محتوای دوره

خشکی ها بیش از یک سوم سطح زمین را شامل می شود، از جمله بیشتر خاورمیانه و اسرائیل. تامین منابع آب و کاهش کیفیت آب، مانع توسعه پایدار مناطق خشک و رفاه جمعیت رو به رشد آنها می شود. هدف از این برنامه معرفی دانش آموزان به تحقیقات پیشرفته و تحصیلات تکمیلی در علوم آب، با هدف بهبود زندگی انسان در خشکی از طریق فن آوری ها و سیاست هایی برای استفاده پایدار از منابع آب است. اطلاعات بیشتر در مورد مدرک کارشناسی ارشد آبزیان و کیفیت آب را بخوانید

اهداف برنامه درسی

  • برای آموزش متخصصان ماهر برای زمینه های هیدرولوژی، تصفیه آب و نمک زدایی (از جمله: تولید آب، برآورد آب سطحی و زیرزمینی و جابه جایی محلول، بررسی شیمیایی و بیوشیمیایی آب و آلودگی زیرزمینی، تحقیقات عملیاتی، بهینه سازی سیستم های آب و موارد دیگر) .
  • برای ارائه دانش آموزان با زمینه ای قوی در جنبه های بنیادی و کاربردی فرایندهای فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژیکی در محیط های آبی ارائه دانش در مورد جریان و حمل و نقل فرایندهای آب، محلول ها و جامدات و فاز های جداگانه در آب های خاک، آب های زیرزمینی و در آب سطحی.
  • برای ارائه دانش در موضوعات تصفیه آب و فاضلاب، از جمله درمان های بیولوژیکی، درمان های فیزیکی و شیمیایی، و فرآیندهای آب شیرین کن.
  • به ویژه، برای تشدید و گسترش مطالعه تکنولوژی های غشایی مرتبط با روش های آب شیرین کن و فرآیندهای تصفیه فاضلاب.
  • برای تهیه دانش آموزان برای برنامه های PhD در برنامه های مرتبط با آب.
  • برای استفاده از نقاط قوت ZIWR در هر دو مهندسی و هیدرولوژیکی

دانشکده بین المللی مطالعات کویری آلبرت کتز (AKIS) در سال 1999 به عنوان بخشی از موسسه Jacob Blaustein برای تحقیقات کویر (BIDR) تاسیس شد.

AKIS در پردیس سده بوکر واقع شده است

AKIS برنامه هایی برای دانش آموزان از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی و همچنین دانشجویان اسرائیلی در محیط آموزشی ویژه و منحصر به فرد در AKIS تجربه می کنند.

اگر شما به دنبال یک برنامه فارغ التحصیل منحصر به فرد هستید که در آن به بررسی ویژگی های قابل ملاحظه ای از صحرا، شما به جای درست آمده اید!

بازدید از

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ben-Gurion University of the Negev »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,000 USD
5000 دلار در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019