مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه

عمومی

شرح برنامه

MA لیسانس در مطالعات توسعه طراحی شده است برای آماده سازی شرکت کنندگان برای کار در توسعه در یک جامعه، دولت های محلی، جوانان / آموزش بزرگسالان، و یا تنظیم NGO. این ارائه می دهد را یک فرصت برای کشف نظریه های معاصر تغییر اجتماعی و توسعه و به تجزیه و تحلیل سیاست ها و شیوه های توسعه. آن را می سازد مهارت ها، به ویژه در رابطه به تحقیقات، رهبری و کار با گروه ها و در برنامه ریزی، مدیریت و ارزیابی پروژه توسعه است.

آن است که در شرکت کنندگان سطح پیشرفته که مدرک اولیه یا شایستگی های معادل را نگه دارید و که تجربه کار در زمینه توسعه داشته است. به خصوص خوش آمدید رهبران، تسهیل و مدیران پروژه های توسعه جامعه، دولت و سازمان توسعه کارکنان، افراد درگیر در وزارت معنوی، محققان، معلمان توسعه، داوطلبان و فعالان می باشد. همچنین باید به دانشگاهیان در کشورهای جنوب جهانی درگیر در آموزش و پژوهش در توسعه تجدید نظر شود. بعضی از نقاط نیز برای فارغ التحصیلان اخیر که مایل به مطالعه بیشتر قبل از شروع یک حرفه ای در کار توسعه باقی می ماند.

زبان آموزان می توانند در برنامه را با انتخاب از تعدادی از مناطق انتخابی است که به منطقه خود را از علاقه مناسب هستند تخصص.

این گذرگاه متخصص عبارتند از:

  • جهانی شدن و تغییر
  • مردم توسعه Centred
  • توسعه و مدیریت

شرکت کنندگان از اتمام موفقیت آمیز این برنامه خواهد شد اعطا شناخته شده بین المللی کارشناسی ارشد مطالعات توسعه، اعتبار توسط صلاحیت و کیفیت ایرلند (که قبلا HETAC). توجه داشته باشید که این دوره نیز موجود است از طریق آموزش از راه دور قابل انعطاف و گزینه های پاره وقت.


اهداف برنامه

  • برای ارائه یک آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا در مطالعات توسعه، بررسی نظریه های معاصر در علوم اجتماعی و سیاست ها و شیوه های توسعه.
  • به تجهیز شرکت کنندگان با درک نظری از بحث مربوط به توسعه، از جمله متضاد استدلال و فهم فرایندهای توسعه و به منظور افزایش توانایی های خود را به اعمال دانش به تجزیه و تحلیل سیاست و حل مسئله عملی است.
  • به منظور افزایش مهارت شرکت کنندگان، به خصوص در رابطه با رهبری، انگیزش و کار با گروه ها و در برنامه ریزی، مدیریت و ارزیابی پروژه توسعه است.
  • به منظور افزایش درک شرکت کنندگان در پژوهش اجتماعی در مورد مسائل معاصر در زمینه توسعه و به منظور تسهیل آموزان به شدت در پرتو تجربه تحقیق و توسعه اولیه خود را تجزیه و تحلیل این مسائل است.

این برنامه همچنین از طریق پاره وقت و گزینه های یادگیری انعطاف پذیر و راه دور است. زبان آموزان می توانند ماژول های تک و ساخت اعتباری برای یک جایزه است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

For 40 years, Kimmage DSC has facilitated education and training for development practitioners working in a range of occupations from over 65 countries. We have a strong reputation in Development Stud ... اطلاعات بیشتر

For 40 years, Kimmage DSC has facilitated education and training for development practitioners working in a range of occupations from over 65 countries. We have a strong reputation in Development Studies in Ireland and abroad and offer an inter-cultural and experience-based learning environment. The ethos of Kimmage DSC is embodied in a teaching approach based on participatory learning and critical thinking which seeks to empower course participants with the skills and knowledge essential for development work today. اطلاعات محدود