مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات

برنامه کارشناسی ارشد در زمینه ریاضیات، آمادگی فرهنگی و آموزش عالی در سطح ریاضیات را ارائه می دهد و باعث می شود توانایی راه اندازی و حل مشکلات پیچیده حتی در شرایط عملیاتی مناسب برای قرار دادن مدیریت در بازار کار. زبان دوره انگلیسی است.

سال تحصیلی شامل دو دوره آموزشی و سه دوره برای جلسات آزمون است.

برای ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد، یک دانش آموز باید مدرک یا مدرک دیگری کسب شود که در ایتالیا یا خارج از کشور به رسمیت شناخته شده است.

دانش آموزان باید یکی از الزامات برنامه درسی زیر را رعایت کنند:

  1. مدرک تحصیلی در کلاس L-35 (علوم ریاضی) یا مدرک ex Law 509/99 در کلاس 32 (علوم ریاضی)؛
  2. حداقل 36 CFU در بخش MAT / * بدست آورده اند.
  3. حداقل در سطح B2 دانش انگلیسی داشته باشید.

آمادگی شخصی دانشجویانی که دارای وسایل لازم برای ثبت نام هستند، انجام می شود. این ارزیابی بر مبنای برنامه درسی قبلی دانشجویان است که با برنامه های دوره هایی که قبلا حضور داشتند، یکپارچه شده است و می تواند مصاحبه شفاهی را ارائه دهد.

برنامه دو ساله کارشناسی ارشد دو ساله دارد و شامل فعالیت های آموزشی مربوط به پنج نوع است:

  • فعالیت های آموزشی در یک یا چند منطقه انضباطی که کلاس را مشخص می کنند؛
  • فعالیت های آموزشی به صورت مستقل توسط دانشجو انتخاب می شود، در صورتی که با برنامه آموزشی سازگار باشد؛
  • فعالیت های آموزشی در یک یا چند منطقه انضباطی شبیه به تکمیل و یا تکمیل آن ها و مشخصه ها، با هدف آماده سازی بین رشته ای؛
  • فعالیت های آموزشی مربوط به آماده سازی امتحان نهایی برای دستیابی به صلاحیت؛
  • فعالیت های آموزشی که در نکات قبلی ارائه نشده است، با هدف دستیابی به دانش زبانی بیشتر، مهارت های رایانه ای و تله مات، مهارت های بین فردی یا در هر صورت مفید برای ورود به بازار کار، و نیز فعالیت های آموزشی جهت تسهیل انتخاب حرفه ای از طریق دانش مستقلی از بخش های استخدامی که صلاحیت می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

امتحان نهایی شامل تهیه یک استینوی نوشته شده تحت هدایت یک ناظر است که به روش اصلی و با ارائه یکسان در یک سمینار عمومی صورت می گیرد.

برنامه کارشناسی ارشد به دو برنامه درسی تقسیم می شود: "ریاضی پیشرفته" و "ریاضیات و مدل سازی محاسباتی".

برنامه درسی ریاضی پیشرفته به دانش آموزانی که مایل به کسب دانش جامع و عمیق از زمینه های مختلف ریاضیات پیشرفته، با توجه خاص به جنبه های نظری ریاضیات است.

برنامه درسی ریاضی و محاسباتی محاسباتی به دانشجویانی که علاقه مند به جنبه های کاربردی بیشتر ریاضی هستند، به ویژه برای بررسی اینکه چگونه یکپارچگی ریاضیات، علوم رایانه و آمار، رویکرد مدرن را به رسمیت شناختن (طرف مدل سازی) و تفکیک (طرف محاسباتی) پیچیده مشکلات در زمینه های کاربردی مختلف، مانند علوم زیستی، علوم طبیعی، اقتصاد، مهندسی.

برای دانشجویان کار، ثبت نام نیمه وقت امکان پذیر است، در دو فرم 30 اعتبار یا 40 سال اعتباری.

توافقنامه همکاری بین University of Trieste و SISSA (مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته) برای مدیریت یک برنامه مطالعاتی مشترک با هدف آموزش دانشجویان برای انجام فعالیت پژوهشی علمی در ریاضیات در زمینه برنامه درسی ریاضی پیشرفته در حال انجام است. در پایان دوره مطالعات، SISSA یک دیپلم برای دانشجویان برنامه مطالعه مشترک که اهداف آموزشی تاسیس شده را به دست آورده است، صادر می کند. سالانه SISSA بورس تحصیلی را برای دانش آموزانی که قصد حضور در برنامه تحصیلی مشترک را دارند، اعلام می کند.

یک توافقنامه همکاری با دانشگاه لیوبلیانا برای صدور ریاضیات دو مدرک است. این توافقنامه فراهم می کند که هر سال حداکثر پنج دانشجوی ثبت نام در هر دو دانشگاه در کلاس های دوم ساله شرکت می کنند و امتحانات مربوطه را در دانشگاه شریک می پذیرند.

href = "https://corsi.units.it/en/sm34/mathematics

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral level, as well as short vocational masters, advanced masters and specialisation programmes, most of which are in the medical area. Some degree programmes are taught in English. اطلاعات محدود