فنلاند

تحصیل در فنلاند

آموزش عالی در فنلاند

پلی تکنیک (همچنین به عنوان UAS اشاره شد، یا uiversities علوم کاربردی) و دانشگاه دو بخش شامل فنلاند 'سیستم آموزش عالی هستند. در حالی که دانشگاه به صراحت ترویج مطالعات علمی مبتنی بر پژوهش مانند برنامه های پزشکی و روانی، پلی تکنیک دانش آموزان با آموزش های حرفه ای از نوع در نظر گرفته شده به آنها مهارت های لازم برای به دست آوردن اشتغال بر فارغ التحصیلی را فراهم می کند. شما فقط می توانید پس از استاد 'یا درجه دکترا از دانشگاه به دست آورند.

دسترسی به UAS 'ها دانش آموزان را برای رشته های مختلف که کارشناسی و کارشناسی ارشد پس از اتمام ارائه. به طور کلی طول می کشد یک دانش آموز پلی تکنیک بین سه و پنج سال به کسب مدرک لیسانس 'از UAS و دیگری دو تا سه سال به کسب یک استاد ' درجه است. علاوه بر این، فنلاند 'دانشگاه پلی تکنیک ها برنامه های بسیاری است که به زبان انگلیسی در دسترس هستند، به همراه چند استاد ' برنامه که به زبان انگلیسی نیز در دسترس می باشد.

ورود به موسسات آموزش زبان فنلاندی بالاتر است در یک دانش آموز 'بازدید کنندگان معدل به دست آورده در حالی که در دبیرستان و یا از گرفتن یک دانشگاه ' بازدید کنندگان آزمون ورودی خود را بر اساس. این امتحانات از دیگران که در آنها هستند طراحی شده است برای تست توانایی دانش آموز 'به حفظ اطلاعات و یا متفاوت "حدس می زنم " پاسخ به یک سوال انتخاب mutiple. در عوض، سوالات در آزمون ورودی تحلیلی آزمون فنلاندی و مهارت های تفکر انتقادی با اجرای پرسش مقاله از نوع کوتاه تر.

دانش آموزانی که از دانشگاه پلی تکنیک فارغ التحصیل ممکن است در یک دانشگاه به دنبال یک درجه 'اساتید اعمال می شود. فارغ التحصیل پلی تکنیک ممکن است به مطالعات اضافی در دانشگاه به منظور حفظ سطح آموزش و پرورش تجربه شده توسط فارغ التحصیلان دانشگاه.

فنلاند 'سیستم کمک درسی

فنلاند 'وزارت آموزش و پرورش بودجه آموزش عالی تا شهروندان فنلاند مجبور به پرداخت شهریه هنگام حضور در پلی تکنیک و یا دانشگاه.این نیز به دانشجویان بین المللی در اغلب موارد صدق می کند. به عنوان مثال، برخی از استاد برنامه های درجه 'ها ممکن است شهریه برای دانشجویان که عضو منطقه اقتصادی اروپا یا اتحادیه اروپا نمی همراه است. با این حال، دانش آموزان حضور در یک مرکز پلی تکنیک و یا دانشگاه نیاز به خرید کتاب و سایر مواد دوره و همچنین پرداخت برای هزینه های زندگی خود را. فنلاند 'بازدید کنندگان هزینه زندگی شبیه به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است.

ویزا و اجازه ها و پروانه دانشجویی اقامت

اگر شما یک امتحان ورودی در فنلاند، شما یک ویزا، که اجازه می دهد تا شما را به حداکثر سه ماه اقامت نیاز دارید. به عنوان یک دانشجوی مشغول به تحصیل در فنلاند که یک شهروند اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا نیست، بعد از آن شما نیاز به اجازه اقامت دانشجویی اعمال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، با کشور 'بازدید کنندگان سفارت فنلاند خود را برای پیدا کردن چگونه برای به دست آوردن اجازه اقامت دانشجویی. همچنین شما می توانید وب سایت خدمات مهاجرت فنلاند برای تعیین آنچه شما نیاز به این مجوز درخواست کنید.

آگاه باشید که در زمانی که شما برای اجازه اقامت دانشجویی اقدام، از شما خواسته خواهد شد تا اثبات این که شما می توانید خود را در حالی که زندگی در فنلاند حمایت نشان می دهد. در حال حاضر، دانش آموزان بین المللی باید که دسترسی به 6000 € در هر سال یا 500 € در هر ماه به هزینه های پوشش زندگی حداقل نشان می دهد. در دلار آمریکا این مقدار برابر است با حدود 600 دلار در هر ماه و یا 7000 $ در سال است.

چرا تحصیل در فنلاند؟

علاوه بر این واقعیت است که فنلاند برای پرداخت بیشتر، اگر نه همه از شهریه، منحصر به فرد از فرهنگ فنلاندی، نزدیکی به کشورهای مختلف جذاب دیگر و کشور 'بازدید کنندگان تاکید بر به طور مداوم بهبود کیفیت نظام آموزش عالی آن باعث می شود فنلاند از بهترین نقاط برای به دست آوردن درجه در جهان است.