مدرک کارشناسی ارشد در ارزیابی و ارزیابی

University of Oslo

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد در ارزیابی و ارزیابی

University of Oslo

این برنامه با هدف آموزش نسل بعدی متخصصان ارزیابی و ارزیابی، ترکیب مهارت های فنی و تحلیلی با مهارت های ارتباطی و نمایندگی.

59072_20170228_120145.jpgعکس: Øystein Andresen / دانشگاه اسلو

ارزیابی و ارزیابی

ارزیابی و ارزیابی در قلب جامعه مدرن قرار دارد که تضمین کیفیت آموزش بسیار مهم است، در حالی که شیوه های تست در مدرسه در رسانه ها مورد بحث قرار می گیرد، در حالیکه آموزش و انتخاب باعث افزایش سرمایه انسانی برای شرکت های موفق می شود، سیاست و تصمیم گیری بر اساس آن است.

ارزیابی

"هر چه بیشتر بدون معلوم شدن که مفاهیم را درک می کنید و بدون چه چیزی تدریس می کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که فقط دانش آموزانی که از قبل مهارت می گیرند موفق شوند." - Grant Wiggins

ارزیابی به طیف وسیعی از روش ها و ابزار اندازه گیری مورد استفاده برای اهداف متعدد اشاره دارد:

 • ارزیابی یادگیری شامل اندازه گیری یادگیری و دستیابی به معیارهای تعیین شده می شود. این می تواند بر روی سطح فردی، نهادی یا سیستم اتفاق بیفتد و غالبا نتیجه خلاصه ای از عملکرد را از نظر نمره، رتبه یا درجه، به عنوان مثال در تصمیم گیری های انتخاب و پذیرش یا برای اهداف نظارت استفاده می کند.
 • ارزیابی برای یادگیری شامل جمع آوری شواهد در مورد دانش، درک و مهارت های افراد در سراسر دوره آموزش و یادگیری برای اطلاع دادن به شیوه های آموزشی است. این معمولا دارای ماهیت شکل گیری است زیرا اغلب تمرکز روی ایجاد آموزش موثر و ارائه بازخورد تشخیصی به افراد است.
 • ارزیابی به عنوان یادگیری شامل افرادی است که به طور جدی از یادگیری خود و نظارت بر استفاده از طیف وسیعی از استراتژی ها (نظیر همسالان و خود ارزیابی و انعکاس) نظارت می کنند تا تصمیم بگیرند که چه چیزی می دانند و چه کاری می توانند انجام دهند و چه چیزی برای آینده یاد بگیرند. این یک رویکرد است که اغلب توسط برنامه های تکنولوژی یادگیری مستقل انجام می شود.

ارزیابی

"یکی از اشتباهات بزرگ، قضاوت در مورد سیاست ها و برنامه ها به واسطه اهداف خود است نه نتایج آنها" - میلتون فریدمن

داده های مربوط به این نوع ارزیابی ها می توانند به صورت سیستماتیک جمع آوری و تحلیل شوند و برای ارزیابی و پاسخ به سوالات در مورد اثربخشی و کارآیی مداخلات مختلف، تغییرات سیاست، برنامه ها و نوآوری های پروژه در آموزش و پرورش و تجارت مورد استفاده قرار گیرد. انواع ارزیابی ها طیف گسترده ای از تست های تشخیصی یا کلاس در مقیاس کوچک به مراکز ارزیابی در محل، تست پذیرش دانشگاه، امتحانات استخدام در دولت، آزمون های استانداردهای ملی در سطح گسترده یا ارزیابی های بین المللی که در مقایسه های مختلف کشورها.

در حالی که ارزیابی و ارزیابی در آموزش و تجارت مبتنی بر شواهد ضروری است، تقاضای رو به رشدی از سوی بخش خصوصی و عمومی برای متخصصان وجود دارد که زمینه تحقیق علمی و حرفه ای را در هنگام کار با ارزیابی ها و ارزیابی هایی که تصمیم گیری مبتنی بر شواهد را انجام می دهند، ساخت. آموزش بسیار تخصصی برای توسعه، مدیریت، تجزیه و تحلیل و گزارشدهی نتایج از هر ارزیابی یا ارزیابی ضروری است.

