مدرک کارشناسی ارشد در طراحی نوآوری با موسسه مد و فن آوری پکن / پکن (BIFT) در پکن / چین

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

دانشکده مهندسی عمران، طراحی، ساخت و ساز، محیط زیست (DICDEA) از سال 2015-2015 دوره جدیدی را با موسسه مد و فن آوری پکن (پکن) در پکن فعال کرده است. این دوره به دانشآموزان فرصتی برای رسیدن به دو درجه می دهد، یعنی دو درجه در مدرک کارشناسی ارشد مد طراحی. دقیقا، دوره دو ساله است؛ یک برنامه آموزشی را با همکاری دانشگاه خارجی و دوره تحرک در خارج کشور (1 و نیم سال) فراهم می کند. این موضوع در پایان دوره مطالعه دو درجه در مد طراحی (دو درجه) است که یکی از آنها در ایتالیا و دیگری در کشور دانشگاه شریک معتبر خواهد بود. بنابراین، برای دانش آموزان این دوره جدید فرصتی برای غنی سازی برنامه درسی خود است و خود را در دنیای کار با یک نمایه آموزشی کامل و بین المللی ارائه می دهد.

موسسه مد و فن آوری پکن (BIFT) در پکن یکی از مهمترین دانشگاه های چین در مد است که بیشتر در تکنولوژی های کاربردی تخصص دارد. آموزش BIFT ترکیبی از هنر، فن آوری، اقتصاد، مدیریت و رشته های دیگر است که می تواند با موفقیت در تعامل باشد. این موسسه در سال 1959 تاسیس شده و به وزارت صنایع نساجی وابسته است. در سال های اخیر، شعار موسسه "نوآوری راه را برای برنامه های کاربردی آموزشی واقعی و خلاقانه"، یک فلسفه چشم انداز است که ترکیبی از آموزش هنری و علمی، ادغام فرهنگ مد قومی با فلسفه طراحی معاصر . موسسه با 7000 دانشجو و 700 نفر از کارکنان دانشگاهی اکنون پنج مدرسه تشکیل شده است (دانشکده پوشاک، هنر و تجارت، دانشکده هنر و طراحی، دانشکده مواد و مهندسی، دانشکده تجارت و دانشکده طراحی صنعتی و مهندسی)؛ دو بخش (وزارت زبان های خارجی و گروه هنر پلاستیک)؛ دو بخش آموزش (بخش علوم اجتماعی و بخش های دوره های پایه)؛ یک مرکز آموزشی (مرکز آموزش علوم کامپیوتر)؛ یک کالج بین المللی؛ یک مدرسه آموزش مداوم یک گروه آموزش عالی و یک مدرسه دکتری. 20 تخصص وجود دارد: علوم نساجی و مهندسی؛ مواد برای مد R

اهداف فرموله

دوره جدید مطالعات بین المللی در همکاری با موسسه مد و فن آوری پکن (BIFT) در پکن به اعضا اجازه می دهد تا در پایان دوره دو درجه ای یعنی درجه دو در طراحی برای مد را کسب کنند. به عبارت دیگر، دو درجه (عنوان دوگانه) که یکی از آنها در ایتالیا به عنوان مدرک کارشناسی ارشد در طراحی برای محیط زیست مدرسه برنامه درسی نوآوری و دیگری در چین به عنوان مدرک کارشناسی ارشد در طراحی لباس معتبر است. هر دو عناوین می توانند در اتحادیه اروپا یا خارج از اتحادیه اروپا به سر می برند.

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد به منظور آموزش متخصصانی که می توانند به سیستم های شرکت های اروپایی و آسیایی دسترسی پیدا کنند، بین المللی کردن سیستم های تولید، به ویژه در بخش های مد و نساجی، به طور کلی بیشتر به چین و آسیا از شرکا تولید ممتاز. دوره کارشناسی ارشد دوره دوره تحصیل در خارج از کشور و یک دوره آموزشی در کشور مبدا را فراهم می کند.

آدرس ها و سوسیالیست ها

دوره جدیدی از مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در طراحی برای مد فعال با همکاری موسسه مد و تکنولوژی پکن (پکن) در پکن برگزار می شود و می تواند توسط تمام دانشجویان علاقه مند مورد دسترسی قرار گیرد: کسانی که قبلا در رشته مهندسی DICDEA در طراحی برای نوآوری شرکت کرده اند برنامه درسی مد Ecodesign و تمام دوره های کارشناسی ارشد دیگر؛ کسانی که از دانشگاه دیگری آمده اند.

برای دانش آموزانی که قبلا در دوره های دیگر دوره های تحصیلی ثبت نام کرده اند و تصمیم می گیرند که با همکاری موسسه مد و تکنولوژی پکن در پکن به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد جدید بین المللی بروند، روش های شخصی برای شناخت و تایید امتحان هایی که قبلا گرفته شده است، فعال خواهند شد. این به منظور اجتناب از آن است که کار انجام شده از دست رفته است.

کسانی که تصمیم به ثبت نام در CDL بین المللی در طراحی برنامه های درسی نوآوری دارند، Ecodesign مد در همکاری با موسسه مد و فن آوری پکن پکن (BIFT)، قادر خواهد بود که از کمک هزینه تحصیلی که سالانه اختصاص داده شده توسط SUN اختصاص یابد، استفاده کند. بخشی از این بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی محفوظ است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... اطلاعات بیشتر

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. اطلاعات محدود
Caserta , آورسا , ناپل , مورسیا , اسکندر , پکن , پیاتیگورسک , لیل , شانگهای , استانبول + 9 بیشتر کمتر