مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

گروه زیست شناسی و بیوتکنولوژی ارائه دوره ای برای یک مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی مولکولی و ژنتیک است . این دوره 2 ساله سطح دوم (کلاس زیست شناسی) یک برنامه فارغ التحصیل تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای فارغ التحصیلان در سطح BA طراحی شده است که به دنبال واجد شرایط در زمینه های پیشرفته زیست شناسی هستند، با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و بیوشیمی. فارغ التحصیلان یک زمینه قوی نظری و روش شناختی مربوط به هر دو جنبه اساسی و کاربردی این رشته ها را به دست خواهند آورد.

این برنامه دانش و پیشرفت علمی در علوم بیوموکل را شامل آخرین پیشرفت های ژنومیک و پروتئومیک موجودات انسانی و انسان ها در مطالعه ساختارهای بی مولکولی و ارتباط آنها با عملکرد و ژنتیک دستکاری باکتری ها، سلول های انسانی و حیوانی و گیاهان دانه. دوره های خاصی عبارتند از: زیست شناسی مولکولی پیشرفته، بیوانفورماتیک، بیوشیمی سلولی، زیست شناسی توسعه، ژنتیک مولکولی انسان، روش های بیوشیمی، ژنتیک میکروبی، میکروبیولوژی مولکولی، فارماکولوژی مولکولی، زیست شناسی ساختاری و فارماکولوژی و زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی. دوره های زیر نیز به صورت اختیاری ارائه می شوند: میکروسکوپ پیشرفته، ایمونولوژی، اندومولوژی مولکولی و ژنتیک مولکولی.

این برنامه همچنین تخصص در فن آوری های مورد نیاز برای استفاده از میکروارگانیسم ها، حیوانات و گیاهان را به عنوان کارخانه هایی برای تولید مولکول های فعال بیولوژیکی از جمله ترکیبات درمانی ارائه می دهد.

انتظار می رود دانش آموزان تحت نظارت اعضای هیات علمی یک تحقیق علمی انجام دهند (38 واحد). کار آزمایشی انجام شده در طول دو سال تحصیلی، باید در پایان نامه (Master of Sciences) که یکی از اجزای ضروری برنامه درس است، باشد. در این زمینه، فارغ التحصیلان از فضای غیررسمی بین کارکنان و دانش آموزانی که در دانشگاه ما سنتی هستند بهره مند خواهند شد. برای جزء تجربی برنامه درسی، هر دانش آموز با یک گروه تحقیقاتی مرتبط و به طور فعال در یکی از پروژه های تحقیقاتی گروه شرکت خواهد کرد.

اهداف و اهداف

  • دانش آموزان را با پس زمینه عالی در جنبه های نظری علوم بیوموکل و آشنایی با تکنیک های آزمایشگاهی،
  • توانایی دانش آموزان را برای برنامه ریزی و اجرای پروژه های تحقیقاتی و ارزیابی نتایج تحقیقات و مقالات علمی خود، مورد تحسین قرار می دهد.
  • دانش آموزان را به مرزهای کنونی پژوهش در علوم زندگی بسط دهید و همچنین سخنرانی ها و سمینارهایی را که توسط دانشمندان بین المللی دعوت شده از سطح عالی ارائه شده است بهره برداری کنید.
  • با توجه به تعامل آینده خود با جامعه علمی بین المللی، نوشتن دانش آموزان و مهارت های ارتباطی علمی علمی را توسعه می دهد.
  • توانایی خود را برای انجام کار گروهی گسترش دهید.
  • توانایی به طور انتقادی ارزیابی سودمندی روش های نظری، تجربی و عملی برای تحلیل و حل مسائل و مسائل علمی را ارائه می دهد.
  • فرصتی برای دانش آموزان برای به دست آوردن و ارتقاء دانش و مهارت های مورد نیاز سازمان های تحقیقاتی و شرکت های بیوتکنولوژی فراهم کنید.
  • توانایی دانش آموزان را برای به ارمغان آوردن مزایای تحقیقات پیشرفته در علوم زیستی به طور کلی به جامعه ارائه دهید.

مشخصات شغل

مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی و ژنتیک ممکن است مقدمه موفقیت آمیزی برای انواع مختلف شغل در سراسر جامعه ارائه دهد. فارغ التحصیلان فرصت های کاری را در طیف وسیعی از مؤسسات و نهادها، از جمله امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری Ph.D. برای حرفه ای در سازمان علمی یا تحقیقاتی در جهان، یا استخدام در بخش سلامت در شرکت های زیست فناوری پیدا خواهد کرد. ، در تحقیقات کشاورزی، در رسانه های ارتباطی، و همچنین برای آموزش در بخش خصوصی یا دولتی.

وب سایت رسمی LINK

فیس بوک LINK

YouTube LINK

درخواست کن!

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. P ... اطلاعات بیشتر

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. Pavia has been a city-campus since its foundation and even today it offers its 24,000 students an experience unique in Italy and rare in Europe: studying at 20 University colleges that are largely independent from the administrative structure of the University. The University of Pavia covers all subject areas and is composed of 18 Departments offering study programmes at all levels, from Bachelor’s degrees to Doctorate programmes اطلاعات محدود
پاویا , میلان + 1 بیشتر کمتر