58332_cemo-sky-1.bmp

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

مربوط به جامعه

ارزیابی و ارزیابی در قلب جامعه مدرن قرار دارد، در حالی که تضمین کیفیت آموزش و پرورش و درجه بندی آن بسیار مهم است، در حالی که شیوه های تست در مدرسه در رسانه ها مورد بحث قرار می گیرد و در مواردی که سوالات پاسخگویی برای سیاست و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد درخواست می شود. علاوه بر این، یادگیری مادام العمر و پیشرفت حرفه ای از متخصصان با توسعه تست، تجزیه و تحلیل داده ها و یا فرآیندهای انتخاب هر نوع بسیار مهم است برای استخدام شغلی، کیفیت کار و ارتقاء به روز.

وضعیت هنر

توسعه ابزار ارزیابی و ارزیابی جدید نیاز به تکمیل چرخه تحقیق و توسعه کامل یک ابزار دارد

 1. طراحی خلاق، piloting، آزمایشگاه های شناختی کیفی
 2. نمونه برداری و جمع آوری داده ها
 3. تجزیه و تحلیل داده ها، گزارش دهی و ارتباط نتایج
 4. نگهداری ابزار، نظارت بر پیامدهای کوتاه مدت و بلند مدت استفاده از آن و طراحی مجدد.

این برنامه قصد دارد شما را در تمام این جنبه ها با توجه به سنت های تاریخی آموزش دهد، بلکه شامل تکنولوژی جدید لبه برش مانند تست انطباق کامپیوتری می شود.

59073_IMG_4670.JPGعکس: Øystein Andresen / دانشگاه اسلو

مهارت های بین رشته ای

سیستم های ارزیابی و ارزیابی نتیجه کار گروهی بین رشته ای هستند که در آن تخصص های تحقیقاتی کمی و کیفی با دانش محتوا و اطلاعات پس زمینه، که در آن مردم با تکنولوژی ارتباط برقرار می کنند، با جایی که نظریه با تمرین، در محدوده های تعیین شده توسط کاربران نهایی و مخاطبان هدف ارزیابی یا ارزیابی شده است. از اینرو، شما به طور صریح وقت صرف توسعه و ارتقاء ابزارهای تحقیق روش شناختی و مهارت های تحلیلی و ارتباطی در طول برنامه های کارشناسی برای تسهیل این تلاش می کنید.

 • این ترکیبی از مهارت های سخت و نرم که به شما کمک می کند به یک بازار بزرگ در بازار کار مشغول شوید.

فعالانه متصل

برنامه دانشگاهی به طور مستقیم به فعالیت ها و برنامه های کاربردی در دولت و صنعت، با سخنرانان مهمان از شرکت های خصوصی، موسسات تحقیقاتی و سازمان های دولتی یا غیر دولتی برای حل مسائل و بحث های جاری مرتبط است.

 • شرکای بین المللی
 • شرکای نروژی: Kompetanse Norge؛ موسسه NIFU Nordic برای مطالعات نوآوری، تحقیق و آموزش؛ Naturfagsenteret (دانشگاه اسلو)؛ مرکز ملی خواندن آموزش و پژوهش (دانشگاه استاوانگر)

در زمینه پایان نامه کارشناسی ارشد، شما می توانید در مورد مشکلات و پروژه های این شرکا کار کنید.

بین المللی

این برنامه تحصیلی دانش آموزان، معلمان و سازمان های شریک از سراسر جهان را به ارمغان می آورد.

 • زبان آموزش در برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی خواهد بود
 • کارکنان دانشگاهی شامل متخصصان ملی و بین المللی در حال حاضر از 10 کشور در سراسر قاره ها (اروپا، امریکا، آسیا و آفریقا) می آیند. این به ما اجازه می دهد که یک نروژی، یک Nordic و یک دیدگاه بین المللی در مورد ارزیابی و ارزیابی به شما بدهیم.

59070_IMG_0979.jpg

نتایج یادگیری

پس از اتمام برنامه، شما قادر خواهید بود ابزار جدید ارزیابی و ارزیابی را با توجه به چرخه تحقیق و توسعه کامل ابزار اندازه گیری، توسعه دهید.

دانش

 • درک درستی از پارادایم های فعلی و بحث های مربوط به جامعه در زمینه ارزیابی و ارزیابی نشان دهید.
 • درک روش های اندازه گیری کلاسیک و همچنین تکنیک های تست مدرن تست مدرن بر اساس نظریه پاسخ مورد را نشان می دهد.

مهارت

 • کیفی: از دیدگاه کاربر از طریق اصول و تکنیک های آزمایشگاه شناختن حس کنید.
 • کمی: اعمال اصول و روش های آماری آماری (و نرم افزار) برای تجزیه و تحلیل و یادگیری از داده ها.
 • طراحی: اعمال بهترین روش برای طراحی و مدیریت ابزار اندازه گیری با کیفیت بالا.
 • ارتباطات: نوشتن مقالات، گزارش های پژوهشی و خلاصه های سیاسی، پوستر های ارائه شده و مذاکرات را در محیط های علمی و حرفه ای ارائه دهید.

صلاحیت

آغاز و در یک راه سازنده اما حیاتی به بحث در مورد سیستم های ارزیابی یا ارزیابی موجود کمک می کند، به ویژه به این دلیل که آنها مربوط به مسائل مربوط به اعتبار و اعتبار است.

59071_IMG_0103.jpg

فرصت های شغلی

پس از فارغ التحصیلی، شما پایه محکمی برای ارزیابی و ارزیابی خواهید داشت. هر دو برای کار حرفه ای روزمره مانند نظارت و پاسخگویی، صلاحیت، و ارزیابی و برای اهداف تحقیق گسترده تر.

کارفرمایان بالقوه

 • موسسات سیاست گذاری و ادارات تحقیقاتی در سازمان های دولتی ملی و بین المللی و سازمان های غیر دولتی
  • زمینه های بین المللی: به عنوان مثال، یونسکو، OECD، IEA، بانک جهانی
  • زمینه نروژی: به عنوان مثال، NIFU، Kompetanse Norge، NOKUT، UDIR، وزارت آموزش و تحقیقات نروژی
 • مدیریت منابع انسانی، مراکز ارزیابی و مشاوره در بخش تجاری و دولتی، از جمله ارتش
 • موسسات آموزش و پرورش، صاحبان مدارس (شهرداری ها و مناطق) و سایر سازمان هایی که آموزش و پرورش حرفه ای را در طول عمر ارتقا می دهند

مطالعات بیشتر

کارشناسی ارشد در ارزیابی و ارزیابی همچنین فارغ التحصیلان را برای تحصیلات تکمیلی واجد شرایط می داند. مطالعات در حوزه علوم اجتماعی، هم در نروژ و هم در خارج از کشور. اگر شما علاقه مند به دنبال یک حرفه حرفه ای هستید، با تمرکز خاص در ارزیابی و ارزیابی در آموزش و پرورش، ما پیشنهاد می کنیم که فرصت های خود را برای پیوستن به مرکز سنجش آموزشی به عنوان یک دکترای علمی مورد بررسی قرار دهید. دانشجو.

از مطالعات به استخدام

خدمات حرفه ای می تواند:

 • مشاوره حرفه ای
 • با CV خود، نامه ی حمایت و آمادگی برای مصاحبه شغلی کمک کنید

59069_IMG_1070.jpg

پذیرش

این برنامه تحصیلی در ماه اوت آغاز می شود.

