فن آوری MTECH

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی (MTEC) درجه نیاز به تمام دانش آموزان برای تکمیل حداقل 33 اعتبار ساعت فارغ التحصیل. از 33 ساعت اعتباربخشی فارغ التحصیل، حداقل 18 ساعت از این ساعت باید در سطح 60000 باشد و حداقل 21 ساعت در دوره های ارائه شده توسط کالج مهندسی هوا و مهندسی (پیشوند AERN یا TECH TECH) باشد.

شرح

مدرک کارشناسی ارشد فناوری برنامه درسی ارائه می دهد که دانش و مهارت های فنی پیشرفته و مدیریتی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که نیازهای نیروی کار فنی در صنعت و تجارت را برآورده می کند. این برنامه به دانش آموزان امکان انعطاف پذیری در انتخاب رشته را می دهد تا خواسته های متنوعی از مشاغل در زمینه های با سرعت در حال تغییر در تجارت ، مهندسی و فناوری را برآورده سازد.

این برنامه در زمینه های مختلف از جمله هواپیما / هواپیما، فن آوری های کاربردی، فن آوری مهندسی کامپیوتر، فن آوری کامپیوتر، مدیریت ساخت و ساز، مهندسی و مدیریت تکنولوژی، سیستم های تولید / تکنولوژی مهندسی مکانیک / مکاترونیک، سیستم های کیفیت و پردازش تابش ارائه می دهد.

کاملاً در:

پردیس کان

97602_FuelCellResearchTeamgroupinlab-MasterTechnologyinSustainableSystems.jpg

شرایط پذیرش

 • مدرک لیسانس از کالج معتبر یا دانشگاه 1 برای پذیرش بدون قید و شرط.
 • حداقل معدل 3.000 کارشناسی ارشد در مقیاس 4.000 امتیاز 1 برای پذیرش بدون قید و شرط.
 • رونوشت رسمی (های) رسمی.
 • بیانیه اهداف (یک صفحه) شرح سوابق ، علایق و اهداف متقاضی و چگونگی این برنامه برای دستیابی به آن اهداف کمک می کند.
 • سه نامه توصیه 2 .
 • مهارت زبان انگلیسی - همه دانشجویان بین المللی باید با کسب یکی از موارد زیر، مدارک زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار دهند (مگر اینکه با استثناهای خاصی روبرو شوند):
  • حداقل 550 نمره TOEFL PBT (نسخه کاغذی)
  • حداقل 79 نمره TOEFL IBT (نسخه مبتنی بر اینترنت)
  • حداقل 77 نمره MELAB
  • حداقل 6.5 نمره IELTS
  • حداقل 58 امتیاز PTE

یک کمیته پذیرش دانشکده دانشکده هوا و فضا مهندسی همه برنامه ها را بررسی می کند. پذیرش با بررسی پیش زمینه متقاضی به صورت فردی در نظر گرفته می شود. متقاضیان با کمبودها ممکن است به طور مشروط اعزام شوند، که ممکن است شامل تکلیف تکمیل دوره های کارشناسی کارشناسی مناسب باشد که به سمت مدرک کارشناسی ارزیابی نمی شود.

1 متقاضیان دارای مدرک دانشگاهی در یک رشته علمی یا علوم مرتبط با فناوری تأیید شده و حداقل دارای مدرک کارشناسی کامپوزیت کامپوزیت 3.000 گواهینامه هستند ، بدون قید و شرط پذیرفته می شوند. در موارد استثنایی ، متقاضی بدون مدرک فنی و یا دارای معدل کامپوزیت کامپوزیت زیر 3000 ممکن است براساس نامه های توصیه ای قوی یا تجربه قابل توجهی که مربوط به منطقه مورد نظر برای مطالعه است ، بصورت مشروط یا بدون قید و شرط پذیرفته شود. این متقاضیان باید هر گونه اطلاعات اضافی را که می تواند کمیته پذیرش در ارزیابی سوابق تحصیلی ، فنی یا حرفه ای و توانایی های آنها را ارائه دهد ، ارسال کنند. اطلاعات اضافی ممکن است شامل یک مصاحبه و یا نمونه کارها حرفه ای باشد که خلاصه ای از صلاحیت های فنی مربوط ، تجربه حرفه ای و هرگونه موفقیت علمی و حرفه ای در زمینه های مرتبط با مطالعات مورد نظر متقاضی را شامل می شود.

2 نامه ها باید از فردی باشد که با سوابق تحصیلی یا حرفه ای متقاضی و توانایی های آن آشنا باشد. این نامه ها باید به پتانسیل متقاضی برای تکمیل موفقیت در کار فارغ التحصیلان گواهی دهند. نامه های توصیه از افرادی که در زمینه تحصیلی مورد نظر متقاضی یا در یک منطقه از نزدیک مرتبط هستند ، متخصص هستند. توصیه های استادان سابق یا فعلی ترجیح داده می شود.

نتایج آموزش برنامه

فارغ التحصیلان این برنامه قادر خواهند بود:

 1. اصول و شیوه های مدیریت مهندسی و فن آوری را اعمال کنید.
 2. نشان دادن دانش برنامه ریزی ، سازماندهی ، تصمیم گیری و مدیریت فناوری و سیستم های پیچیده.
 3. توانایی اعمال مهارت های تفکر خلاق و حل مسئله در زمینه های فنی و بین رشته ای را نشان می دهد.
 4. آگاهی از اصول ، شیوه ها و کاربرد اخلاق شخصی و حرفه ای و رفتارهایی را که در محیط های تجاری ، مهندسی و فناوری کاربردی بوجود می آیند نشان دهید.
 5. درک و کاربرد روش های تحقیق، توسعه تحقیقات، تجزیه و تحلیل تحقیقات و اجرای تحقیق در زمینه های مهندسی و فن آوری.
 6. نشان دادن دانش و طراحی تحقیق ، تجزیه و تحلیل آماری و توسعه و اجرای مهندسی کاربردی و فناوری در مکانهای مختلف مهندسی ، علوم و فناوری.

دوره های مورد نیاز

تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز به تکمیل چهار دوره اصلی در دوره کارشناسی ارشد فناوری دارند:

 • TECH 57010 اخلاق ، فناوری و محیط زیست
 • TECH 60000 مدیریت پروژه
 • روشهای کمی در فناوری TECH 60001
 • روش های تحقیق TECH 60078 در فناوری

حداکثر 4 ساعت اعتبار ساعتی که در کارگاه های تحصیلات تکمیلی به دست می آید ممکن است به شرایط مورد نیاز اعمال شود

حداکثر 9 اعتبار از فارغ التحصیلان از تحقیقات فردی ممکن است به درجه مورد نیاز اعمال شود

حداکثر 12 ساعت اعتبار ساعتی ترم ممکن است به عنوان اعتبارات انتقال پذیرفته شده و به درجه مورد نیاز اعمال شود

دانش آموزان مجبور هستند که گزینه پایان نامه یا پایان نامه را انتخاب کنند. گزینه پایان نامه، توصیه می شود برای دانش آموزان علاقه مند به تحقیق و توسعه، به دانش آموزان اجازه می دهد دانش عمیق در یک منطقه فنی دقیق مشخص علاقه است. گزینه غیر انتزاعی برای دانش آموزانی که به دنبال برنامه درسی عمومی تربیت بدنی پیشرفته هستند پیشنهاد می شود. دانش آموزانی که گزینه پایان نامه را انتخاب می کنند باید با موفقیت 61199 TECH - پایان نامه 1 را برای مجموع 6 ساعت اعتبار به پایان برسانند.

زمینه های تخصصی

دانش آموزان یک فرصت منحصر به فرد برای تمرکز درس خود را در زمینه های تخصصی مورد علاقه مانند:

 • فناوری کاربردی
 • هواپیما / هواپیما
 • فناوری مهندسی کامپیوتر
 • فناوری رایانه
 • مدیریت ساخت و ساز
 • مهندسی و مدیریت فناوری
 • سیستم های تولید / مهندسی مکانیک / مکاترونیک
 • سیستم های کیفیت
 • پردازش تابش
 • سیستم های پایدار

آموزش از راه دور

بزرگترین قدرت برنامه کارشناسی ارشد، انعطاف پذیری آن است که به دانشجویان اجازه می دهد تا بسیاری از دوره های تحصیلات تکمیلی را از طریق تکنولوژی اینترنت و ویدئو کنفرانس کامل کنند. در حال برنامه ریزی برای ارائه دوره های بیشتر تربیت از راه دور به منظور رفع نیازهای دانشجویان غیر سنتی است. با توجه به تکنولوژی های در حال تغییر در هر حوزه و نیازهای متنوع کارها و صنایع در حال ظهور، این انعطاف پذیری برای ادامه نیازهای شمال شرقی اوهایو اهمیت زیادی دارد.

منابع

تعداد محدودی از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل برای دانشجویان در برنامه MTEC در دسترس است. علاوه بر دوره های آموزشی منظم، دستیاران فارغ التحصیل به تدریس و / یا تحقيق اختصاص داده می شوند. همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای همکاری با اعضای هیئت علمی و محققان در پروژه های مختلف تحقیق و توسعه وجود دارند.

مشاوران دانشکده فارغ التحصیل

دانشجویان تحصیلات تکمیلی به نام مشاوران دانشکده فارغ التحصیل می شوند. دانش آموزان این فرصت را دارند تا با همکاری دانشآموختگان فارغ التحصیل با هم کار کنند تا برنامه انحصاری مطالعه را بهمراه نیازهای اصلی که به اهداف حرفه ای و آموزشی منحصر بفردی می رساند، بسنجند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The College of Aeronautics and Engineering (CAE) is one of the eleven colleges of Kent State University, with approximately 1,000 students and near double-digit growth in recent years. As one of its f ... اطلاعات بیشتر

The College of Aeronautics and Engineering (CAE) is one of the eleven colleges of Kent State University, with approximately 1,000 students and near double-digit growth in recent years. As one of its fastest-growing colleges, the university has committed strong support to expand its programs. Kent State has constructed a new 55,000 square foot building for the college. The Aeronautics and Technology Building (ATB) is located at 1400 Lefton Esplanade. اطلاعات محدود