مؤسسه مطالعات ورزشی

عمومی

شرح برنامه

موضوع: درخواست برنامه های کاربردی برای برنامه کارشناسی ارشد

سازمان ورزشی و مدیریت دانشکده جنبش انسان و کیفیت زندگی علوم دانشگاه پلوپونز با حمایت از رقابت های بین المللی المپیک بین المللی برای سال تحصیلی 2019-2020 برنامه های کارشناسی ارشد با عنوان "مطالعات المپیک آموزش المپیک، سازماندهی و مدیریت رویدادهای المپیک ".

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات المپیک نوآوری در جنبش المپیک در سطح بین المللی است و توسط اتحادیه المپیک (کمیته بین المللی المپیک) با تعدادی از بورس های تحصیلی حمایت می شود. برنامه آموزشی بر اساس سه رکنۀ جنبش المپیک: آموزش، ورزش و فرهنگ است که پایه ای برای المپیک و آموزش المپیک است.

فلسفه این برنامه با فلسفه جنبش المپیک برای انتشار ایده آل المپیک در سراسر جهان، ارتقاء دانش و تحقیقات در مسابقات المپیک و مشارکت جهانی برابر است.

عنوان کارشناسی ارشد

عنوان برنامه کارشناسی ارشد "مطالعات المپیک، آموزش المپیک، سازماندهی و مدیریت رویدادهای المپیک" (MSc) است.

18437

اهداف

 • ارتقاء دانش و تحقیقات در مورد موضوعات فلسفی المپیک و آموزش المپیک، آموزش المپیک، سازماندهی و مدیریت بازی های المپیک، رویدادهای مگا و به طور کلی مطالعات المپیک و ورزش.
 • برای ارائه دانش آموزان با دانش تخصصی در سطح تحصیلات تکمیلی در مورد مسائل مربوط به مطالعات المپیک و همچنین ابزار لازم برای حرفه های علمی، حرفه ای یا تحقیقاتی خود.
 • برای ارائه یک نیروی کار تخصصی که موسسات المپیک و ورزش را سازماندهی و هدایت می کند، رشد برنامه های آموزش المپیک را در سطح بین المللی ارتقاء می دهد و به ایجاد زمینه های علمی برای رشد و سازماندهی ورزش کمک خواهد کرد.

18438

برنامه های کاربردی

مقوله های زیر دانشجویان ممکن است به برنامه ی کارشناسی ارشد دسترسی داشته باشند؛ دارنده مدرک لیسانس از موسسات آموزشی عالی یونان و خارجی، ترجیحا مقامات آکادمی ملی المپیک، کمیته ملی المپیک، کمیته بین المللی المپیک، فدراسیون های بین المللی، فدراسیون های ملی و کمیته های اتحادیه اروپا برای آموزش، فرهنگ و ورزش، یا محققان مرکز مطالعات المپیک، مدارس سازمان های ورزشی و مدیریت، تربیت بدنی، روزنامه نگاری، دانشکده های اقتصادی و سایر ادارات، و همچنین گروه های مربوطه از موسسات شناخته شده دارای موقعیت معادل در یونان و خارج از کشور. تعداد دانش آموزان محدود به 40 (40) است.

مدت برنامه

مدت زمان این برنامه سه (3) ترم است. دانش آموزان ملزم به حضور در دو ترم سخنرانی در یونان هستند. ترم سوم برای تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد در محل دانش آموز اختصاص یافته است.

تاریخ سخنرانی ها در یونان:

 • سمینار اول: 12/9 / 2019-16 / 11/2019
 • نیمه دوم: 27/4 / 2020- 4/6/2020

تاریخ ترم دوم تغییر می کند.

محل

این برنامه در امکانات المپیک بین المللی المپیک باستان و امکانات دانشگاه پلوپونز در اسپارت، یونان برگزار می شود.

برنامه آموزشی

حضور دانش آموزان در تمام سخنرانی ها اجباری است و ارائه تکالیف و امتحانات ماژول در پایان هر ترم و همچنین پایان نامه پایان نامه در پایان ترم سوم، موفقیت شرکت کنندگان در این برنامه را تعیین می کند.

1 سنتترم

ماژول های اجباری

.1.1- تاریخ و فلسفه ورزش در دوران باستان: تولد ورزش و تکامل آن

M.1.2- بازی های المپیک مدرن (احیای، توسعه تاریخی بازی های المپیک تابستانی و زمستانی - جنبه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بازی های المپیک - موسسات المپیک - قانون المپیک)

المپیک I المپیک 1-3: توسعه و اجرای برنامه های آموزش المپیک در مدارس

الف 1.4- ورزش و اخلاق - فلسفه المپیک

.1.5- روش تحقیق در علوم اجتماعی و مطالعات المپیک

نیمه دوم

ماژول های اجباری

المپیک 2: المپیک 2: توسعه و اجرای برنامه های آموزش المپیک در مدارس

.2.2- بازی های المپیک و رویدادهای مهم ورزشی: سازمان و مدیریت

.2.2- بازاریابی ورزشی و حمایت المپیک

ماژول های اختیاری (2 از پایین)

Ο1- جنبش المپیک و روابط بین الملل

Ο2- عملکرد بالا ورزش: ورزشکاران المپیک و حرفه های دوگانه

O3- برنامه ریزی استراتژیک و عملیاتی رویدادهای مهم ورزشی

Ο4- مدیریت مالی سازمان های ورزشی

نقش، سازماندهی و عملکرد موزه های المپیک و کتابخانه ها.

سومینترم

تهیه، ارائه و ارائه پایاننامه کارشناسی ارشد.

تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی برگزار می شود.

هزینه ها و هزینه ها

هزینه تحصیل برای برنامه پرداخت شده توسط دانش آموزان 3،000،00 یورو (هزینه هر دانش آموز) برای سه ترم است. آنها در دو (2) اقساط قابل پرداخت هستند. بقیه هزینه کل برنامه توسط IOA و حامیان مالی تحت پوشش قرار می گیرد: محل اقامت و سوار شدن کامل به مدت نه هفته در هر ترم (مدت سخنرانی)، حمل و نقل گروهی از آتن به المپیا باستان و اسپارت و هزینه های سفر برای تورهای آموزشی ، سوارکاری، حمل و نقل، بازدید از موزه) در رشته پلیپونز (4 روز) و شمال یونان (4 روز). همچنین امکان ارائه بورس تحصیلی توسط موسسات دیگر، یعنی Solidarity المپیک وجود دارد. متقاضیانی که علاقه مند به درخواست بورس تحصیلی هستند می توانند در فرم درخواست آن را اعلام کنند و برای اطلاعات بیشتر با کمیته ملی المپیک و آکادمی های ملی المپیک تماس بگیرند.

view

روش درخواست - مدارک مورد نیاز

اسناد مورد نیاز برای برنامه موارد زیر است که تحت عنوان درخواست شده تایید شده است، به شرح زیر است:

 • فرم درخواست با استفاده از فرم برنامه مربوطه (فایل B لطفا پیوست شده را ببینید)
 • فوتوکاپی روشن از مدرک کارشناسی (یا درجه) از موسسات آموزش عالی یونانی یا خارجی که در طول تحصیلات تکمیلی حداقل سه ساله را تأیید می کنند
 • فتوکپی پاک کردن درجه ریاضی (یا درجه) رشته درجه از جمله درجه درجه
 • فتوکپی پاک کردن یک گواهی که حاوی پایان نامه کارشناسی و درجه آن (در صورت لزوم)
 • فتوکپی پاک کردن درجه تحصیلات تکمیلی (یا درجه) (در صورت امکان)
 • فتوکپی صریح از هر گواهی نامه زبان که گواه آن را نشان می دهد a) دانش خوب انگلیسی زبان و b) سطح کافی دانش در هر زبان دیگر
 • CV - شرح وظایف تحصیلی گسترده ای که شامل شرح مفصلی از مطالعات، تجربه حرفه ای، تحقیق و / یا کار علمی و همچنین هر گونه فعالیت های اضافی
 • اسناد پشتیبانی از تجربه حرفه ای فوق و فعالیت تحقیق applicanti.e. کپی از نشریات در مجلات علمی، کپی از هر گونه اثر منتشر شده و غیره (در صورت لزوم)
 • فتوکپی پاک کردن پاسپورت یا کارت شناسایی (کارت شناسایی فقط برای کشورهای اروپایی)
 • دو عکس جدید با گذرنامه با شناسایی کافی
 • صدور گواهینامه نشان دادن هر گونه مشارکت در فعالیت های ورزشی، در فعالیت های IOA، در سمینارها در مورد آموزش المپیک یا در هر سازمان ورزشی رویداد (در صورت لزوم)
 • یک نامه توصیه از پروفسور دانشگاه
 • توصیه نامه های دیگر، به ویژه از دانشگاه های ملی المپیک یا کمیته های المپیک ملی یا سایر سازمان های ورزشی، مورد توجه قرار می گیرند
 • شواهدی از فعالیت های دیگر که می تواند از برنامه نامزدی پشتیبانی کند

11

صدور گواهینامه اسناد

برای متقاضیان یونان:

 • اسناد از موسسات دولتی

فتوکپی پاک کردن سند اصلی یا کپی مهر تایپی آن (تمبر باید در فتوکپی به وضوح قابل مشاهده باشد)

 • مدارک خصوصی

فتوکپی پاک کردن اسناد خصوصی که توسط یک وکیل یا یک خدمات عمومی تأیید شده است (تمبر باید در فتوکپی به وضوح قابل مشاهده باشد)

برای متقاضیان خارجی:

فتوکپی های پاک شده از اسناد صادر شده توسط مقامات خارجی که توسط سفارت یا کنسولگری یونان تایید شده است، توسط صدور گواهینامه Apostille یا توسط یک وکیل یونان پذیرفته شده اند (تمبر باید به وضوح قابل مشاهده در فتوکپی باشد). کلیه نسخه های دیگر سند باید توسط یک موسسه رسمی تایید شود. کپی مدارک و مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی نیز در صورت پذیرش مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی دریافت می شود.

متقاضیانی که در فهرست انتخاب شده اند از طریق اسکایپ مصاحبه می شوند.

متقاضیان بورس تحصیلی باید اسناد را از طریق ایمیل ارسال کنند.

تمام برنامه های کاربردی با تمام مدارک مورد نیاز باید تا 30از 2019 آوریل به دبیرخانه برنامه مدرک کارشناسی ارشد در آدرس زیر ارسال کنید:

برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات المپیک

کارگردان پروفسور K. Georgiadis

52، خیابان دیمتریوس ویکلس

152 33 Chalandri - آتن، یونان

برای هرگونه اطلاعات دیگر، لطفا با دبیرخانه برنامه تحصیلات فوق لیسانس شماره تلفن: 30 210 6878952، فکس: 30 210 6878840 یا ایمیل: master@ioa.org.gr

10

آخرین به روز رسانی مارس 2019

درباره این دانشگاه

The International Olympic Academy functions as a multicultural interdisciplinary centre that aims at studying, enriching and promoting Olympism. The foundation of such an institution was inspired by t ... اطلاعات بیشتر

The International Olympic Academy functions as a multicultural interdisciplinary centre that aims at studying, enriching and promoting Olympism. The foundation of such an institution was inspired by the ancient Gymnasium, which shaped the Olympic Ideal by harmoniously cultivating body, will and mind. اطلاعات محدود