مدرک کارشناسی ارشد در طیف سنجی پیشرفته در شیمی (Erasmus Mundus Joint)

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

60079_logo.jpg

دوره کارشناسی ارشد ASC به طور مشترک توسط دانشگاه های زیر (کنسرسیوم ASC):

 • دانشگاه آلما مادر بولونیا، ایتالیا؛
 • دانشگاه هلسینکی، فنلاند؛
 • دانشگاه Jagiellonian Krakow لهستان؛
 • دانشگاه لایپزیگ، آلمان؛
 • دانشگاه لیل 1، فرانسه (موسسه هماهنگی)

هدف، واقعگرایانه

شبکه ASC با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به کارشناسان و توسعه مهارت های بین المللی به سمت حرفه ای حرفه ای صنعتی در مشخصه طیفی از مواد و / یا مطالعات دکترا است.

برنامه ASC به یک سطح بالایی از هماهنگی رسیده است، و تنها یک برنامه برنامه استادانه قابل اجرا در هر نهاد شریک زندگی است و بنابراین به ادغام بهتر در طرح اروپایی رسیده است.

تمام دانشجویان موفق، مدارک چندگانه را از موسسات دریافت می کنند که در آن دوره ها حضور داشتند.

این برنامه کارشناسی ارشد ASC:

 • کیفیت تضمین (همه همکاران دارای استادان معتبر در شیمی هستند)؛
 • اجازه می دهد دانش آموزان به تکنیک های موجود در سطح محلی دسترسی یابند (همکاری تجهیزات)؛
 • پس زمینه صوتی در طیف گسترده پیشرفته، هر دو در تکنیک های تجربی و در دانش علمی؛
 • تحرک دانشجویان در شبکه ای از آزمایشگاه های تحقیقاتی که در بین کشورهای وسیع اروپایی در محیطی قرار دارند که در آنها به خوبی مورد توجه و مهارت های قابل انتقال در محیط چند فرهنگی قرار می گیرد، گسترش می یابد؛
 • آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به متخصصان در تکنیک های تجربی ممتاز در طیف سنجی؛
 • کمک و آماده سازی دانش آموزان برای توسعه مهارت ها به دنبال مطالعات دکترای آینده و / یا به سمت فعالیت های حرفه ای.

اصالت این برنامه این است که به دانش آموزان اجازه دهند که پایان نامه کارشناسی تحقیق خود را در یک زمینه بسیار تخصصی با توجه به اهداف حرفه ای خود انتخاب کنند. سطح بالای تجهیزات موجود در کنسرسیوم منحصر به فرد است.

یک برنامه تحرک تضمین می کند که علاوه بر تخصص و دسترسی به فناوری های پیشرفته، دانش آموزان یک برنامه آموزشی جامع درسی را در موسسات آموزش عالی مختلف درون کنسرسیوم ASC ایجاد خواهند کرد. فارغ التحصیلان ASC حداقل دو زبانه هستند و 2 سال در محیط چند فرهنگی مطالعه و کار کرده اند. آنها برای حرفه های اروپایی یا بین المللی آماده هستند.

استاد ASC به دانش آموزانی که خود را با ارزیابی مناسب نشان داده اند، اعطا می شود:

 • دارای تخصص هایی است که آنها را برای اشتغال به عنوان شیمیدانان حرفه ای در صنایع شیمیایی و مرتبط و یا به عنوان کارآفرینان مناسب می سازد؛
 • قادر به استفاده از تکنیک های طیف سنجی مدرن و پیشرفته در چارچوب جدیدترین الزامات اروپا می باشد.
 • قادر به استفاده از تئوری و تجربی مدرن از طیف سنجی استفاده می شود؛
 • استانداردی از دانش و شایستگی را به دست آورده اند که آنها را به واحدهای واحد سوم یا برنامه های دوره ای (Ph.D.) دسترسی خواهد داشت.

نوع مدرک

مدرک کارشناسی ارشد مدرک دکتری در «پیشرفته اسپکتروسکوپیک در شیمی» توسط دانشگاه های کنسرسیوم، پس از تکمیل 90 ECTS دوره و 30 ECTS پایان نامه کارشناسی ارشد. هر دانشگاه میزبان دانشجوی فوق لیسانس را دریافت می کند، در صورتی که دانشجوی حداقل یک ترم (30 ECTS) را در هر دانشگاه میزبان تأیید کرده باشد.

مکمل دیپلم مشترک ارائه شده است، که ویژگی های برنامه و تحرک فردی و تخصص برای دانش آموز را توضیح می دهد.

Chemistry Euromaster® Label توسط انجمن اروپایی شیمی موضوعی (ECTNA) به مدت 5 سال به اعضای کنسرسیومی برای دوره کارشناسی ارشد "Advanced Spectroscopy in Chemistry" اهدا شده است.

بورس تحصیلی ERASMUS MUNDUS

استاد ASC طی 10 سال توسط اتحادیه اروپا پشتیبانی شده است. در دوره اول، از سال 2003 تا 2008، این بودجه کنسرسیوم ASC را قادر ساخت تا برنامه درسی ASC را توسعه دهد. در سال 2007، برنامه ASC اهدا شده توسط Erasmus Mundus اهدا شد و در نتیجه بودجه برای دوره 5 دوره (2008-2013) دریافت کرد. در سال 2015 برای مدت پنج سال (2015-2020)، برای دوره های 3 دوره (2016، 2017 و 2018 مصرف) تجدید شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

5 European universities, ASC partners since 2005, have been working together to design and implement a joint master course in Advanced Spectroscopy in Chemistry

5 European universities, ASC partners since 2005, have been working together to design and implement a joint master course in Advanced Spectroscopy in Chemistry اطلاعات محدود
لیل , کیتزچر , هلسینکی , کرکوو , سوسیس دودی + 4 بیشتر کمتر