مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد (کارشناسی ارشد)

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد

برنامه درسی رشته متشکل از یک هسته و همچنین دو گزینه دارد: اقتصاد جهانی و اقتصاد مالی. گزینه اقتصاد جهانی مجهز به دانش آموزان با دانش کنونی در اقتصاد جهانی، همراه با مهارت های تحقیقی و فنی، برای تحلیل اقتصادی کسب و کار مورد نظر توسط شرکت های مشاوره، سازمان های دولتی، شرکت های کسب و کار چند ملیتی، و سازمان های بین المللی است.

گزینه اقتصاد مالی دانش آموزان با مهارت های ضروری تحلیلی و فنی در هر دو اقتصاد و تجزیه و تحلیل مالی مورد نظر توسط شرکت های مشاوره، شرکت اوراق بهادار، و دیگر کسب و کار مرتبط در خدمات سرمایه گذاری مانند بانکداری سرمایه گذاری، صندوق های متقابل، و بیمه فراهم می کند.

مورد نیاز برای مدرک (45 واحد)

این برنامه 45-واحد متشکل از نیازهای اصلی، که با هم با هر دو اقتصاد مالی و یا گزینه اقتصاد جهانی گرفته شود. حداقل 23 واحد باید از دوره های سطح 500 تشکیل شده است.

ورود به مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد

ورود به کارشناسی ارشد هنر در اقتصاد در دانشکده کسب و کار و اقتصاد یک فرایند دو مرحله ای است. دانش آموزان باید برای اولین بار به دانشگاه پذیرفته می شود و پس از آن باید شرایط کالج برای برای برنامه های تکمیلی را برآورده سازد.

برای ورود به دانشگاه، متقاضیان باید داشته باشد:

 • ارسال یک برنامه رسمی CSU فارغ التحصیل به دانشگاه
 • (شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری به منظور پر کردن نرم افزار است.)
 • مدرک لیسانس از یکی از موسسات معتبر، و یا آماده سازی دانشگاهی معادل از طریق افزایش پذیرش و دانشگاه توسعه و یا دیگر مقامات دانشگاه مناسب تعیین می شود.
 • دو ریز نمرات رسمی، که باید شامل تایید مدرک کارشناسی است.
 • یک معدل (معدل) حداقل 2.75 (4.0 = A) در شدن 90 سه ماهه خود (و یا 60 ترم) واحد تلاش و جایگاه خوب در آخرین حضور کالج.
 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان نمره زبان خارجی (TOEFL) از حداقل 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت)، 213 (نسخه کامپیوتر) و یا 550 (نسخه کاغذی) برای آن دسته از متقاضیان که دارای مدرک کارشناسی به دست آورده به یک مدرسه که در آن انگلیسی اصل نیست زبان دستورالعمل.
 • علاوه بر شرایط پذیرش دانشگاه، متقاضیان به برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشکده کسب و کار و اقتصاد باید موارد زیر را ارسال کنید:
 • جدا فارغ التحصیل برنامه نرم افزار برای دانشکده کسب و کار و اقتصاد.
 • (شما نیاز به دانلود نرم افزار و استفاده از MS ورد به آن را پر کنید).
 • GRE نیاز به در GRE (www.gre.org) گرفته شده است. حداقل نمره تجمعی از 900 در بخش کلامی و کمی از آزمون عمومی GRE، و حداقل نمره 2.5 را بر روی قسمت نوشتن تحلیلی از آزمون عمومی GRE. متقاضیان باید یک معدل 2.75 درجه در 90 واحد در سه ماهه گذشته تلاش.
 • بیانیه ای از هدف.


دانشگاه ایالتی کالیفرنیا LA معادل کارشناسی در اقتصاد: برای ورود به تحصیلات تکمیلی طبقه بندی ایستاده در اقتصاد، متقاضیان باید شرایط لازم برای پذیرش بالا به علاوه پیش نیاز زیر را دارا باشد و یا تکمیل با B (3.0) به طور متوسط ​​از مجموعه ای از درس پیش نیاز انتخاب شده توسط وزارت اقتصاد و مشاور آمار دانشگاه ایالتی لس آنجلس؛ پر کردن یک برنامه، از جمله دروس انتخابی، با دانشکده کسب و کار و مرکز مشورت اقتصاد.

اگر دوره های مقدماتی مورد نیاز است، آنها باید این کار در پیش تعیین شده است. آنها ممکن است شامل بخش های بالایی و دوره های پیش نیاز.

کالج بررسی های بالقوه هر نامزد، در نظر گرفتن تمام تجربه علمی کار، سطح مسئولیت، و عوامل دیگر که ممکن است یک بلبرینگ در پتانسیل فرد برای موفقیت داشته باشد. متقاضیان بر محاسن نرم افزار خود را در مقایسه با کسانی که از تمام متقاضیان دیگر برای سه ماهه بررسی قرار گرفت.

دانش آموزانی که پذیرفته شده اما در سه ماهه برای آنها که اعمال باید به دانشگاه درخواست مجدد و پرداخت هزینه برنامه دیگری اگر به دنبال پذیرش به هر سه ماه آینده ثبت نام کنید. بدون پذیرش معوق وجود دارد. مجدد به CBE لازم نیست اگر بستری مجدد است که در داخل یک سال تحصیلی به دنبال. دانش آموزانی که به دنبال دوباره فعال CBE برنامه های تحصیلات تکمیلی فایل برنامه خود را برای در نظر گرفتن پذیرش باید نامه ای به معاونت امور علمی و منابع ارسال، نشان می دهد سه ماهه برای آنها که به دنبال پذیرش. برای حرف آنها باید اطلاعات در مورد هر گونه فعالیت آنها را از اولین نرم افزار انجام می شود. توجه داشته باشید که، مگر اینکه اعطا مرخصی رسمی از عدم وجود، ادامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی که موفق به حضور در حداقل دو فصل در یک سال تقویمی داده از دست دادن ادامه امتیازات ثبت نام خود و باید برای بستری مجدد با تمام متقاضیان دیگر به رقابت بپردازند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Cal State L.A., a member of the California State University (CSU) system, offers excellent and innovative educational opportunities to an urban student population that reflects the diversity of the Lo ... اطلاعات بیشتر

Cal State L.A., a member of the California State University (CSU) system, offers excellent and innovative educational opportunities to an urban student population that reflects the diversity of the Los Angeles basin. اطلاعات محدود