برنامه کارشناسی ارشد در کارآفرینی آموزش و پرورش

برنامه کارشناسی ارشد در کارآفرینی آموزش و پرورش زمینه های آموزش و پرورش، کارآفرینی، طراحی و نوآوری را در بر می گیرد. این تمرکز دارد

در رویکرد دستی برای حمایت از نوآوری های جدید در آموزش و پرورش از قبیل ایجاد راه اندازی فناوری آموزش و یا ابتکارات تاثیر اجتماعی و نوآوری در سازمان های آموزشی و شرکت ها.

این برنامه از شما به عنوان یک حرفه ای برای دسترسی به فرصت ها و شبکه ها در جامعه نوآوری آموزش و پرورش جهانی (آموزش و پرورش و کسب و کار) حمایت می کند.

این گروه بین رشته ای و بین المللی است که این برنامه در یک همکاری و هماهنگی تکمیل شده است

محيط يادگيری متمرکز کار و زندگی

این برنامه با همکاری تعدادی از شرکای بین المللی کسب و کار و دانشگاه در ایالات متحده و اروپا ارائه می شود. انتظار می رود که این مشارکت ها محتوای برنامه را با فراهم آوردن فرصت برای یادگیری از متخصصین مختلف بین المللی و یادگیری از موارد مختلف کارآفرینی در آموزش و پرورش در سطح جهان پشتیبانی کنند.

برنامه تحصیلی مطالب را با تمرکز بر توانایی هایی که شما را درگیر در صنعت آموزش جهانی (Edtech) و سیستم های آموزشی در فنلاند و در سراسر جهان می کند، فراهم می کند.

تو خواهی توانست

  • فرصت های کسب و کار و نوآوری را از طریق رویکرد بین رشته ای در زمینه آموزش و تعلیم شناسایی می کند
  • طراحی، آزمایش و پیاده سازی محصول یا خدمات نوآورانه
  • تمرین و تقسیم مهارت در تیم ها و شبکه های بین رشته ای و بین فرهنگی
  • ایجاد شبکه های حرفه ای

محتویات تحصیلی - کلاس های آینده در حال حاضر آنلاین هستند

ساختار مطالعات به عنوان یک برنامه نوآورانه است. مطالعات براساس یک مدل یادگیری ترکیبی هستند: جلسات آموزش از راه دور با استفاده از ابزارهای آنلاین و ویدئو کنفرانس و جلسات 2-4 جلسه رو در رو در اوولو. جلسات چهره به چهره در دوره های مختلف در طول سال تحصیلی، با یک جلسه تابستانی کوتاه در Oulu با تمام شرکت کنندگان در ماه اوت 2019 آغاز خواهد شد.

مباحث کلیدی برای جلسات اول عبارتند از: ساختار برنامه، معرفی به آموزش فنلاندی، طراحی کارآفرینی و خدمات، روش تحقیق، توضیح چالش های نمونه اولیه محصول، اجزای آنلاین، تکالیف تکمیلی خود ادامه دادند که شامل آموزش، کارآفرینی و طراحی و نیز موضوعات پایان نامه تحقیقاتی .

علاوه بر تماس با جلسات آموزشی، جلسات کنفرانس ویدیویی ماهانه در طول سال تحصیلی برگزار خواهد شد.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تدریس تدریس در وب سایت ما پیدا کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی December 17, 2018
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
Price
10,000 EUR
برای دانشجویان بین المللی غیر اتحادیه اروپا، برای یک سال و 5000 یورو برای هر ترم اضافی برای تکمیل برنامه. برای شهروندان فنلاندی و اتحادیه اروپا هیچ هزینه تحصیل برای شرکت در برنامه وجود ندارد.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date