مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی

Universitat Rovira i Virgili

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی

Universitat Rovira i Virgili

توسعه سیستم های جدید سیستم های حمل و نقل هوشمند، محیط زیست و یکپارچه یکی از مهم ترین چالش های قرن بیست و یکم، به ویژه از نظر انتشار و نوع انرژی مورد استفاده است. علاقه اجتماعی و کسب و کار صنعتی که توسط وسایل نقلیه الکتریکی تولید می شود تقاضا برای متخصصان واجد شرایط در تمام زمینه های مرتبط با فناوری را افزایش می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی اولین مدرک رسمی کارشناسی ارشد در اسپانیا است که متخصص در خودروهای الکتریکی است. هدف این مدرک کارشناسی ارشد مهندسان در مورد فن آوری های مختلف از حوزه های مهندسی و کنترل الکترونیکی است که می تواند برای توسعه وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی و حتی وسایل متعارف استفاده شود.

پیاده سازی پیشرفته وسایل نقلیه الکتریکی نیاز به مهندسان با تخصص خاصی را در این زمینه افزایش خواهد داد؛ بنابراین، هدف اصلی مدرک کارشناسی ارشد، تولید مهندسان متخصص در مشارکت با کسب و کار در این بخش و با پیوندهایی به قلمرو است.

موسسات همکاری

 • لیر شرکت
 • Applus Idiada

پذیرش

مدرک کارشناسی ارشد با هدف:

 • فارغ التحصیلان مهندسی الکترونیک صنعتی و اتوماسیون، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی انرژی، سیستم های مخابراتی و خدمات، مهندسی هوافضا، مهندسی در سیستم های دریایی و فن آوری، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی ارتباطات، هواپیما مهندسی، اتوماسیون و صنایع الکترونیک صنعتی، مهندسی الکترونیک و زمینه های مرتبط.
 • فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس رسمی در صنایع فنی صنعتی، متخصص در صنایع الکترونیک؛ مهندسی صنایع، متخصص در برق؛ مهندسی مخابرات فنی، متخصص در سیستم های الکترونیکی؛ و زمینه های مرتبط
 • افرادی که در حال حاضر در بخش کار می کنند و می خواهند میزان آموزش خود را افزایش دهند.

مستندات اجباری خاص

مستندات مورد نیاز برای پیش ثبت نام علاوه بر این، شما همچنین می توانید ارسال کنید:

 • اعتباربخشی آموزش مکمل مربوط به محتوای مدرک کارشناسی ارشد (دوره ها، سمینارها، سایر فعالیت های آموزشی، با اسناد حمایتی).
 • اعتباربخشی تحصیلات مربوطه در خارج از کشور در سرزمینهای زبان انگلیسی (حداقل 12 هفته با اسناد حمایتی).
 • اعتباربخشی تجارب حرفه ای در مقیاس مربوط به برنامه کارشناسی ارشد.

معیارهای انتخاب

 1. مناسب بودن شرایط دسترسی: حداکثر 4 امتیاز با توجه به نظم زیر از اولویت:
  • فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس رسمی در: مهندسی الکترونیک صنعتی و اتوماسیون، مهندسی برق، مهندسی در تکنولوژی های صنعتی، مهندسی انرژی، مهندسی در سیستم های مخابراتی و خدمات، مهندسی در فن آوری های هوا فضا، مهندسی در سیستم های دریایی و فن آوری، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی؛ مهندسی صنایع، مهندسی مخابرات، مهندسی هوا و فضا، مهندسی الکترونیک اتوماتیک و صنعتی و مهندسی الکترونیک: تا حداکثر 8 امتیاز
  • فارغ التحصیلان با مدارک تحصیلی رسمی در صنایع صنعتی، متخصص در صنعت الکترونیک یا برق؛ مهندسی مخابرات، متخصص در سیستم های الکترونیکی: تا حداکثر 7 امتیاز.
  • دیگران: 0 امتیاز.
 2. ارزیابی رشته تحصیلی مدارک تحصیلی رسمی که دانش آموز را قادر می سازد تا به مدرک کارشناسی ارشد دسترسی پیدا کند حداکثر 4 امتیاز است.
 3. آموزش تکمیلی مربوط به محتویات مدرک کارشناسی ارشد (دوره ها، سمینارها، سایر فعالیت های آموزشی، با مدارک مورد نیاز): حداکثر 2 امتیاز.
 4. تحصیلات مربوط به تحصیل در خارج از کشور در مناطق انگلیسی زبان (حداکثر 12 هفته با مدارک مستند): حداکثر 2 امتیاز.
 5. تجربه حرفه ای ثابت شده نیاز به یک مدرک تحصیلی در مقیاس مربوط به برنامه کارشناسی ارشد. 0.2 امتیاز برای هر سال کامل تجربه تا حداکثر 2 امتیاز داده می شود.

برنامه های اولویت بندی شده به ترتیب امتیازات اعطا شده از حداکثر به حداقل (مجموع امتیازات اختصاص داده شده برای بخش های قبلی).

با این حال، اگر مکان هایی باقیمانده باقی بمانند، نهاد مسئول پذیرش، ممکن است دانشجویان را بدون اولویت بندی آنها با توجه به شایستگی خود، ارائه دهد، یعنی این که آنها نیازهای دسترسی را برآورده می کنند.

فرصت های شغلی

دانش آموزانی که با موفقیت این مدرک کارشناسی ارشد را واجد شرایط کار در زمینه های زیر می باشند:

 • طراحی، ساخت و آزمایش نمونه اولیه در طی ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی و قطعات الکترونیکی کمکی آن.
 • تصویب، پیاده سازی و آزمایش یک سیستم الکترونیکی برای پردازش انرژی مورد استفاده توسط وسیله نقلیه الکترونیکی و ماشین آلات و نرم افزار کنترل و ارتباط جاسازی شده مورد استفاده در اتوماسیون، مطابق با روش های توسعه در بخش و مقررات مربوطه.
 • تحقیق و توسعه محصول در سطح طراحی و مدیریت پروژه.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی June 30, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
2,913 EUR
دانش آموزانی که درجه تحصیلی خود را در خارج از اسپانیا کسب کرده اند، به عنوان مالیات حرفه ای تحصیلی که در اولین ثبت نام تنها (قیمت برای دوره 2017-18) اعمال خواهد شد، به مبلغ 218،15 یورو متهم می شود.
Locations
اسپانیا - Tarragona, Catalonia
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Tarragona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
ویدئو ها

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados