کارشناسی ارشد مدیریت گروه Thames در مدیریت اطلاعات با همکاری دانشگاه بکینگام تمرکز بر مهارت های ضروری نرم و سخت است که شما را قادر می سازد تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید. این کارشناسی ارشد ایده آل برای کسانی است که دارای مدرک لیسانس در کسب و کار، دانش داده ها و یا زمینه مرتبط است. این برنامه در ماه فوریه سال 2019 شروع می شود و تعداد محدودی از مکان ها در هزینه مقدماتی 8.200 پوند در دسترس هستند.


معیارهای پذیرش

مدرک کارشناسی، ترجیحا در یک رشته مرتبط.

سخنرانان غیر انگلیسی زبان:

  • آیلتس: 6.5
  • نمره TOEFL 575 یا بالاتر برای آزمون کاغذی، یا 232 یا بالاتر برای آزمون مبتنی بر کامپیوتر؛

یا معادل آن


جزئیات برنامه

مدرک کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت اطلاعات مبتنی بر چگونگی جمع آوری داده ها در حال حاضر به طور گسترده در دسترس، مدیریت و تجزیه و تحلیل ابزار تمرکز دارد که چشم انداز مدیریت کسب و کار را تغییر می دهند. این برنامه برای خدمت به دانشجویانی که قصد دارند حرفه ای خود را در نقش هایی که نیاز به درک ابزار و تکنیک ها برای ارائه دیدگاه های کسب و کار از منابع اطلاعاتی سازمان دارند طراحی شده باشد. ما بر این باوریم که فراتر از دوره های مبتنی بر Data Scientist که به طور گسترده در دسترس هستند، نیازمند یک برنامه است که برای افرادی که مایل به استفاده بهتر از داده ها در سازمان هستند، اختصاص داده شده است.

بخش اول برنامه بر مهارت های داده تمرکز می کند ، یعنی صلاحیت های لازم برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های عددی تولید شده توسط رفتار روزمره کسب و کار. بخش دوم برنامه بر مهارت های مدیریتی یعنی استفاده از مهارت ها و مهارت های فنی قبلا به دست آمده در شرایط کسب و کار واقعی متمرکز است. این برنامه با یک پروژه کوهنوردی، یا یک رساله مبتنی بر نظریه سنتی و یا یک گزارش که در آن دانش آموزان تفسیر، ارزیابی و راه حل برای یک مطالعه مورد کسب و کار را تشکیل می دهند، نتیجه می گیرد.

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات مبتنی بر یک دانشمند داده یا برنامه تحلیلگر کسب و کار نیست - این یک برنامه مدیریتی است که تمرکز دقیق بر نحوه ساخت، تجزیه و تحلیل و تفسیر داراییهای یک سازمان برای حمایت از تصمیم گیری و تسهیل مزیت رقابتی دارد.

با پرداخت هزینه تحصیل 8،200 پوند ، این برنامه مسلما ارزان ترین برنامه کسب و کار MSc در لندن است.


ماژول نیمه اول

مهارت های علمی

هدف از این ماژول، تجهیز دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه ها از لحاظ فرهنگ و تجربه تحصیلی، با تحقیقات صحیح و مهارت های استدلال، همراه با توسعه تفکر انتقادی، خواندن و مهارت های کمی اندک است. مهارت های نوشتاری و نوشتن تحصیلی نیز مورد بررسی و توسعه قرار می گیرند.

تصمیم گیری و مهارت های تحلیلی

هدف اصلی این ماژول، تجهیز دانش آموزان به دیدگاه وسیع در مورد روش های کمی و کیفی ضروری برای کمک به آنها در فرآیندهای تصمیم گیری است. آموزش مبتنی بر صفحه گسترده (بیشتر بر اساس مایکروسافت اکسل و به میزان کمتر در SPSS) بر مفاهیم آماری استاندارد متمرکز است. دانش آموزان قادر به استفاده از رویکردهای تحلیلی در تنظیمات پیچیده خواهند بود، اطلاعات را بر اساس محدودیت های زمان جمع آوری و تفسیر می کنند و همچنین گزینه ها و معیارهای پیش تعیین شده را شناسایی و ارزیابی می کنند.

اصول مدیریت پایگاه داده

این ماژول مفاهیم پایه طراحی، پیاده سازی و مدیریت پایگاه داده را معرفی می کند. این یک مرور کلی از انواع مختلف پایگاه های داده را همراه با درک بازار بازار فعلی فراهم می کند. پایگاههای اطلاعاتی مرتبط با جزئیات از جمله مدل سازی و اجرای E / R با کمک نرم افزار مدیریت پایگاه داده (Microsoft Access و SQL) تحت پوشش قرار می گیرند.

تجسم داده و قصه گویی

پس از اتمام درس، دانش آموزان قادرند سخنرانی های خلاقانه و مناسب را ارائه دهند و قادر به ایجاد داشبورد های بصری برای برجسته کردن روند کسب و کار، فرصت ها و چالش ها باشند. بخش اول این ماژول بر مهارت های ارتباطی و ارائه سخنرانی ها تمرکز می کند و دانش آموزان را با ویژگی های پیشرفته ای از ابزارهای معاصر آشنا می کند تا ارائه های موثر ارائه دهند، از جمله پاورپوینت و Prezi. در بخش دوم این ماژول، دانش آموزان در مورد کاربرد عملی تجزیه و تحلیل داده های تابلو فرش و تجسم پلت فرم از طریق مطالعات مورد مطالعه یاد بگیرند و گزارش های پژوهشی خود را ایجاد خواهند کرد.

مهارت های مدیریت سازمانی و مدیریت پروژه (مهارت های کسب و کار انتخابی)

این ماژول بر روی توسعه دانش پیشرفته از ابزار و تکنیک های مدیریت پروژه معاصر تمرکز می کند تا دانشجویان بتوانند به طور صحیح پیش آزمون، طراحی و اجرای طرح های پروژه را انجام دهند.

تجزیه و تحلیل بازار و رقابت (مهارت های کسب و کار انتخابی)

ماژول تمرکز بر ارائه دانش آموزان به مهارت های تحلیلی ضروری است که برای شناسایی و تفسیر داده های منبع باز در هنگام انجام تجزیه و تحلیل بازار و رقابت، تفسیر می شود. دانش آموزان در مورد منابع تاریخی شرکت و بازار، اطلاعات آماری و کسب و کار و سایر پلتفرم ها و تکنیک های تحقیقاتی بیشتر به یاد می گیرند.


ماژول دوم نیمه دوم

تصمیم گیری مبتنی بر داده بر اساس

این ماژول دانش آموزان را برای تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات حسابداری مالی معرفی خواهد کرد و آنها را با درک کامل از چالش های موجود در جهان مالی به ارمغان می آورد. دانش آموزان بینش های جدیدی را در fintech، ترکیبی از تکنولوژی و مالی و همچنین ابزارهایی که امکان ارزیابی و تحلیل عملکرد را فراهم می کنند، با هدف حمایت از تصمیم گیری های سرمایه گذاری، به دست می آورد.

تجزیه و تحلیل داده های مشتری

این ماژول دانش آموزان را آماده می کند تا به چالش های ناشی از اهمیت فزاینده کانال های ارتباطی دیجیتال و گسترش ابزارهای الکترونیکی مانند CRM یا بسته های تجزیه و تحلیل تحقیقات بازار پاسخ دهند. دانش آموزان دانش عمیق در مورد تکنیک های بازاریابی رابطه، ابزار ارتباطات شبکه و ابزار ارتباطات مشتری، ایجاد ارزش از طریق طراحی و تحویل خدمات و درک جامع از نرم افزار CRM (Salesforce) به دست خواهند آورد.

مدیریت ریسک داده

هدف اصلی این ماژول، تجهیز دانش آموزان به یک مرور کلی از استراتژی های مدیریت مبتنی بر داده ها و برنامه های شرکت های بزرگ راه حل های هوش کسب و کار است. چارچوب نظري و عملی تحولات دیجیتالی مورد بحث قرار خواهد گرفت: چگونه می توان از دارایی های اطلاعات شرکت ها برای کمک به مزیت رقابتی و کارایی استفاده کرد. دانش آموزان نمونه های واقعی زندگی سازمان های اطلاعاتی را بررسی و تجزیه و تحلیل استفاده و اثربخشی یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI) در صنایع مختلف و زمینه ها را بررسی می کنند.

HRM متمرکز بر داده ها

این ماژول بر توانایی دانشجویان برای انتقاد از چالش های مرتبط با مدیریت منابع انسانی در سازمان های متنوع، با تمرکز ویژه بر چالش های موجود در زمینه دسترسی گسترده به وسیله ابزارهای الکترونیکی، به طور انتقادی تجزیه و تحلیل، ارزیابی و طراحی می کند. این مدلی به منظور استحکام استراتژی های دانشجویان در مقابله با چالش های استخدام و نگهداری، مدیریت کارآموزی و طرح های پاداش، ایجاد تعامل کارکنان و چارچوب های آموزشی و ایجاد یک فرهنگ سازمانی با عملکرد بالا، است.

مهارت های برنامه نویسی انتخابی

  • مقدمه ای بر پایتون
  • معرفی R

پروژه Capstone

پروژه Capstone یک تمرین پیچیده است که بر مهارت های به دست آمده در بخش های قبلی این برنامه متکی است. از دانشجویان خواسته می شود که یک فرمت را برای کار علمی نهایی خود انتخاب کنند: این می تواند یک رساله مبتنی بر نظریه سنتی باشد، یک مورد کسب و کار تجزیه و تحلیل اطلاعات دقیق ارائه شده توسط معلمان خود و یا یک مورد کسب و کار، پیشنهاد بازار یا صنعت تجزیه و تحلیل. دانش آموزان نیاز به انتقاد از موضوع انتخاب شده خود را با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده و ارائه بینش کسب و کار و همچنین زمینه های توسعه ممکن است بر اساس تحقیقات خود.


مهارت های کارآفرینی

هدف این برنامه تمرکز بر چندین مهارت قابل انتقال است که برای مدیران در تمام صنایع ضروری است:

مهارت های حل مسئله از طریق تخصیص های مختلف تعاملی و شبیه سازی ها سرپرستی می شود. انتظار میرود دانشجویان بخشی فعال در این سمینارها، همهی بحثهای بعدی و همچنین یادگیری خود را با یادگیری هدایت، خواندن و تجزیه و تحلیل مورد مطالعه تکمیل کنند.

مهارتهای ارتباطی و گفتاری نوشتاری، در سمینارهای تعاملی انجام می شود که انتظار می رود از دانش آموزان به طور منظم در بحث و گفتگوهای آزاد، نظرات و ارائه آنها به صورت جداگانه و در گروه ها، ارائه سخنرانی ها و جلسات مختلف به مخاطبان فرهنگی مختلف، و نوشتن مقالات نظری و یا گزارش های کسب و کار به صورت حرفه ای.

مهارت های تحلیلی و مدیریت داده ها با مشارکت مواد آماده سازی آنلاین و رویکرد مبتنی بر تمرین خوب در جلسات آزمایشگاه کامپیوتر تقویت می شود.

دانش آموزان به طور منظم در پروژه هایی که نیازمند کار گروهی و یک رویکرد مشترک هستند شامل: اعطای گروه، ارائه گروه ها، نقش و عناصر آموزش درامات، به طور منظم شرکت می کنند. انتظار می رود دانش آموزان در فعالیت های هدایت شده در کلاس شرکت کنند.

روش تدریس و تجربه یادگیری ما

رویکرد کلاسیک لغزشی یک روش نسبتا جدید تدریس است که در آن مفهوم متعارف یادگیری مبتنی بر کلاس درس معکوس شده است و دانش آموزان قبل از کلاس با مواد آموزشی یاد شده، با زمان کلاس درس و سپس برای درک عمیق از طریق بحث با همسالان و حل مسائل فعالیت ها توسط معلمان تسهیل می شود. این رویکرد در طول برنامه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. این مفهوم یک رویکرد مبتنی بر مشکلی را در کلاس ایجاد می کند که در آن دانش آموزان فرصت کار در سناریوهای زندگی واقعی و مطالعات موردی، حل مشکالت و مهارت های بازبینی انتقادی را با مهارت ها و تکنیک های همکاری و همکاری فراهم می کنند. این شامل کارگاه های آموزشی، بحث ها، شبیه سازی ها، ارائه ها و تکالیف گروهی، همراه با جلسات آزمایشگاه کامپیوتر و در موارد خاص، بازدید از محل و سخنرانی های مهمان است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی November 20, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
8,200 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