مدرک کارشناسی ارشد در تجارت بین الملل و کارآفرینی

عمومی

شرح برنامه

MIBE در یک نگاه

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار و کارآفرینی ( MIBE ) یک برنامه کارشناسی شدید و تمام وقت است - "Laurea Magistralis" - در کسب و کار و مدیریت. این کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود و دو دوره تحصیلی، یعنی 4 ترم (120 ECTS اعتبار) را پوشش می دهد. این تمرکز بر سه ستون اصلی است:

 • محیط بین المللی، نشان دادن استادان و دانش آموزان از سراسر جهان؛
 • تعادل بین تئوری عمیق و تجربه عملی، از جمله روش های نوآورانه یادگیری؛
 • جامعه قوی - Mibers - همراه با جو و فضای منحصر به فرد ارائه شده توسط یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا.

موضوعات اصلی

 • مدیریت بین المللی
  تجارت بین الملل و مدیریت؛ انجام تجارت در کشورهای در حال ظهور؛ بازاریابی بین المللی؛ بازاریابی بین فرهنگی؛

 • نوآوری و کارآفرینی مدیریت نوآوری کارآفرینی بین المللی

 • مدیریت دیجیتال مدیریت بازاریابی دیجیتال از سیستم های اطلاعات تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

 • سایر ارزیابی ها و ابزارهای بازار سرمایه؛ مدیریت پروژه؛ مدیریت اجرایی؛ مبانی مسابقه و حقوق بین الملل؛ مبانی اقتصاد؛ مبانی آمار و داده کاوی، با تاکید ویژه بر مشکلات مربوط به پیش بینی بازار، تجزیه و تحلیل سناریو بین المللی، تجزیه و تحلیل وب؛

مشخصات کلاس • حدود 100 دانش آموز در سال؛ • شروع از سال دوم، زیر کلاس های کوچک برای تحریک کار گروهی و تمرین های عملی؛ • تا 30٪ از دانش آموزان خارجی، که از کل کلمه می آیند؛

ستون MIBE

 1. محیط بین المللی آغاز شده در سال 2009، در طول سال های تحصیلی این دوره شهرت بسیار قوی در محیط علمی بین المللی ایجاد کرده است. این دانشجویان را از سراسر ایتالیا و سراسر جهان جذب کرده است. تعداد دانشجویان ثبت شده تقریبا دوبرابر شده و به درصد بالایی از دانشجویان خارجی (بیش از 30٪) رسیده است. علاوه بر این، بیش از یک سوم دانشجویان ثبت نام شده ، به لطف موافقت نامه های دانشگاهی با 10 دانشگاه خارجی ، به یک برنامه دو درجه ای مشغول هستند . همه اینها به یک محیط بین المللی بسیار ثروتمند با یک سناریوی فرهنگی پر جنب و جوش و رویکرد چند رشته ای به آموزش عالی کمک می کند.

 2. تعادل در نظریه عمیق و تجربه عملی سخنرانی ها ترکیبی از تئوری و عمل است که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و تمرکز زیادی روی تحریک بحث کلاس ، مطالعات موردی ، کار تیمی ، پروژه های شبیه سازی ، بازی های تجاری و کارگاه ها دارند. پروژه MIBE همچنین روشهای نوآوری تدریس ، از جمله پلتفرم یادگیری الکترونیکی ، بازیهای تجاری (به طور مشترک با شرکتهای شناخته شده) را نشان می دهد ، "فراخوان ایده ها" با هدف گردهم آوردن دانشجویان از بخشهای مختلف (اقتصاد و مدیریت ، بیوتکنولوژی ، مهندسین ، نرم افزار) تشکیل شده است. توسعه دهندگان ، ...) ، روی نقشه کار برای سرمایه گذاری های جدید کار می کنند.

 3. تجربه منحصر به فرد اول از همه: به دلیل دانش آموزان ما احساس قوی از متعلق به یک جامعه، جامعه "Mibers". آنها احساس می کنند که MIBE یک برچسب است، یک علامت متمایز: یک لباس خوب، برای پوشیدن و تشخیص. دوم: به دلیل فضای منحصر به فرد University of Pavia ، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا (تاسیس شده در سال 1361) است. این دانشگاه نیز برای سیستم اقامت دانش آموزان خود که از 20 محل اقامت دانشجویان (به اصطلاح "collegi")، که در آن هزاران دانش آموز زندگی می کنند، مطالعه و بازی می کنند. علاوه بر این، پاویا یک شهر کوچک قرون وسطایی دوست داشتنی است که احساس خاصی از جامعه را تغذیه می کند، اما در عین حال فرصتی برای رسیدن به یک کلانشهر مانند میلان در یک زمان بسیار کوتاه فراهم می کند (فقط 35 کیلومتر با اتصال قطار عالی).

فرصت های شغلی و مشخصات شغلی MIBE برای رهبران مشتاق تنها با علاقه به دنبال شغل به عنوان مدیر یا کارآفرین و نشان دادن نگرش قوی بین المللی است. فرصت های شغلی توسط MIBERS عبارتند از: مدیر صادرات، مدیر توسعه کسب و کار، تحلیلگر بازارهای بین المللی، مدیر نوآوری، مدیر فناوری اطلاعات / مدیر عامل، مدیر بازاریابی وب، مشاور مدیریت و البته کارآفرین بین المللی.
به دلیل مشخصات متمایز آنها، دانشجویان MIBE نوعی "علامت تجاری" را در بازار کار به دست آورده اند و به شدت به دنبال شرکت هایی با حرفه ای بین المللی هستند.

تماس و اطلاعات بیشتر وب سایت: http://mibe.unipv.it/ ایمیل: mibe@unipv.it

درخواست کن!

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. P ... اطلاعات بیشتر

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. Pavia has been a city-campus since its foundation and even today it offers its 24,000 students an experience unique in Italy and rare in Europe: studying at 20 University colleges that are largely independent from the administrative structure of the University. The University of Pavia covers all subject areas and is composed of 18 Departments offering study programmes at all levels, from Bachelor’s degrees to Doctorate programmes اطلاعات محدود
پاویا , میلان + 1 بیشتر کمتر