این مدرک کارشناسی ارشد بین دانشگاه است و در مجموع 6 دانشگاه تدریس می شود، شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مدرک کارشناسی ارشد در وب سایت دانشگاه Salamanca پیدا کنید.

عنوان توجیه

MU در منطق و فلسفه علوم دانشگاه های Salamanca، A Coruña، Granada، La Laguna، سانتیاگو د کامپوستلا، والنسیا و والادوید شروع به آموزش در سال تحصیلی 2006-07 شد. تعداد ثبت شده در تبلیغات پی در پی: 2007-2008؛ 24 نفر ثبت نام، 2008-2009؛ 30 نفر ثبت نام شده، 2009-2010؛ 33 ثبت نام شده، 2010-2011؛ 42 ثبت نام کرده و 2011-2012؛ 36 نفر ثبت نام کرده اند که به نظر می رسد نیاز به اجرای این نوع مطالعات در این منطقه را نشان می دهد.

مطالعاتی که به طور سنتی در منطق منطق و فلسفه علم قرار دارند، در همه مراکز که در آن دکترا در رشته فلسفه تحصیل کرده اند، حضور دارند. در بعضی موارد این واقعیت در برنامه های خود و در دیگر موارد، در گنجاندن دوره های خاص در برنامه های عمومی بیشتر منعکس می شود. آموزش که نیاز به تحقیق در منطق و فلسفه علم دارد، پیچیده و با دانش آموز است. سطح آموزش که می تواند در یک استاد به دست آید که در آن فقط تعداد کمی از افراد در این منطقه ظاهر می شوند، به وضوح کافی نیست که بتوان یک پایان نامه را با سهولت و به یک محقق آگاه و اصلی در سطح بین المللی تبدیل کرد. همچنین به سطح فنی و نظری بالاتری نیاز دارد، به خصوص در مورد محتوای علمی افراد و حوزه وسیعی از منابع عمومی، ما در مورد دانش زبان ها و منابع کامپیوتری فکر می کنیم.

استاد ما نیز عملکرد خود را در تعداد زیادی از دانش آموزانی که تصمیم به ادامه تحصیلات دکترا در ارتباط با استاد دارند، نشان می دهد و با 49 دانشجوی کارآموز در دبیرستان، تا سال 2011-2012 شمارش می کند.

عملکرد این آموزش ها به مراکزی که در آن کاشته می شود، به واسطه میزان بالای پروژه های IDI فعال در این منطقه و تعداد انتشاراتی که در اطراف آنها تولید می شود بسیار ارزشمند است. وجود چندین جامعه علمی، جامعه منطق، روش شناسی و فلسفه علم و جامعه فلسفه تحلیلی اسپانیا، امکان وجود یک مبادله دائمی بین دانشگاه ها و بین زمینه های علمی را که آنها نمایندگی می کنند، فراهم می کند. در حقیقت، این جوامع ما به طور فوق العاده در مرحله اول بحث و انتشار این پیشنهاد به ما کمک کرده اند.

از لحاظ علمی، مطالعات منطق منطق و فلسفه علم منطقه با حساسیت بسیار بالایی نسبت به مسائل فعلی دانش، علم و فناوری مشخص شده است. در حال حاضر، منافع منطقه بر روی طیف وسیعی از موضوعات مطرح شده در خط مشی های استراتژیک منافع علمی، تکنولوژیکی و اجتماعی متمرکز هستند.

 • مطالعه منطق، پیشرفتی که این رشته تجربه کرده است و کاربرد های متنوع آن در زمینه های مختلف. مطالعه فن آوری های اطلاعاتی و مشکلات رسمی آن توسعه، امکان هوش مصنوعی، ایجاد زبان های خاص برای شبکه ای که قادر به پشتیبانی از اطلاعات اصطلاحی مفیدی در جستجو هایی است که به معنای وب معنایی معروف شده اند، نمونه هایی در زمینه جامعه اطلاعات جدید.
 • مطالعه استدلال، با توجه ویژه به حل اختلافات از طریق بحث های منطقی، هر دو به مسئله نظری عقلانیت و گفتمان، و زمینه عملی انتقاد فرهنگی و واسطه گریده می شود.
 • مطالعه علم و درگیری های اجتماعی آن، ارزیابی و فرآیندهای اجرای تکنیک و ارزیابی اجتماعی اثرات آن و همچنین تاریخ آن، ابعاد عملی و نظری را که به طور گسترده مورد نیاز عموم مردم و نهادها است، ارائه می دهد.
 • مطالعه رابطه بین زبان و جهان، مدل های شناختی و کاربرد آنها به هوش مصنوعی و همچنین مشکلات مربوط به ارتباطات، اعمال گفتاری و عملگرا، معنای، عمق و تئوری های نمایش ذهنی .

این مثالها بیش از اینکه راحتی حفظ آموزش متخصصان را قادر می سازند تا بازاریابی و نوآوری را در حوزه های حساس به عنوان آنهایی که فقط توضیح داده شده است، توجیه کنند.

منطقه آموزش عالی اروپا نیاز به نوعی آموزش و پرورش دارد که شامل یک سازماندهی مجدد مفهومی از نظام آموزشی برای طراحی مدل هایی متمرکز بر کار دانش آموز است و نیازمند نه تنها محاسبه اعتبارات بر اساس کار دانشجویی بلکه روش ها و رویکردها متفاوت از آنهایی که به طور سنتی کار می کنند، یعنی یک رویکرد انگلوساکسون بیشتر به آموزش عالی. این نیاز به برنامه ریزی از موضوعات آموزش داده شده در درجه کارشناسی ارشد است که بر اساس مهارت ها و مهارت هایی که دانشجویان مایل به بدست آوردن است، به جای انتقال تنها محتوای.

ما آرزو می کنیم که در پایان دوره دانش آموز نه تنها دارای دانش منفعل از موضوعات مورد مطالعه است، بلکه می تواند تحقیق کند که حتی در توسعه و استفاده از دانش به دست آمده، اصلی است. درک او از منطق و فلسفه علم باید به او اجازه دهد مشکلات جدیدی را حل کند و آموزه های او را به شرایط غیر عادی برگرداند، می تواند قضاوت های خود را انجام دهد، منطقی استدلال کند، نتیجه های خود را در زبان مناسب بیان کند، مقالات را که می توانند بررسی و منتشر شوند در مجلات هر دو از مراکز خود و بین المللی. مهم این است که شما در مطالعه خودتان را بدست آورید، بدانید که چگونه می توانید اطلاعات را پیدا کنید، آن را اشکال زدایی کنید و آن را تضمین کنید.

ورود و خروج مشخصات

پذیرش مشخصات

پیشنهاد دوره های رسمی به رسمیت شناختن مدرک کارشناسی ارشد است که به طور اساسی پاسخگوی تقاضای فارغ التحصیلان دانشگاهی فعلی است که مایل به دریافت تخصص یا آموزش پژوهشی اضافی هستند، برای دانشجویان خارجی دانشگاهی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند در کشور ما و فارغ التحصیلان دانشگاهی که تصمیم می گیرند دانش و مهارت های خود را به روز کنند یا مشخصات خود را تغییر دهند. دانش آموزان ما قابل پیش بینی هستند:

 • فارغ التحصیلان فارغ التحصیل یا فارغ التحصیلان
 • فارغ التحصیلان در حوزه علوم طبیعی، ریاضیات و علوم رایانه (فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان)
 • فارغ التحصیلان در حوزه علوم اجتماعی و فنون (فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان).

ضروری است که دانش آموز بتواند به طور صحیح متن های فلسفی و علمی را حداقل به زبان اسپانیایی و انگلیسی بخواند.

مشخصات فارغ التحصیل

محققان و استادان منطق و فلسفه علم. کارشناسان منطق، تجزیه و تحلیل و ارزیابی علم و فناوری.

اهداف

 • قادر به ایجاد اسناد قابل خواندن، کامل، فنی به درستی. برای تدوین کارهای پژوهشی همولوگ با سطح بین المللی فعلی رشته ها.

تواناییها و ظرفیتهای

 • شناسایی دانش سنتی و جاری که در زمینه منطق و فلسفه علم، و همچنین جریانات و سنت های مختلف آن بوجود می آیند.
 • تسلط بر ابزار تحلیلی فلسفه را به نحوی که به آنها اجازه می دهد تا عوامل معناشناختی، منطقی، معرفت شناختی، روش شناختی، هستی شناختی، علم شناختی و اخلاقی موجود در علم و تکنولوژی را تقسیم کنند.
 • درک اختلافات، در نظر گرفتن و تعاملات جایگزین و قضاوت کنید که کدام بخش بهتر توجیه شده یا منطقی تر است.
 • استدلال ها را شناسایی کنید که در یک گفتگو و گفتگو متن ارائه شده است و آنها را ارزیابی صحیح، قابل قبول بودن، ظرفیت محکومیت یا پذیرش می دانند.

جهت گیری و تمرکز

دانش آموز بالقوه این مقطع کارشناسی ارشد در منطق و فلسفه علم قبل از شروع دوره، اطلاعات کافی را برای برنامه ریزی فرایند یادگیری خود در نظر می گیرد: برنامه های موضوعی، برنامه های آموزشی، تقویم و غیره همه این اطلاعات در وب سایت کارشناسی ارشد در دانشگاه سالامانکا و همچنین در وب سایت ULL موجود است.

هماهنگ کننده این مدرک کارشناسی شخصا با تمام شک و تردیدهایی که ممکن است دانش آموزان بالقوه داشته باشد، با آنها در ارتباط با آدرس های مختلف خدمات مختلف هر یک از دانشگاه های شرکت کننده که آنها می توانند انجام دهند، رسیدگی می کنند. این گزینه به ویژه برای دانش آموزان کشورهای دیگر طراحی شده است که معمولا از طریق ایمیل با مدیر تماس می گیرند.

در اولین روز از آغاز تدریس این مدرک کارشناسی ارشد هماهنگ کننده عمومی و اعضای کمیته علمی برگزار خواهد شد. در این رویداد، علاوه بر ارائه مختصری از فعالیت های استاد، ارائه پلت فرم آموزشی استاد و فضای ارائه شده توسط وب سایت کارشناسی ارشد به دانش آموزان ارائه خواهد شد.

شیوه های خارجی

این استاد می کند عملکرد شیوه های خارجی نمی باشد.

استاد

مشخصات عمومی:

 • یک تحقیق تحقیق ابتدایی باید بر روی برخی از موضوعات مربوط به موضوع مدرک کارشناسی ارشد باشد.
 • این باید شامل وضعیت مسئله، توضیح مشکل درمان شده، پیشرفت منطقی و توجیه شده همان، بخش نتیجه گیری و یکی دیگر از آن است که به صراحت به نقل از منابع کتابشناسی اشاره دارد.
 • اهداف کار و روش شناسی مورد استفاده در این اهداف باید به روشنی بیان شود.
 • توصیه می شود که پایان نامه کارشناسی ارشد می تواند به عنوان مبنایی برای تحقق بعدی یک پروژه پایان نامه دکترا باشد.
 • پسوند توصیه شده حدود 40 صفحه است.

سند:

 • گزارش کارشناسی ارشد (حدود 40 صفحه)
 • سیستم Havard را برای نقل قول های قالب بندی و قوانین اسارت رعایت کنید.

روش:

 • دانش آموز پیشنهاد خود را به کمیته هماهنگی تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که عنوان و مدرک کارشناسی ارشد خود را در تاریخ کمیسیون نشان می دهد.
 • کمیسیون هماهنگی تصویب می کند که پیشنهاد یا درخواست تغییراتی را که در رابطه با عنوان یا معلم مناسب است مورد توجه قرار گیرد.
 • دانش آموز گزارش را به مركز ارائه شده در مهلت تعیین شده ارائه می دهد (درصورتی كه دانشجو بتواند نسخه اولیه را پس از آن كه آموزگار خواندن آن را داشته باشد، باید اتاق را داشته باشد). پس از بررسی، معلم تصمیم خواهد گرفت که آیا در جلساتی که برای این منظور ایجاد شده است از او دفاع کند.
 • اگر تصمیم مطلوب باشد، دانشجو باید سند را در فایل pdf بر روی وظیفه تعریف شده برای آن ارسال کند و نسخه های الکترونیکی را به اعضای دادگاه ارسال کند، حداقل 5 روز قبل از تاریخ خواندن.

پیش نیازها:

 • شما باید 45 اعتبار از مدرک کارشناسی ارشد را تکمیل و تایید کنید. 5 از موضوع اجباری "روش شناسی"، 10 اعتبار از دو اجباری از ماژول انتخاب شده، و 15 از 3 انتخابی از میان ارائه شده در ماژول انتخاب شده، و 3 انتخاب از هر ماژول.
برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 24 برنامه دیگر ارائه شده توسط Universidad de La Laguna »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