be the laboratory for the design assignments of our students and lecturers. اطلاعات محدود