لجستیک و مدیریت زنجیره تامین MSc

عمومی

شرح برنامه

این مهارت کارآموزی و مهارت های لجستیکی را برای بهبود عملکرد و مزیت رقابتی در اختیار شما قرار می دهد و این تئوری و تکنیک های مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت و بهبود زنجیره عرضه جهانی و بین المللی را تدریس می کند.

با بررسی عملیات، زنجیره تامین و تدارکات سبز و زیرمجموعه های اصلی، شما می توانید تخصص خود را در مشارکت این سیستم ها و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به رهبر آینده در منطقه کربن کم.

تیم متخصص ما در کارشناسی ارشد مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین با صنعت هماهنگ شده است، نیازهای فردی را مشخص می کند و یادگیری دانش آموزان خود را مطابق با آن انجام می دهد. این برنامه فرصت های شبکه های عالی را فراهم می کند و ارتباطات نزدیک با شرکت های بین المللی و جشنواره های بین المللی را فراهم می کند و مسیری را برای استخدام در آینده فراهم می کند. ارتباط آن با سازمان ها توسط یک ماژول حمایت شده توسط شرکت تقویت می شود.

کارشناسی ارشد در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین اعتبار از CIPS و CILT، دو سازمان برتر جهانی در خدمت تامین و تدارکات و حمل و نقل حرفه ای است. فارغ التحصیلان برنامه ما واجد شرایط عضویت کامل CIPS هستند پس از اینکه سه سال تجربه حرفه ای خود را به دست آوردند و می توانند برای تبدیل شدن به یک عضو مجاز CILT کار کنند.


دوره

شما در یک محیط یادگیری پیشرفته در ساختمان تازه کار خود مطالعه خواهید کرد. اندازه کلاس ها کوچک هستند و دانش آموزان از سراسر جهان از یک دیدگاه بین المللی برای یادگیری شما می آیند.

دانش آموزان در طی دو ترم به طور کامل تحت مدرک کارشناسی قرار می گیرند، دانش آموزان از طریق مجموعه ای از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار آزمایشگاهی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های گفتگو مبتنی بر وب یاد می گیرند. ارزیابی از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و یک پروژه مدیریت است.

شما همچنین می توانید گزینه ای برای انجام یک پروژه سازمانی داشته باشید که تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت به شما ارائه می دهد
این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و 12 ماه طول می کشد. دانش آموزانی که موفق به تکمیل ترم اول، اما ادامه دریافت گواهی PG. کسانی که مدول های هر دو ترم را می گذرانند اما پروژه مدیریت را تکمیل نمی کنند دیپلم را دریافت می کنند.

ماژول ها

ماژول هسته:

 • تدارکات پایدار و مدیریت زنجیره تامین
 • فناوری زنجیره تامین
 • سیستم های لجستیک
 • مدیریت عملیات برای مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
 • زنجیره تامین حسابداری و مالی
 • رهبری زنجیره تامین جهانی
 • مدیریت شبکه تامین
 • روش های پژوهش
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری:

 • مدیریت بین الملل
 • مدیریت استراتژیک
 • استراتژی تجارت بین المللی


نامزد

این برنامه به دانش آموزان از بسیاری از زمینه های مختلف تجاوز می کند. مدیران باید برای موفقیت و رقابت امروز و در آینده، چگونگی مدیریت و بهبود عملکرد جهانی و بین المللی عرضه را بدانند. مهارت های سبز بعنوان یک شکاف عمده توسط تعدادی از دولت ها و رهبران صنعت شناخته شده اند. این برنامه به شما یک مهارت مهم را در یک منطقه که احتمالا کلید برای رهبران کسب و کار و آینده است، فراهم می کند.

شما دارای مدرک تحصیلی 2: 1 یا یک مدرک معتبر حرفه ای خواهید بود. تجربه مدیریت پیشین ضروری نیست. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه رانندگی از منطقه Peak قرار دارد و کیفیت زندگی بسیار عالی شما را فراهم می کند.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.بورس تحصیلی
برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی آگوست 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود