مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در Kajaani University of Applied Sciences کاجیانی دارای درجه رشته ای است که از فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی (درجه 1) استقبال می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی بین المللی با هدف کارکنان سازمان های رشد و بین المللی و یا سازمان هایی که از قبل در عملیات بین المللی یا افرادی که به دنبال اشتغال هستند در چنین سازمان هایی مشغول فعالیت هستند. اهداف و محتویات یادگیری این درجه تمرکز بر مدیریت استراتژیک ، روش تحقیق و توسعه ، موضوعات اقتصادی جهانی ، تجارت بین المللی و استفاده از فناوری های جدید در تجارت است.

مدرک فوق لیسانس سطح کارشناسی ارشد (دوره دوم) در مجموع 90 اعتبار است. تقریباً دو سال طول می کشد زیرا این یک برنامه پاره وقت است. این مدرک شامل مطالعات ترکیبی است که در حین کار انجام می شود بدین معنی که علاوه بر هفته های فشرده ، این مطالعات بصورت کاملا آنلاین ارائه می شود. تمام تکالیف دوره و تکلیف توسعه مبتنی بر تحقیق (پایان نامه کارشناسی ارشد) به نمایندگی از سازمانی که آنها را سفارش داده است انجام می شود. هفته های مطالعه فشرده یک بار در یک ترم ترتیب داده می شود و در غیر این صورت ، مطالعات بصورت آنلاین در دسترس است. فقط از دانشجویان انتظار می رود که طی 2 سال تحصیل ، سه هفته فشرده در کاجانی فنلاند حضور داشته باشند.

واجد شرایط متقاضیان

حداقل مورد نیاز یک مدرک لیسانس (دوره اول) در هر رشته و سابقه کار دو ساله در زمینه تجارت و بازرگانی است که پس از لیسانس به پایان رسیده است. علاوه بر این ، مهارت کافی در زبان انگلیسی لازم است. با این حال ، حداقل 20 اعتبار تحصیلات تجاری لازم است. متقاضیان با تجربه کار در خواستار پست های تخصصی یا پست های مدیریتی / رهبری می توانند در نظر بگیرند که به 20 اعتبار موردنیاز تحصیلات کسب کرده اند.

اعمال

دوره درخواست در 18 مارس - 1 آوریل 2020 برای مطالعات شروع شده در پاییز 2020 انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به https: // www مراجعه کنید. KAMK .fi / fa / متقاضیان / نحوه درخواست-برای-مطالعات- KAMK / درخواست-برای-کارشناسی ارشد-رشته یا پذیرش مخاطب (در) KAMK .fi.

هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی

شهریه شهریه برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا و EEA در KAMK 6000 یورو در هر سال تحصیلی (هم مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس) است. شهریه شهریه برای شهروندان EU / EEA وجود ندارد. پرداخت سال اول در همان زمان انجام می شود که دانشجو پذیرفته شده محل تحصیل خود را در KAMK . بورس تحصیلی اولیه پرندگان برای کسانی که محل تحصیل خود را در طی 14 روز از زمان اخذ پذیرش پذیرفته می شوند ، در نظر گرفته شده و 50٪ تخفیف در شهریه دریافت می کنند.

برای سال تحصیلی بعدی، هزینه تحصیل در ماه مه سالیانه می شود. دانش آموزان می توانند برای سال تحصیلی 3000 یورو / سال تحصیلی از سال دوم سال تحصیلی خود درخواست کنند تا حداقل 55 واحد در سال تحصیلی در سطح لیسانس یا 45 واحد در سطح کارشناسی ارشد دریافت کنند. بورس تحصیلی تنها با استفاده از برنامه اختصاص داده می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’r ... اطلاعات بیشتر

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’re interested in taking advantage of the famous Finnish education, you can choose to study International Business, Esports Business, Sports and Leisure Management or Adventure Tourism at KAMK. اطلاعات محدود