مدرک کارشناسی (MTEC) درجه نیاز به تمام دانش آموزان برای تکمیل حداقل 33 اعتبار ساعت فارغ التحصیل. از 33 ساعت اعتباربخشی فارغ التحصیل، حداقل 18 ساعت از این ساعت باید در سطح 60000 باشد و حداقل 21 ساعت در دوره های ارائه شده توسط کالج مهندسی هوا و مهندسی (پیشوند AERN یا TECH TECH) باشد.

شرح

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ارائه می دهد برنامه درسی است که دانش آموزان فراهم می کند دانش فنی و مدیریت پیشرفته و مهارت های که نیازهای نیروی کار فنی در صنعت و کسب و کار. این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد انعطاف پذیری در دوره انتخاب برای دیدار با خواسته های متنوع حرفه ای در زمینه های به سرعت در حال تغییر در کسب و کار، مهندسی و فن آوری.

این برنامه در زمینه های مختلف از جمله هواپیما / هواپیما، فن آوری های کاربردی، فن آوری مهندسی کامپیوتر، فن آوری کامپیوتر، مدیریت ساخت و ساز، مهندسی و مدیریت تکنولوژی، سیستم های تولید / تکنولوژی مهندسی مکانیک / مکاترونیک، سیستم های کیفیت و پردازش تابش ارائه می دهد.

کاملا پیشنهاد:

پردیس کان

97602_FuelCellResearchTeamgroupinlab-MasterTechnologyinSustainableSystems.jpg

شرایط پذیرش

 • مدرک کارشناسی از یک کالج یا دانشگاه معتبر برای پذیرش بدون قید و شرط
 • حداقل 3000 دانشآموختگان دوره کارشناسی در چهارچوب مقیاس 4،000 برای اعطای بی قید و شرط
 • رونوشت رسمی
 • بیانیه هدف (یک صفحه) توصیف زمینه، منافع و اهداف متقاضی و چگونگی کمک به این برنامه برای دستیابی به این هدف
 • سه نامه توصیه 2
 • مهارت زبان انگلیسی - همه دانشجویان بین المللی باید با کسب یکی از موارد زیر، مدارک زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار دهند (مگر اینکه با استثناهای خاصی روبرو شوند):
  • حداقل 550 نمره TOEFL PBT (نسخه کاغذی)
  • حداقل 79 نمره TOEFL IBT (نسخه مبتنی بر اینترنت)
  • حداقل 77 نمره MELAB
  • حداقل 6.5 نمره IELTS
  • حداقل 58 امتیاز PTE

یک کمیته پذیرش دانشکده دانشکده هوا و فضا مهندسی همه برنامه ها را بررسی می کند. پذیرش با بررسی پیش زمینه متقاضی به صورت فردی در نظر گرفته می شود. متقاضیان با کمبودها ممکن است به طور مشروط اعزام شوند، که ممکن است شامل تکلیف تکمیل دوره های کارشناسی کارشناسی مناسب باشد که به سمت مدرک کارشناسی ارزیابی نمی شود.

1. متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی در یک رشته علمی یا علمی مورد تایید هستند و حداقل حداقل 3،000 GPA در مقطع کارشناسی ارشد دارند بدون قید و شرط پذیرفته می شوند. در موارد استثنایی، یک متقاضی بدون درجه فنی و یا با GPA کامپوزیت کمتر از 3،000 ممکن است به صورت مشروط یا بدون قید و شرط براساس توصیه نامه قوی یا تجربه قابل توجه مربوط به منطقه مورد نظر مطالعه پذیرفته شود. این متقاضیان باید هر گونه اطلاعات اضافی را که ممکن است به کمیته پذیرش در ارزیابی زمینه و توانایی های علمی، فنی و حرفه ای خود ارائه دهند، ارائه می دهند. اطلاعات اضافی ممکن است یک خلاصه یا یک نمونه کار حرفه ای باشد که خلاصه هر صلاحیت فنی مربوطه، تجربه حرفه ای و دستاوردهای علمی و حرفه ای در زمینه های مربوط به مطالعات مورد نظر متقاضی را خلاصه کند.

2. نامه ها باید از فردی که با پیشینه و توانایی های متقاضیان آکادمیک یا حرفه ای آشنا باشد، باشد. نامه ها باید به پتانسیل متقاضی برای تکمیل کار فارغ التحصیل با موفقیت گواهی دهند. نامه های توصیه شده از افرادی که متخصصان با تجربه در زمینه تحصیل مورد نظر متقاضی یا در یک منطقه مرتبط با یکدیگر هستند قابل قبول هستند. توصیه هایی از استادان سابق یا فعلی ترجیح داده می شود.

نتایج آموزش برنامه

فارغ التحصیلان این برنامه قادر خواهند بود:

 1. اصول و شیوه های مدیریت مهندسی و فن آوری را اعمال کنید.
 2. نشان دادن دانش برنامه ریزی، سازماندهی، تصمیم گیری و مدیریت تکنولوژی و سیستم های پیچیده.
 3. توانایی اعمال مهارت های تفکر خلاق و حل مسئله در زمینه های فنی و بین رشته ای را نشان می دهد.
 4. آگاهی از اصول، شیوه ها و کاربرد اخلاق و رفتار شخصی و حرفه ای را که در محیط کسب و کار، مهندسی و تکنولوژی کاربرد دارد، نشان می دهد.
 5. درک و کاربرد روش های تحقیق، توسعه تحقیقات، تجزیه و تحلیل تحقیقات و اجرای تحقیق در زمینه های مهندسی و فن آوری.
 6. نشان دادن دانش و تحقیق، تجزیه و تحلیل آماری و توسعه و اجرای مهندسی و تکنولوژی های کاربردی در مکان های مختلف مهندسی، علم و فن آوری.

دوره های مورد نیاز

تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز به تکمیل چهار دوره اصلی در دوره کارشناسی ارشد فناوری دارند:

 • TECH 57010 اخلاق، فناوری و محیط زیست - 3 اعتبار
 • TECH 60000 مدیریت پروژه - 3 اعتبار
 • TECH 60001 روش های کمی در فن آوری - 3 اعتبار
 • TECH 60078 روش تحقیق در تکنولوژی - 3 اعتبار

حداکثر 4 ساعت اعتبار ساعتی که در کارگاه های تحصیلات تکمیلی به دست می آید ممکن است به شرایط مورد نیاز اعمال شود

حداکثر 9 اعتبار از فارغ التحصیلان از تحقیقات فردی ممکن است به درجه مورد نیاز اعمال شود

حداکثر 12 ساعت اعتبار ساعتی ترم ممکن است به عنوان اعتبارات انتقال پذیرفته شده و به درجه مورد نیاز اعمال شود

دانش آموزان مجبور هستند که گزینه پایان نامه یا پایان نامه را انتخاب کنند. گزینه پایان نامه، توصیه می شود برای دانش آموزان علاقه مند به تحقیق و توسعه، به دانش آموزان اجازه می دهد دانش عمیق در یک منطقه فنی دقیق مشخص علاقه است. گزینه غیر انتزاعی برای دانش آموزانی که به دنبال برنامه درسی عمومی تربیت بدنی پیشرفته هستند پیشنهاد می شود. دانش آموزانی که گزینه پایان نامه را انتخاب می کنند باید با موفقیت 61199 TECH - پایان نامه 1 را برای مجموع 6 ساعت اعتبار به پایان برسانند.

زمینه های تخصصی

دانش آموزان یک فرصت منحصر به فرد برای تمرکز درس خود را در زمینه های تخصصی مورد علاقه مانند:

 • فناوری کاربردی
 • هواپیما / هواپیما
 • فناوری مهندسی کامپیوتر
 • فناوری رایانه
 • مدیریت ساخت و ساز
 • مهندسی و مدیریت فناوری
 • سیستم های تولید / مهندسی مکانیک / مکاترونیک
 • سیستم های کیفیت
 • پردازش تابش
 • سیستم های پایدار

آموزش از راه دور

بزرگترین قدرت برنامه کارشناسی ارشد، انعطاف پذیری آن است که به دانشجویان اجازه می دهد تا بسیاری از دوره های تحصیلات تکمیلی را از طریق تکنولوژی اینترنت و ویدئو کنفرانس کامل کنند. در حال برنامه ریزی برای ارائه دوره های بیشتر تربیت از راه دور به منظور رفع نیازهای دانشجویان غیر سنتی است. با توجه به تکنولوژی های در حال تغییر در هر حوزه و نیازهای متنوع کارها و صنایع در حال ظهور، این انعطاف پذیری برای ادامه نیازهای شمال شرقی اوهایو اهمیت زیادی دارد.

منابع

تعداد محدودی از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل برای دانشجویان در برنامه MTEC در دسترس است. علاوه بر دوره های آموزشی منظم، دستیاران فارغ التحصیل به تدریس و / یا تحقيق اختصاص داده می شوند. همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای همکاری با اعضای هیئت علمی و محققان در پروژه های مختلف تحقیق و توسعه وجود دارند.

مشاوران دانشکده فارغ التحصیل

دانشجویان تحصیلات تکمیلی به نام مشاوران دانشکده فارغ التحصیل می شوند. دانش آموزان این فرصت را دارند تا با همکاری دانشآموختگان فارغ التحصیل با هم کار کنند تا برنامه انحصاری مطالعه را بهمراه نیازهای اصلی که به اهداف حرفه ای و آموزشی منحصر بفردی می رساند، بسنجند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی December 5, 2018
این دوره واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
33 
تمام وقت
Price
11,536 USD
اوهایو ساکن؛ غیر اوهایو اقامت: $ 21،524.00
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date