مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی

Universitat Rovira i Virgili

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی

Universitat Rovira i Virgili

توسعه سیستم های هوشمند، محیط زیست و یکپارچه جدید، یکی از مهمترین چالش های اجتماعی قرن بیست و یکم، به ویژه از نظر انتشار و نوع انرژی مورد استفاده است. علاقه اجتماعی و کسب و کار صنعتی که در اطراف وسیله نقلیه الکتریکی شکل می گیرد تقاضا برای حرفه ای های واجد شرایط را در تمامی فن آوری هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، افزایش می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی وسایل نقلیه الکتریکی اولین مدرک کارشناسی ارشد در خودروهای الکتریکی است که در سراسر کشور اسپانیا آموزش داده شده است. با این صلاحیت، آنچه در نظر گرفته شده این است که به مهندسین انتقال تکنولوژی های مختلف از زمینه های مهندسی و کنترل الکترونیکی، که ممکن است در توسعه وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی، و در صورت لزوم، در وسیله نقلیه معمولی استفاده شود.

با پیاده سازی پیشرفته وسیله نقلیه الکتریکی نیاز به مهندسین با دانش خاصی در این زمینه را افزایش می دهد و بنابراین هدف اصلی این است که متخصصان تخصصی را با همکاری شرکت های بخش مربوط به این قلمرو آموزش دهیم.

موسسات همکاری

 • لیر شرکت
 • Applus Idiada

پذیرش

استاد به سمت:

 • مدرک کارشناسی ارشد یا مهندسی برق الکترونیک و اتوماسیون صنعتی، مدرک مهندسی برق، مدرک مهندسی صنایع صنعتی، مدرک مهندسی انرژی، مدرک مهندسی سیستم و خدمات مخابراتی، مدرک مهندسی فناوری هوافضا، دوره مهندسی سیستم و فناوری دریایی، مدرک مهندسی کامپیوتر، مدرک مهندسی مکانیک، مدرک مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی مخابرات، مهندسی هواپیما، مهندسی اتوماسیون و الکترونیک صنعتی، مهندس الکترونیک و مناطق مرتبط است
 • فارغ التحصیلان دانشگاهی مهندسی فنی در: مهندس فنی صنعتی، متخصص در صنایع الکترونیک؛ تخصص صنعتی مهندس برق در برق؛ مهندس فنی متخصص در سیستم های الکترونیکی و زمینه های مرتبط.
 • کارگران فعال بخش که می خواهند آموزش های اضافی را بدست آورند.

دانش آموزان نیاز به یک لپ تاپ برای انجام مدرک کارشناسی ارشد و خودشان دارند. حداقل موارد توصیه شده که کامپیوتر باید داشته باشند عبارتند از:

 • پردازنده: Intel Core I5
 • حافظه رم: 4 گیگابایت
 • هارد دیسک: 128 گیگابایت
 • سیستم عامل ویندوز 7 یا بالاتر 64 بیتی (همچنین می تواند لینوکس باشد)

مستندات خاص

علاوه بر مستندات اجباری عمومی برای پیش ثبت نام، می توانید همچنین:

 • اعتباربخشی آموزش مکمل مربوط به محتوای مدرک کارشناسی ارشد (دوره ها، سمینارها و سایر فعالیت های آموزشی).
 • اعتبار ساعات مربوطه (از حداقل 12 هفته) در مکان های انگلیسی زبان.
 • اعتباربخشی از تجربه حرفه ای که نیاز به یک مدرک علمی مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دارد.

معیارهای انتخاب

 1. مناسب بودن عنوان دسترسی با توجه به سفارش زیر:
  • مدرک لیسانس رسمی یا مهندسی در رشته الکترونیک صنعتی و اتوماسیون، مدرک مهندسی برق، مدرک مهندسی در فن آوری های صنعتی، مدرک مهندسی انرژی، مدرک مهندسی سیستم و خدمات مخابراتی، مدرک مهندسی در فن آوری هوا و فضا، مدرک مهندسی سیستم و فناوری دریایی، مدرک مهندسی کامپیوتر، مدرک مهندسی مکانیک، مدرک مهندسی شیمی، مهندس صنعتی، مهندس مخابرات، مهندس هواپیما، مهندس اتوماسیون و الکترونیک صنعتی، مهندس الکترونیک، تا یک حداکثر 8 امتیاز
  • فارغ التحصیلان دانشگاهی مهندسین فنی در: مهندس فنی صنعتی، متخصص در صنایع الکترونیک؛ مهندس فنی صنعتی، تخصص در برق؛ مهندس فنی مخابرات، تخصص در سیستم های الکترونیکی: تا حداکثر 7 امتیاز.
  • دیگر: 0 امتیاز.
 2. ارزیابی رکوردهای تحصیلی مدرک دانشگاهی که دسترسی به استاد را فراهم می کند: حداکثر 4 امتیاز.
 3. آموزش مکمل (مستند معتبر) مربوط به محتوای استاد: تا حداکثر 2 امتیاز.
 4. اقامت دائمی (حداقل 12 هفته، مستند معتبر) در مکانهای انگلیسی زبان: تا حداکثر 2 امتیاز.
 5. تجربه حرفه ای معتبر، برای استفاده از آن یک درجه علمی در زمینه مربوط به برنامه کارشناسی ارشد ضروری است. برای هر سال کامل تجربه حرفه ای، 0.2 امتیاز به حداکثر 2 امتیاز افزوده می شود.

برنامه های کاربردی از بالاترین به پایین ترین با توجه به نمره به دست آمده (مجموع امتیاز در بخش های قبلی) دستور داده می شود.

با این حال، اگر موقعیت مکانی ناکافی وجود نداشته باشد و تا زمانی که نیازهای دسترسی برآورده شود، سازمان پذیرش ممکن است بدون نیاز به اولویت بندی بر اساس شایستگی اعمال شود.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد مهندسی وسایل نقلیه الکتریکی می توانند وظایف خود را در زمینه های زیر انجام دهند:

 • طراحی، طراحی، ساخت و آزمایش نمونه های اولیه در طی فرآیند تولید یک خودرو الکتریکی و اجزای کمکی آن.
 • مفهوم، پیاده سازی و آزمایش هر سیستم الکترونیکی برای پردازش انرژی خودرو، و همچنین ماشین آلات و نرم افزار کنترل و ارتباطی تعبیه شده در صنعت خودرو، به دنبال روش های توسعه ی مورد استفاده در بخش و مطابق با مقررات مربوطه است.
 • تحقیق یا توسعه محصول در سطح طراحی، توسعه یا مدیریت پروژه.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی May 21, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
2,913 EUR
Locations
اسپانیا - Tarragona
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
Dates
اکتبر 2018
اسپانیا - Tarragona
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019