مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی دریایی: تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست توسط Universidad de La Laguna در رویکرد خود، روحیه خوبی را تجربه کرده است. تجربه بزرگ بیش از چهل سال آموزش و پژوهش در این زمینه در ULL توسعه یافته است. این یک ویژگی مشخص از آموزش های عملی و کاربردی خواهد بود. دانش آموز آمادگی جامعی در شناخت تنوع زیستی دریایی، به ویژه محیط زیست آتلانتیک و مدیترانه ای خواهد داشت، و همچنین بر روی ابزارهای دانش در زمینه مدیریت، مدیریت و حفاظت، تحقیق و تدریس مربوط به محیط زیست تسلط پیدا خواهد کرد. ، تنوع زیستی و منابع دریایی.

عنوان توجیه

اصطلاح "تنوع زیستی" نسبتا اخیر است و اگر چه آن را مدرن تبدیل شده است، این چیزی جز انقباض "تنوع زیستی" نیست، درک این به عنوان تنوع ساختاری و عملکردی از تمام اشکال زندگی در هر دو سطح ژنتیکی و خاص است. از اکوسیستم ها.

از دیدگاه کاملا بیولوژیکی، حفاظت از تنوع زیستی دریایی غیرقابل انکار است، به خصوص در یک سرزمین به عنوان شکسته و ناهمگن به عنوان جزایر کانری، با تراکم جمعیت بالا و افزایش عظیم در اثرات ثانویه بیش از حد، بیش از سایر مناطق قاره ای بسیار گسترده تر و با تراکم جمعیت پایین تر است.

محیط های جزیره، و مخصوصا جزایر اقیانوسی، ویژگی های خاص خود را دارند (انزوا، جوامع ساده زیست محیطی، تعداد زیادی از اندمیزی ها و غیره) که آنها را بیشتر به عوامل تهدید کننده حساس می کند. آنها آزمایشگاه های آزمایشی واقعی را تشکیل می دهند که فهم و انتقال دانش در مورد پروسه های پیچیده اکولوژیکی و تکاملی را تسهیل می کنند.

منطقه کانارایی که به معنای وسیع آن قابل درک است، دارای تنوع زیستی بسیار زیاد و ویژه دریایی در ارتباط با موقعیت جغرافیایی نیمه گرمسیری و ناهمگنی زیست محیطی آن است، زیرا آن دارای بخش ساحلی قاره ای است و یکی دیگر از جزایر ساحلی مانند ماکارونزی مرکزی این جزایر به تنهایی دارای تنوع زیستی دریایی قابل توجهی هستند، با تغییرات قابل ملاحظه ای بین جزایر بسته به شیب پارامترهای اقیانوسی و ژئومورفولوژی ساحل ها و پایینی.

زیستگاه جزیره با حضور اندمیزی های ماکارونیزه و ترکیبی غالب از گونه های نیمه گرمسیری و گرمسیری است که ترکیب آن با شیب های ذکر شده فوق متفاوت است. زیستگاه قاره ای ترکیبی از گونه های نیمه گرمسیری و معتدل و پدیده ای است که با عواقب ناشی از سحر همراه است و بهره وری بالایی حاصل می شود.

این یک منطقه بزرگ و بسیار پیچیده از نقطه نظر اقیانوس شناختی است و ثبت بسیار خوبی از گونه های جلبک، بی مهرگان، ماهی، پرندگان، لاک پشت ها و کتک زدن ها، از جمله جمعیت های ساکن دوم، که بسیاری از آنها منابع بسیار مهمی را تشکیل می دهند . همه این ویژگی ها به این معنی است که جزایر قناری و محیط اطراف آن، علاقه فراوانی برای مطالعه تنوع زیستی دریایی و فرایندهای بیولوژیکی و تولیدی دارند.

ورود و خروج مشخصات

پذیرش مشخصات

این استاد به دانش آموزانی که علاقه مند به تخصص در زیست شناسی دریایی و حفاظت از تنوع زیستی با توجه به کسب دانش و مهارت ها است که به آنها اجازه می دهد برای ورود به دنیای کار و همچنین آنها را قادر به تشدید روش های اساسی تحقیق، توسعه و نوآوری در تنوع زیستی.

