مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در Kajaani University of Applied Sciences کاجیانی دارای درجه رشته ای است که از فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی (درجه 1) استقبال می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در امور بین الملل به کارکنان سازمان های توسعه و بین المللی گرا یا سازمان هایی که در حال حاضر در عملیات بین المللی و یا افرادی که به دنبال استخدام در چنین سازمان هایی هستند مشغول به کار هستند. اهداف و مقاصد یادگیری درجه به مدیریت راهبردی، روشهای تحقیق و توسعه، مسائل اقتصادی جهانی، تجارت بین الملل و استفاده از فن آوری های جدید در کسب و کار تمرکز می کنند.

مدرک فوق لیسانس سطح کارشناسی ارشد (دوره دوم) در مجموع 90 اعتبار است. تقریباً دو سال طول می کشد زیرا این یک برنامه پاره وقت است. این مدرک شامل مطالعات ترکیبی است که در حین کار انجام می شود بدین معنی که علاوه بر هفته های فشرده ، این مطالعات بصورت کاملا آنلاین ارائه می شود. تمام تکالیف دوره و تکلیف توسعه مبتنی بر تحقیق (پایان نامه کارشناسی ارشد) به نمایندگی از سازمانی که آنها را سفارش داده است انجام می شود. هفته های مطالعه فشرده یک بار در یک ترم ترتیب داده می شود و در غیر این صورت ، مطالعات بصورت آنلاین در دسترس است. فقط از دانشجویان انتظار می رود که طی 2 سال تحصیل ، سه هفته فشرده در کاجانی فنلاند حضور داشته باشند.

واجد شرایط متقاضیان

حداقل نیاز یک مدرک لیسانس (دوره اول) در هر رشته و سه سال سابقه کار در زمینه تجارت و تجارت پس از لیسانس است. علاوه بر این ، مهارت کافی در زبان انگلیسی لازم است. با این حال ، حداقل 20 اعتبار تحصیلات تجاری لازم است. متقاضیان با تجربه کار در خواستار پست های تخصصی یا پست های مدیریتی / رهبری می توانند در نظر بگیرند که به 20 اعتبار موردنیاز برای تحصیلات کسب کرده اند. دوره تقاضا برای شروع مطالعات در پاییز 2019 بهار 2019 انجام می شود.

اعمال

دوره درخواست در ژانویه 2019 (9 - 23.1.2019) برای مطالعاتی که از پاییز 2019 شروع می شوند صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با پذیرش تماس بگیرید (در) KAMK .fi.

هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی

هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA در KAMK 6000 یورو در هر سال تحصیلی (هر دو دوره لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد) است. هزینه تحصیل برای شهروندان اتحادیه اروپا / EEA یا دانشجویان مبادله نیست. پرداخت برای سال اول در همان زمان انجام می شود زمانی که دانش آموز پذیرفته شده محل تحصیل خود را در KAMK تایید می کند.

برای سال تحصیلی بعدی، هزینه تحصیل در ماه مه سالیانه می شود. دانش آموزان می توانند برای سال تحصیلی 3000 یورو / سال تحصیلی از سال دوم سال تحصیلی خود درخواست کنند تا حداقل 55 واحد در سال تحصیلی در سطح لیسانس یا 45 واحد در سطح کارشناسی ارشد دریافت کنند. بورس تحصیلی تنها با استفاده از برنامه اختصاص داده می شود.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Kajaani University of Applied Sciences
آخرین به روز رسانی سپتامبر 25, 2019
این دوره آنلاین, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2020
Duration
پاره وقت
Price
6,000 EUR
شهریه شهریه برای شهروندان غیر EU / EEA در هر سال تحصیلی 6000 یورو است. بورس تحصیلی موجود است شهریه شهریه برای شهروندان EU / EEA وجود ندارد.
Deadline
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
End Date
جولای 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020

اوت 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
End Date
جولای 31, 2022