این دوره دانش آموزان را با سطح بالایی از آموزش حقوقی فراهم می کند. این شامل عناصر فرهنگ و اصول حقوق بنیادی هر دو در سطح ملی و بین المللی است و مهارت های مورد نیاز برای تهیه انواع مختلف اسناد قانونی (نظارتی، مذاکره و قضایی) را شامل می شود، از جمله یادگیری نحوه استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی که در حال حاضر در دسترس هستند، می آموزد.

Laurea Magistrale همچنین به دانش آموزان در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارزیابی سوالات حقوقی را آموزش می دهد.

فرصت های شغلی

مدرک دوم در قانون (Magistrale) پس از یک دوره پنج ساله تحصیل و پس از تکمیل تخصص یا یک دوره تجربه کارآموزی عملی، دانش آموز می تواند به حرفه ی وکیل، اسناد رسمی یا قاضی برسد. این درجه همچنین به کارهای حقوقی در سطوح اجتماعی و اقتصادی یا سیاسی منجر می شود. فارغ التحصیل می تواند در یک موسسه دولتی، در شرکت های خصوصی، در ایتالیا یا در سطح بین المللی و یا در یک اتحادیه / سندیکا، کسب کند. او می تواند در زمینه محاسبات قانون، قوانین بین المللی و اتحادیه اروپا عمل کند. پس از اتمام دوره دوم حقوق (Magistrale)، تجربه عملی سالانه می تواند با یک تخصص شناخته شده جایگزین شود.

لطفا توجه داشته باشید

دانش آموز می تواند به سطح دوم در قانون (Magistrale) از دوره کارشناسی ارشد شرکت یا از درجه تخصصی در قانون انتقال.

پذیرش

پذیرش در دانشگاه های ایتالیا تنها در صورتی امکان پذیر است که دانش آموز دارای مدرک Diplom di Maturità (سطح "A" / مدرک تحصیلی) پس از 5 سال در دبیرستان باشد.

تست ورود

هیچ آزمون انتخابی برای ثبت نام در این دوره وجود ندارد، اما یک آزمون برای تعیین سطح اولویت دانش آموزان وجود دارد: دانش آموزانی که در سال اول دوره ثبت نام کرده اند، نیاز به مهارت در زبان ایتالیایی، تاریخ و عمومی دانش هر سال آزمونهای ورود در ماه سپتامبر برگزار می شود.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط University Of Bergamo »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019