در سرعت در حال تغییر، جهان سیمی امروز، تبدیل شدن به یک معلم بهتر نیاز به یک دست در درک از فن آوری های کنونی و استراتژی و مهارت های به ادغام آنها را به کلاس درس. هنگامی که شما مدرک خود را آموزشی فناوری ارشد از دانشگاه DeVry کسب درآمد، شما روش های پیشرفته، ابزار، و فرایندهایی که شامل یادگیری الکترونیکی، دسترسی به سخت افزار از راه دور، و شبیه سازی یاد بگیرند. پس از فارغ التحصیلی، شما آماده به ادغام استعدادهای تازه کشف شده خود به منظور تسهیل یادگیری در کلاس های درس از هر مدرسه باشد.

بسیاری از راه هایی برای یادگیری

DEVRY ارائه می دهد کلاس های چند روش مختلف:

 • در محل دانشگاه DEVRY
 • ONLINE
 • از طریق کلاس های درس طولانی مشترک

کارشناسی ارشد در تکنولوژی آموزشی مروری حرفه ای

در سراسر کشور، مدارس در حال تلاش برای گنجاندن آخرین در ابزار و روش های آموزشی فن آوری گرا در برنامه های درسی خود را. داشتن دانش فن آوری آموزش و پرورش خاص می تواند به شما یک دارایی با ارزش به مدرسه خود را. معلمان مدرسه ابتدایی و متوسطه که درآمد کارشناسی ارشد در تکنولوژی آموزشی (MSET) اغلب به نقش هماهنگ کننده آموزشی، مربی، تکنولوژی آموزشی، یا تکنولوژیست آموزشی حرکت می کند. با تخصص در تکنولوژی آموزشی، شما به خوبی آماده برای کمک به بهبود کیفیت آموزش و پرورش در مدرسه یا منطقه خود را. داشتن اعتبار مدرک کارشناسی ارشد می تواند کمک به پیشبرد کار شما و افزایش درآمد بالقوه خود را.

مناطق فرصت
هنگامی که به شما در کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در تکنولوژی آموزشی از دانشگاه DeVry، شما برای فرصت های شغلی پیشرفته در هر دو تنظیمات مدرسه و منطقه عمومی و خصوصی آماده شده است. همچنین شما می خواهد اعتبار باید یک مشاور مستقل یا متخصص توسعه حرفه ای در تعدادی از مناطق در حال رشد تکنولوژی آموزشی. این شامل:

 • هماهنگ کننده آموزشی: توسعه مواد آموزشی، آموزش معلمان، و ارزیابی برنامه های آموزشی از لحاظ کیفیت و پایبندی به مقررات و استانداردهای. توصیه و نظارت بر نصب و راه اندازی و اجرای فن آوری های جدید را به کلاس درس.
 • آموزشی تکنولوژیست: طراحی فرصت های توسعه کارکنان فن آوری گرا، و حمایت از معلمان آنها به عنوان تکنولوژی را به کلاس های درس خود در اختیار دارد.
 • تکنولوژی آموزشی مربی: توانمند سازی معلمان برای بهبود یادگیری در کلاس درس دانش آموز، و مدیران به ایجاد تغییرات مثبت در سیستم مدارس خود، با کمک به مربیان یاد می گیرند و ترکیب فن آوری های جدید که با هر دو استاندارد برنامه و فن آوری.

مسئولیت حرفه ای

فارغ التحصیلان دانشگاه DeVry در MSET آماده خواهد شد برای ورود به این زمینه ها در حال رشد بودن قادر به:

 • ادغام تکنولوژی های آموزشی به روش های تدریس، بر اساس صدا طراحی سیستم های آموزشی
 • استاد مهارت های تکنیکی به استفاده از ابزار تکنولوژی
 • برنامه ای برای پیاده سازی استراتژی تکنولوژی آموزشی در سطح منطقه یا مدرسه
 • استخدام شایستگی زمانی که با مسائل حقوقی مواجه
 • جستجو برای و ارزیابی بهترین فن آوری های آموزشی برای بهترین قیمت
 • راه اندازی یک جامعه آموزش الکترونیکی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مورد نیاز و انتخاب برای برنامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی، و همچنین به عنوان مشاهده و توصیف دوره های فردی، لطفا به دانشگاه DeVry اضافه کردن کاتولوگ دانشگاهی فارغ التحصیل.
اطلاعات مهم در مورد بدهی، درآمد، و میزان تکمیل آموزشی دانش آموزان که با حضور DEVRY می توان در یافت devry.edu/degree-programs/ge.html

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط DeVry University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
495 USD
495 $ در هر ترم اعتباری ساعت، 36 ساعت.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا