مدرک کارشناسی ارشد در استفاده و مدیریت میراث فرهنگی

عمومی

شرح برنامه

امروزه بیشتر از آشکار است که زمینه کالاهای فرهنگی، گردشگری و اوقات فراغت فرهنگی، تبدیل به یکی از مهمترین و مؤثرترین دارایی های اقتصادی آینده ما است. میراث فرهنگی، مدیریت و حفاظت از آن، به عنوان یک منطقه نوآورانه در توسعه مداوم، که بارها مورد نیاز جامعه و ادارات آن است، ارائه می شود که مطالعات تخصصی را انجام می دهد که شکاف میان حفاظت از منابع میراث و مدیریت مناسب آنها را پر می کند ، استفاده و ارزش.

اینها دلایلی است که Universidad de La Laguna به منظور ایجاد درجه کارشناسی ارشد در استفاده و مدیریت میراث فرهنگی هدایت می کند تا پاسخ کامل به آموزش حرفه ای ها در یکی از زمینه های در حال ظهور با بیشترین آینده ارائه دهد و این امر مستلزم بهترین آموزش کسانی که باید ساختارها، محتویات و وظایف موجود در موجودات، موجودات و نهادها، عمومی و خصوصی را مدیریت کنند، اهداف آنها مراقبت، دفاع و انتشار وثیقه، کالا و خدمات فرهنگی است.

این برنامه با رویکرد جامع و بین رشته ای، با یک جهت گیری حرفه ای مشخص، مشخص می شود که در آن سمینارها، کارگاه ها، وظایف و پروژه های انجام شده توسط یک لیست متنوع از استادان سطح و تجربه ثابت شده و با دوره ای که کنار گذاشته شده است شیوه های خارجی در سازمان ها و مؤسسات بخش.

عنوان توجیه

جهت گیری

درجه پیشنهادی با توجه به جهت گیری حرفه ای آن توجیه شده و برنامه ریزی شده است.

نقش مترقی میراث در جامعه ما، با توجه به مکان های جدید فرهنگی، آموزشی و اقتصادی آن، همراه با پیاده سازی پیشرفته پروژه ها و خدمات مرتبط، به طور فزاینده مستلزم پیوستن متخصصان به آموزش ویژه کیفیت

این ابتکار عمل در نظر دارد تا از طرحی نوآورانه تمام تجربیات، تئوری و عملی که تیم تدریجی انباشته شده، به منظور پاسخگویی به نیازهای یک فضای شناخته شده و رونق آموزش و تبادل نمایندگان مداخلات در میراث، ارائه دهد.

مطالعات اجتماعی تقاضا

تدریس در دانشگاه مجبور است در طول تاریخ انطباق یابد و از انتقال دانش علمی نظری و دور از نیازهای مادی جامعه به سمت رویکرد عملی و عملیاتی که هدف آن تصور و پوشش این نیازها است، تکامل یابد.

از نظرسنجی ها، نظرسنجی ها و مطالعات مورد نظر، می توان نتیجه گرفت که زمینه کالاهای فرهنگی، گردشگری و فراغت فرهنگی بدون شک یکی از این موارد است که حرفه های تازه ای را با آینده بیشتر به ارمغان می آورد.

در حال حاضر اتحادیه اروپا در چارچوب "استراتژی لیسبون برای رشد و اشتغال" درک کرد که فرهنگ و میراث بخش مهمی برای تحریک و ارتقاء نوآوری، رشد و اشتغال در اتحادیه اروپا هستند. همان طور که می توان از یک مطالعه مستقل اخیر که برای کمیسیون اروپا انجام شده است، نشان می دهد که بیش از 3.1 درصد کل جمعیت شاغل در بخش فرهنگ فعالیت می کند که تقریبا 2.8 درصد تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد. (3.4٪ برای فرانسه و 2.3٪ برای اسپانیا منبع یورواستات). بنابراین، فرهنگ و میراث، با صنایع و خلاقیت آنها تولید می کنند، یک دارایی ضروری برای اقتصاد و رقابت اروپا در زمینه جهانی شدن است.

همانطور که در "مقاله سبز: باز شدن پتانسیل صنایع فرهنگی و خلاق" آمده است، COM و در کمیسیون اطلاعیه "اروپا 2020: یک استراتژی برای رشد هوشمند، پایدار و همه جانبه"، COM (2010).

براساس آمار آماری 2008 وزارت فرهنگ، به طور مستقیم برای آنچه که آن را به کل دولت اسپانیا می گذارد، تولید ناخالص داخلی مربوط به میراث، که شامل فعالیت های مربوط به مدیریت و بهره برداری از عناصر میراث فرهنگی، مانند آثار تاریخی تاریخی، موزه ها و سایت های باستان شناسی که به علت باز بودن آن به استفاده عموم مردم تولید شده است، از سال 2000 با سرعت زیاد رشد کرده است، با میانگین رشد سالانه 13.3٪، بسیار بالاتر از آنچه در کل از اقتصاد اسپانیا، 7.1 درصد و سایر بخش های فرهنگی مورد مطالعه قرار گرفت. تنها 4 سال از سال 2004 تا 2008، تولید ناخالص داخلی با میراث فرهنگی دو برابر شده است.

بطور دقیقتر، در رابطه با تأثیر مستقیم فرهنگ در اقتصاد جزایر قناری، باید اشاره کرد که در سالهای اخیر، رشد قابل توجهی از بخش فرهنگی کانگریایی صورت گرفته است. تکامل اشتغال فرهنگی با رشد 48 درصدی در سالهای 2000 تا 2008 (به 21،900 شغل) و کمی بالاتر از میانگین اسپانیا (43٪) واضح است مثبت است.

ثروت جزایر قناری با بیش از 600 املاک و 400 اموال شخصی که به عنوان کالاهای فرهنگی ثبت نام شده است عمدتا در بسیاری از فضاها، از جمله 57 موزه و مجموعه موزه، که 2.5 میلیون بازدید کنندگان در سال 2008 (با تنها 12.4 درصد از بازدیدکنندگان خارجی)، سپرده ها، گروه های برجسته، آرشیو ها و غیره به آن باید میراث "غنی نامرقی" با جهان گسترده و بسیار متنوعی که از سمبول گومرو می آید، توسط یونسکو به عنوان میراث معنوی بشریت اعلام شده تا دانش علمی حاصل از میراث قوم نگاری، صنایع دستی یا صنایع دستی هنر

این جنبه ها و نیاز به مدیریت حرفه ای از آنها بارها و بارها توسط سازمان های منطقه ای اروپا و موسسات مانند AER، CRPM یا کمیته مناطق (CDR) نشان داده شده است. کسانی که در توافقنامه های مختلف خود بیان کرده اند، گزارش می دهند و فرصت هایی را ارائه می دهند که میراث و فرهنگ با تمام حوزه هایی که خودشان یا با آنها هستند، موتور و آینده پیشرفت اقتصادی مناطق، به ویژه برای همانطور که در آخرین "استراتژی جامعه برای ORs" مشهود است، محیط پیرامون و راه بسیار برجسته ای برای Ultraperipherals (RUP) است.

به همین ترتیب، اجلاس سران ایبرو آمریکایی سران دولتی و رؤسای دولت، اهمیت ترویج، حفاظت و انتشار میراث وسیع میراث فرهنگی مشترک را مجددا تأیید می کنند. سوال این است که با "منشور فرهنگی ایبره آمریکایی" که در مونته ویدئو در سال 2006 ارائه شده است، بزرگ شده و نهادینه شده است، که در آن آمده است: "حفاظت از میراث فرهنگی از طریق شناسایی، انتقال، ترویج و انطباق با اقدامات مناسب، مستلزم مشارکت جامعه به عنوان یک کل و مسئولیت اصلی قدرت عمومی است ". همچنين: "تخصيص اجتماعي ميراث، حفاظت و لذت بردن از شهروندي را تضمين مي کند."

برای این جنبه ها ما نمی توانیم اضافه کردن گردشگری را متوقف کنیم؛ چرا که فاکتور فرهنگی است که راهبردهای آن را هدایت می کند. اگر چه بازتاب استراتژیک در مورد رابطه لازم و ارتباط بین گردشگری و فرهنگ هنوز در جزایر قناری به طور کامل تقویت نشده است و تمام ارزش افزوده که در حال حاضر شامل می شود.

ورود و خروج مشخصات

پذیرش مشخصات

این برنامه در سطوح مختلفی به شمار می رود: فارغ التحصیلان و / یا فارغ التحصیلان هنرهای زیبا، حفاظت و ترمیم ملک های فرهنگی، طراحی، تاریخ، باستان شناسی، تاریخ هنر، مدیریت فرهنگی، جغرافیا و برنامه ریزی منطقه ای، مردم شناسی اجتماعی و فرهنگی، معماری فنی و معماران همچنین برای مدارک تحصیلی معادل آنهایی که ذکر شد، و کسانی که برنامه درسی آنها شواهد مستند از آموزش قبلی کافی درباره میراث فرهنگی را نشان می دهد.

مستقل از درجه دسترسی، استاد پیشنهاد شده در اینجا نیز برای کسانی که متقاضی آموزش و پرورش کافی مکمل و یا تجربه حرفه ای در موضوع از همان نشان داده شده است نشان داده شده است. کمیته تحصیلی مناسب بودن این موارد را براساس شایستگی ارائه شده ارزیابی خواهد کرد.

مشخصات فارغ التحصیل

آلومینیوم برگردان می تواند فعالیت هایی را انجام دهد:

 • مدیریت، تولید و مدیریت برنامه ها و اقدامات در زمینه میراث فرهنگی.
 • متخصص در Instrumentalization استفاده و ارزش افزوده میراث و دارایی های فرهنگی.
 • مسئول مدیریت و انیمیشن موسسات و پایه های میراث فرهنگی.
 • مدیریت و توسعه شرکت ها در بخش میراث فرهنگی.
 • تکنسین در زمینه های تصویر، ارتباط و انتشار میراث فرهنگی.
 • برنامه ریزی و توسعه پروژه های گردشگری و میراث فرهنگی.

به همین ترتیب، اخذ مدرک کارشناسی ارشد برای تکمیل مطالعات دکتری تحصیلات تکمیلی واجد شرایط می باشد.

اهداف

 • میراث فرهنگی را به عنوان یک سیستم ساختاری، کامل، هماهنگ و یکپارچه درک کنید.
 • به طور کلی، مدیریت و کارهای زبانی را در همه ی گسترش آن، و نیز کارهای بین رشته ای مرتبط با آن، تجزیه و تحلیل کنید.
 • بدانید و مناسب ترین شیوه ها، تکنیک ها و شیوه ها را در هر مورد، مربوط به درمان، مدیریت، استفاده و ابزار سازي میراث فرهنگی بدانید و اعمال کنید.
 • طراحی و برنامه ریزی برنامه های استراتژیک و پروژه های اطراف دارایی های خیریه و منابع قلمرو، بر اساس اطلاعات مهم در مورد ابزار و روش های فعلی.
 • بدانید، تجزیه و تحلیل و به روش ابتکاری مجموعه ای از روش ها و تکنیک های مربوط به انتشار، تفسیر و پویایی میراث و دارایی های فرهنگی را اعمال کنید.
 • ارتقا رویکرد به مطالعه رابطه میان میراث و قلمرو، برای درک پیوند ناپذیری از انسان، محصولات فرهنگی و محیط طبیعی که در آن رخ می دهد.

تواناییها و ظرفیتهای

صلاحیتهای اصلی

 • یکپارچه سازی دانش به دست آمده با یک دید کلی و بین رشته ای برای توسعه مطالعات پیشرفته در زمینه تعهد.
 • با تفکر انتقادی و خلاقانه از اصول نظری و روش شناختی که عمل و پیشرفت حرفه ای استاد را بر عهده دارند، اعمال کنید.
 • تولید و مشارکت با پرداخت بدهی و استقلال در برنامه های استراتژیک و پروژه های مربوط به حوزه های تحصیلات.
 • کار در تیم ها را به شیوه ای بازتابنده، همکاری، با مسئولیت، ابتکار عمل و روحیه کارآفرینی، قادر می سازد تا نقش های حرفه ای مختلفی را در نظر بگیرند.

مهارت های خاص

 • جنبه های اصلی نظری را که در مفهوم سازی میراث فرهنگی از رشته های مختلف و مشکلات خاص دخیل هستند برجسته کنید.
 • جنبه های مختلف تاریخی و روش شناختی که در مفهوم سازی، ارزش و استفاده از میراث فرهنگی فعالیت می کنند را مقایسه کنید.
 • تجزیه و تحلیل جنبه های اساسی که در چارچوب اقتصادی، سیاسی و حقوقی در حفاظت، برنامه ریزی و مدیریت میراث دخالت می کنند.
 • پروژه در استفاده و مدیریت میراث با تعادل اخلاقی، زیبایی شناختی و اقتصادی همراه با نگرش مثبت کار گروهی و بهبود مستمر.
 • شناسایی نیازها، فرصت ها، پتانسیل ها و تهدیدها از مدیریت میراث.
 • استفاده از منابع و روش های برنامه ریزی، انیمیشن و اجرای فعالیت ها در استفاده اجتماعی از دارایی های فرهنگی.
 • در هر مورد به مدیریت، اداره و تفسیر میراث بهترین روش ها و رویه ها را اعمال کنید.
 • ایجاد فرایندها و روش های یادگیری و یادگیری برای استفاده آموزشی و انتشار هنر و میراث.
 • به شیوه ای برنامه ریزی شده و مشارکتی، انتخاب عناصر مهم میراث قلمرو، مفهوم سازی گفتمان و ایجاد منابع برای تفسیر آن را توسعه دهیم.
 • حوزه فنی-مفهومی را برای طراحی، تحقق و ارزیابی نمایشگاه ها، موزه سازی آثار تاریخی و مداخله در چشم انداز فرهنگی انتقال دهید.
 • ایجاد برنامه های مداخله ای در میراث از طریق تکنیک های ارتباطی و مشارکت جامعه.
 • ایجاد پروژه های میراث نوظهور که می توانند در ایجاد دانش کمک کنند.
 • منابع فرهنگی قلمرو و افزایش میراث را قادر به ارائه راه حل برای توسعه پایدار محلی و منطقه ای، برنامه ریزی کنید

ارشاد و تدریس خصوصی

کمیته علمی عنوان، حمایت دائمی خود را از دانشجویان ثبت نام خواهد کرد که اصول نگهداری آن با هماهنگی کارشناسی ارشد تعیین می شود. ما به پیگیری و هماهنگی فرایندهای مراقبت در زمینه های مختلف تعهد آموزشی اشاره می کنیم:

 • سطح نهادی در مرکز آموزش برنامه اقدام.
 • در سطح عنوان:
  • آموزش و پرورش هر یک از موضوعات،
  • نگهداری علمی و مراقبت حرفه ای از کارآموزی خارجی،
  • نگهداری پروژه نهایی استاد.

هماهنگی کارشناسی ارشد همه اقدامات هماهنگی را به منظور دستیابی به یکپارچگی لازم برای حمایت از دانش آموزان در تمام دوره های آموزشی خود انجام خواهد داد، جایی که کار فردی باید مسئولیت تمام طرفین درگیر در آموزش آنها باشد. سازماندهی جلسات گروهی با معلمان در زمان های مختلف روند آموزش.

شیوه های خارجی در دانشگاه ما توسط مقررات مدیریت عملیات خارجی دانشجویان Universidad de La Laguna . جنبه هایی که از این هنجارهای مورد علاقه برای حمایت از دانش آموز استخراج می شود عمدتا به شرح زیر است:

 1. تعیین کردن و ارتباط با مرکز مسئول مسؤل درجه، افرادی که مسئولیت تمرین را به عنوان معلم یا معلم عملیات انجام خواهند داد، چه کسانی باید حرفه ای از کارکنان شرکت، مؤسسه یا سازمان باشند.
 2. معلمان که خارج از دانشگاه ULL هستند، در هماهنگی با مربیان تحصیلات تکمیلی، وظایفی را که توسط دانش آموزان انجام می شود، اختصاص داده و به همین ترتیب برای آنچه که برای توسعه فعالیت ها ضروری است، کمک خواهد کرد. انجام، فراهم آوردن وسایل مادی ضروری برای توسعه فعالیت ها و شرکت در ارزیابی استفاده از آنها در شرایط از پیش تعیین شده برای آن.
 3. معلمان خارجی / به عنوان درجه باید انجام ارزیابی عملکرد دانش آموزان را در اتهامات خود، و همچنین به ارتباط با معلمین علمی نتایج ارزیابی می گویند.
 4. مطابق با برنامه ریزی فعالیت های آموزشی که قبلا با دانشگاه موافقت کرده اید و در راهنمای آموزشی تاسیس شده است که باید به عنوان ضمیمه قرارداد یا قرارداد با ULL امضا شده باشد.

برای استفاده موثر از این نکات مقررات، برای استاد تعیین می شود:

 • کمیسیون علمی مسئول انتشار لیست مراکز درمانی است تا بتوانند مراکز انتخابی خود را انتخاب کنند. کمیسیون تعیین تخصیص مراکز را با در نظر گرفتن مقیاس فایل ارائه شده توسط دانش آموزان در مرحله قبل از ثبت نام در صورت تضاد منافع تعیین خواهد کرد. به این ترتیب، آنها یک شرکت یا مؤسسه تعیین خواهند کرد، که قبلا آنها را برای انجام اقدامات امضا کرده اند. برای آموزش تمرینات، معلم علمی و ناظر معلم خارجی (حرفه ای که در مرکز همکاری عمل می کند) خواهد داشت.
 • معلمان و دانشآموزان شیوه استاد دانشگاهی استاد با تدریس در موضوع رفتارهای بیرونی است. تابع اصلی آن حمایت از فرایند شکل گیری دانش آموزانی است که به منظور محافظت از شیوه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 • کمیسیون آکادمیک کارشناسی ارشد مسئولیت انجام وظیفه استاد کارآموزی و استاد دانشگاه را به دانشجویان متقاضی بر اساس میزان آموزش خود در این موضوع می آموزد.
 • مربی آکادمیک با مراکزی که از طریق مربی معلم خارجی هدایت می شوند، با دانشجویان به صورت جداگانه از طریق تدریس در طول فرایند و تکمیل گزارش عمل، تماس می گیرد. شرکت کنندگان در سمینار اولیه و نهایی اعمال با همه دانش آموزان و استادان دانشگاهی که در فعالیت ها شرکت می کنند، به منظور تبادل تجربیات.
 • با توجه به معلم خارجی، این حرفه ای خواهد بود که فعالیت های کاری خود را در مراکز کارآموزی از طریق موافقت نامه هایی که توسط استاد تأسیس شده است، انجام می دهد. معلم علمی و معلم خارجی برای دانشجویان برنامه فردی شیوه هایی را که توسط راهنمایی تدریس موضوع هدایت می شوند، طراحی می کند.
 • در مورد TFM، در ابتدای دوره، لیستی از زمینه های موضوعی برای تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد در دسترس خواهد بود. کمیته کارشناسی فهرست موضوعات را در هماهنگی با کارکنان آموزش دیده نظارت خواهد کرد که پروژه نهایی کارشناسی ارشد را که قادر به حفاظت تا دو شغل است، تعریف خواهد کرد. دانش آموزان می توانند یکی از موضوعات پیشنهادی را انتخاب کنند و می توانند مرحله اعتبارسنجی خود را در طول دوره کارآموزی خارجی توسعه دهند، بنابراین هماهنگی بین مراقبت های تحصیلی از کارکنان و مراقبت از TFM مورد نیاز است. پروژه مدرک کارشناسی ارشد توسط مقررات رسمی آموزش و پرورش در رشته فوق لیسانس دانشگاه در ULL (BOC Nº91، از تاریخ 9 مه 2012) اداره می شود.
 • علاوه بر فعالیت های مربوط به پذیرش دانشجویان جدید و مراقبت های آنها در طول دوره آموزشی و سیستم اقدامات آموزشی مرکز، چندین فعالیت حمایت و جهت گیری سازماندهی می شوند: فعالیت های پشتیبانی برای آموزش و راهنمایی حرفه ای به شکل مذاکرات، سمینارها، بازدیدکنندگان، چرخه های کنفرانس، کارگاه ها و غیره
 • کتابخانه دانشکده هنرهای زیبا ULL همچنین فعالیت های جهت گیری، اطلاعات، جستجو، مدیریت و مدیریت منابع کتابشناسی را در طول ترم اول سازماندهی می کند.
 • علاوه بر این، فعالیت های جهت گیری به منظور استفاده از منابع ID در ارائه دانشگاه ها، از قبیل بازدید از مراکز فن آوری، اطلاعات در مورد گروه های تحقیقاتی، مراکز مستند سازی و غیره انجام خواهد شد.

شیوه های خارجی

کمیسیون علمی مسئول انتشار لیست مراکز درمانی است تا بتوانند مراکز انتخابی خود را انتخاب کنند. کمیسیون تعیین تخصیص مراکز را با در نظر گرفتن مقیاس فایل ارائه شده توسط دانش آموزان در مرحله قبل از ثبت نام در صورت تضاد منافع تعیین خواهد کرد.

به این ترتیب، آنها یک شرکت یا مؤسسه تعیین خواهند کرد، که قبلا آنها را برای انجام اقدامات امضا کرده اند. شما می توانید فهرست شرکت ها را در لینک زیر بررسی کنید.

برای مراقبت از تمرینات، معلم علمی و ناظر ناظر خارجی (حرفه ای که در مرکز همکاری عمل می کند)

معلمان و دانشآموزان شیوه استاد دانشگاهی استاد با تدریس در موضوع رفتارهای بیرونی است. تابع اصلی آن حمایت از فرایند شکل گیری دانش آموزانی است که به منظور محافظت از شیوه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کمیسیون آکادمیک کارشناسی ارشد مسئولیت انجام وظیفه استاد کارآموزی و استاد دانشگاه را به دانشجویان متقاضی بر اساس میزان آموزش خود در این موضوع می آموزد.

مربی آکادمیک با مراکزی که از طریق مربی معلم خارجی هدایت می شوند، با دانشجویان به صورت جداگانه از طریق تدریس در طول فرایند و تکمیل گزارش عمل، تماس می گیرد. شرکت کنندگان در سمینار اولیه و نهایی اعمال با همه دانش آموزان و استادان دانشگاهی که در فعالیت ها شرکت می کنند، به منظور تبادل تجربیات.

با توجه به معلم خارجی، این حرفه ای خواهد بود که فعالیت های کاری خود را در مراکز کارآموزی از طریق موافقت نامه هایی که توسط استاد تأسیس شده است، انجام می دهد. معلم علمی و معلم خارجی برای دانش آموزان برنامه فردی شیوه ها را که توسط راهنمایی تدریس موضوع، تحت فرایندهای مشاهده، مداخله هدایت، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی، طراحی و توسعه منابع برای عمل، اجرا و ارزیابی.

استاد

کار نهایی کارشناسی توسط مقررات رسمی آموزش کارشناسی ارشد دانشگاه در ULL (BOC Nº91، از تاریخ 9 می 2012) و اصلاح خاص آن بخش 3 و 4 ماده 15 با اضافه کردن بخش 5 (BOC 2015 مارس 2).

در ابتدای دوره، لیستی از زمینه های موضوعی برای تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد ارائه خواهد شد. کمیته کارشناسی فهرست موضوعات را در هماهنگی با کارکنان آموزش دیده نظارت خواهد کرد که پروژه نهایی کارشناسی ارشد را که قادر به حفاظت تا دو شغل است، تعریف خواهد کرد. دانش آموزان می توانند یکی از موضوعات پیشنهادی را انتخاب کنند و می توانند مرحله اعتبارسنجی خود را در طول دوره کارآموزی خارجی توسعه دهند، بنابراین هماهنگی بین مراقبت های تحصیلی از کارکنان و مراقبت از TFM مورد نیاز است.

فعالیت های تدریس شامل پیگیری است که توسط دانشکده / استاد پایان نامه کارشناسی ارشد انجام می شود. هدف این است که با یادگیری دانش آموزان، بررسی مطالب و مواد، ارزیابی پیشرفت و راهنمایی در مورد مشکلات احتمالی همراه باشد. هر دانش آموز باید مواد شیء آموزشی را آماده کند.

دانش آموز باید گزارش کارشناسی ارشد خود و نتایج نهایی نمونه کارشناسی خود را ارائه دهد. خلاصه ای از گزارش و مشخصات حرفه ای نمونه کارها دیجیتال نیز باید به زبان انگلیسی ارائه شود.

این پروژه استاد نهایی توسط یک دادگاه انتخاب شده توسط کمیته علمی استاد برای این منظور ارزیابی خواهد شد. ارائه و دفاع دهان یکسان توسط دانش آموز مورد نیاز است. دادگاه می تواند از نظر معلم درخواست کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... اطلاعات بیشتر

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. اطلاعات محدود
سانتا کروز د تنریفه