استاد ترجیحا در فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان در زیست شناسی است، اما می تواند توسط فارغ التحصیلان دیگر (RD 1393/2007، Art 16)، ترجیحا آنهایی که جنبه های مربوط به موضوعات بیولوژیکی مانند فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان علوم دریایی و در علوم محیطی. پیش نیازهای مورد نیاز یا پیشنهادهای متفاوتی از استاد، که در راهنمای تدریس آنها وجود دارد، دانش قبلی لازم را نشان می دهد و مرجع را برای دانش آموز فراهم می کند.

مشخصات فارغ التحصیل

متخصص در شناخت تنوع زیستی دریایی، استفاده، مدیریت، مدیریت و حفاظت آن.

اهداف

 • دانش علمی ساختار و عملکرد اکوسیستم های دریایی، عوامل که می تواند به طور بالقوه بر آنها تاثیر می گذارد و تکنیک های تشخیص، ارزیابی، پیشگیری و اصلاح اثرات تولید شده در محیط زیست.
 • مهارت های لازم را برای اعمال و ادغام دانش علمی گسترده و چند رشته ای از تنوع زیستی، حفاظت و مدیریت محیط دریایی به دست آورد.
 • به دست آوردن ظرفیت عملی خاص در زمینه تنوع زیستی و حفاظت از دریا (به عنوان مثال، طراحی طرح نمونه گیری یا ارزیابی تاثیرات محیطی)، که اجازه می دهد تا حل مشکلات در هر دو محیط شناخته شده و جدید، پیچیدگی مشکلات چند رشته ای و قضاوت را براساس اطلاعات مبهم، ناقص یا محدود انجام دهید.
 • بدست آوردن دانش در مورد فعالیت های مختلف و تاثیر آنها در ارتباط با توسعه پایدار محیط زیست دریایی، که به توسعه توانایی برای منعکس کردن پیامدهای اجتماعی یا اخلاقی مرتبط با تصمیماتی که باید در ارزیابی تاثیر فعالیت های انسانی بر روی اکوسیستم ساحلی.
 • به دست آوردن قابلیت دستیابی به منابع علمی و پایگاه های داده موجود دسترسی پیدا کنید. این قابلیت ها به شدت مربوط به به دست آوردن مهارت ها برای پردازش اطلاعات و تولید اطلاعات کیفی جدید است و آن را برای بقیه جامعه علمی و کسانی که مسئول تصمیم گیری هستند قابل دسترسی است.
 • مهارت ها را به عنوان یک دانشمند دریایی به دست آورید.
 • مهارت ها را برای انتقال دانش و نتایج کار تحقیقاتی خود به متخصصان و غیر متخصصان به دست آورید.
 • دانش جدید را در آینده به دست آورید و تکنیک های جدید را به صورت خودکار یاد بگیرید.
 • مهارت ها را به عنوان یک تیم به دست آورید

تواناییها و ظرفیتهای

 • توانایی شناسایی، طبقه بندی و طبقه بندی موجودات دریایی زنده و جمعیت و جوامع که آنها را تشکیل می دهند.
 • توانایی انجام نمونه برداری، موجودی و تجزیه و تحلیل جمعیت و جوامع و طراحی آزمایش های مربوط به تنوع زیستی و حفاظت از آن.
 • توانایی انتخاب و اعمال تکنیک های مناسب ترین ابزار و تجزیه و تحلیل برای بررسی محیط زیست دریایی، تنوع زیستی و حفاظت از آن.
 • توانایی توسعه و مشاوره در زمینه تحقق مطالعات و کار عملی در زمینه تنوع زیستی دریایی و حفاظت از آن.
 • توانایی برآورد و تعیین جمعیت و تنوع متقابل.
 • ظرفیت انجام مطالعات تاثیر زیست محیطی بر تنوع زیستی دریایی.
 • توانایی تجزیه و تحلیل فرآیندهای زمین شناسی، فیزیکی و شیمیایی محیط دریایی به منظور حفظ تنوع زیستی آن.
 • توانایی ارزیابی وضعیت حفاظت زیست محیطی دریایی، شناسایی و نظارت بر علل حفاظت از آن.
 • قابلیت ارزیابی آسیب پذیری زیست محیطی دریایی.
 • ظرفیت طبقه بندی، نظارت بر گونه های دریایی تهدید می شود و جمعیت آنها را ارزیابی می کند.
 • توانایی تشخیص گونه های مهاجم دریایی، نحوه ترویج استراتژی های کنترل و ریشه کن شدن را می دانند و راه حل هایی را برای مشکلات محیطی که باعث ایجاد آنها می شوند، پیشنهاد می کنند.
 • توانایی پیشنهاد اقدامات در برابر مشکلات حفاظت از محیط زیست.
 • توانایی توسعه و توسعه پروژه های تحقیقاتی در زمینه تنوع زیستی دریایی و حفاظت از آن، از جمله پروژه های بازسازی بوم شناختی و برنامه های بهبودی برای گونه های دریایی.
 • توانایی ارزیابی و مدیریت مناطق طبیعی دریایی و طراحی ذخایر دریایی با در نظر گرفتن اصول بیوگرافی زیستگاه جزیره.
 • توانایی ترکیب نقشه های موضوعی و تولید اطلاعات جدید در مورد مدیریت، حفاظت و مدیریت گونه های دریایی، جوامع و اکوسیستم ها.
 • ظرفیت برای اعمال جنبه های قانونی که بر زیستی دریایی و حفاظت از آنها تأثیر می گذارد.
 • توانایی ارزیابی و ترویج استفاده پایدار از اکوسیستم های دریایی و بهره برداری منطقی از منابع طبیعی تجدیدپذیر.
 • توانایی سازماندهی و مدیریت پارک ها و موزه های مربوط به تنوع زیستی دریایی و حفظ آن.
 • توانایی ارتقاء نوآوری در زمینه آموزش زیست محیطی مربوط به تنوع زیستی دریایی و حفاظت از آن.
 • توانایی تفسیر فرایندهای فیزیولوژیکی موجودات دریایی و توسعه نوآوری در حوزه آبزی پروری پایدار.

ارشاد و تدریس خصوصی

دانش آموزانی که در کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند مصاحبه با معلم خود را، در برنامه آموزش برنامه Master. علاوه بر این، به منظور هدایت دانش آموز در همه چیز مربوط به برنامه های آموزشی و برنامه اقدام آموزشی، وجود خواهد داشت. همچنین در مورد عملکرد دانشکده، دانشگاه، خدمات عمومی و صاحب ادارات مربوطه، به ویژه دانشجویانی که از مراکز دیگر یا خارج از کشور می آیند، اطلاع می دهند. تمام این اقدامات در چارچوب روشی "رویکرد دانشجویی" PR-10 در کتابچه راهنمای کیفیت دانشکده زیست شناسی توسعه داده شده است. این روش، برنامه توسعه برنامه سالیانه دانشجویی را شامل می شود که شامل اعمال میزبان، برنامه آموزشی، راهنمای علمی درجه و حمایت از آموزش است.

شیوه های خارجی

قراردادهایی با 30 سازمان یا مراکز رسمی و شرکت ها وجود دارد. شما می توانید لیست شرکت ها و مراکز با توافق برای کارآموزی خارجی را در لینک زیر مشورت کنید.

همچنین ممکن است یک برنامه کارآموزی ویژه برای حدود ده روز کار در زمینه و یک کابینه در یکی از ذخایر دریایی کاناریا وجود داشته باشد.

استاد

گزارش یا مطالعه که در آن دانش آموز اعمال و توسعه دانش و مهارت های دریافت شده در استاد در یک موضوع یا خط از تحقیقات است که از منافع خاص است. این کار تحت نظارت معلم تعیین شده توسط کمیته علمی استاد انجام خواهد شد.

تدوین کار کارشناسی ارشد نیز به دانش آموزی که به دست آوردن شایستگی های متقاطع مربوط به توانایی شناختن نحوه برقراری ارتباط نتیجه گیری خود، دانش و دلایل آن است که آنها را به صراحت و یکنواختی به مخاطبان تخصصی و غیر تخصصی متصل کند، کمک خواهد کرد. ، و همچنین تکمیل مهارت های خاص مربوط به خط تحقیق از کار خود را.

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 24 برنامه دیگر ارائه شده توسط Universidad de La Laguna »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
18 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