چه زمانی درخواست شود

 • متقاضیان EU / EEA / سوئیس: از 1 فوریه تا 1 مارس
 • شهروندان شمالی و متقاضیان با اجازه اقامت دائم یا تجدیدپذیر در نروژ: از 1 فوریه تا 15 آوریل
 • متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / EEA: از 1 اکتبر تا 1 دسامبر

نحوه درخواست

هنگامی که برای پذیرش درخواست می کنید می توانید بین یک انتخاب کنید

 • گزینه تمام وقت
 • گزینه پاره وقت (فقط برای متقاضیان اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس، شهروندان شمالی و متقاضیان ساکن در نروژ)

قیمت

بدون هزینه تحصیل.

پذیرش مورد نیاز

پذیرش تحصیلات تکمیلی مستلزم است:

 • تحصیلات عالی و ورود به مدرک کارشناسی لیسانس با مدرک کارشناسی نروژی قابل مقایسه است. متقاضیان با تحصیلات خارجی، لطفا به لیست کشور مراجعه کنید.
 • یک تخصص تعریف شده توسط این برنامه است
 • حداقل درجه متوسط ​​C (در مقیاس درجه بندی نروژی) یا معادل آن از تخصص در درجه خود را.
 • یک درخواست زبان که توسط یکی از آزمونها / امتحانات زیر نوشته شده است:
  الف) معاینه در دوره پایه انگلیسی (دوره 140 ساعت / 5 دوره در هفته) با حداقل درجه 4 در دبیرستان نروژی (یا درجه معینی از دبیرستان شمالی) انجام می شود و یا در انگلیس از دوم و / یا سومین سال تحصیلی در دبیرستان نروژی، یا
  ب) تست مهارت زبان انگلیسی در سطح بین المللی.
 • حداقل مورد نیاز برای پذیرش حداقل یک درجه عالی خوب درجه (یا معادل آن) در علوم اجتماعی، علوم انسانی یا علوم طبیعی است. مدرک تحصیلی در کسب و کار واجد شرایط نیست
 • آموزش قبلی در زمینه های مربوط به ارزیابی و ارزیابی برای پذیرش لازم نیست

59068_IMG_2826.JPG

مستندات

شما باید تمام اسناد مورد نیاز را در پورتال نرم افزاری UiO آپلود کنید.

بعلاوه

یک صفحه نامه انگیزه یک صفحه را توضیح دهید که علاقمند شما به برنامه است، ممکن است آموزش قبلی و یا تجربه مربوط به توسعه آزمون و دلایل درخواست برای برنامه، را بارگیری کنید.

رتبه بندی متقاضیان

متقاضیان با توجه به درجه متوسط ​​خود در تخصص درجه تحصیلی رتبه بندی می شوند. متقاضیانی که نمیتوانند بر اساس میانگین رتبه آنها رتبه بندی شوند، بر اساس ارزیابی فردی رتبه بندی خواهند شد.

پذیرش به این برنامه معمولا بسیار رقابتی است. لطفا توجه داشته باشید که حتی اگر حداقل حداقل شرایط را برآورده سازید، این محل تحصیل شما را در برنامه تضمین نمی کند.

شما به طور معمول نمی توانید به یک برنامه کارشناسی ارشد یا گزینه تحصیلی در همان رشته موضوعی به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد قبلا در دانشگاه اسلو پذیرفته شوید.

کمیته پذیرش می تواند به شما نکات اضافی برای نامه ای از انگیزه شما بدهد.

شناخت آموزش قبلی

اگر شما تحصیلات عالی قبلی داشته باشید، می توانید برای به رسمیت شناختن این آموزش به عنوان بخشی از مدارک خود درخواست کنید. آموزش و پرورش از موسسات آموزش عالی نروژی و غیر نروژی ممکن است شناخته شود. شناخت بستگی به این دارد که آیا آموزش و پرورش مطابق نیازهای خاص خود است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 6, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
رایگان
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
All international (non-EU) students must apply by December 1, 2017
Locations
نروژ - Oslo
تاریخ شروع: آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
All international (non-EU) students must apply by December 1, 2017
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا مارس 1, 2018
All students coming from an EU/EEA country must apply by March 1, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
نروژ - Oslo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
All international (non-EU) students must apply by December 1, 2017
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا مارس 1, 2018
All students coming from an EU/EEA country must apply by March 1, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات