فناوری اطلاعات در حال حاضر به طور مداوم تجربه تجارب کسب و کار، اجتماعی و حتی فیزیکی در سراسر جهان را تغییر می دهد. داده های بزرگ و اینترنت چیزها دیگر عبارات مخفی نیست، اما روند واقعی در جهان که معاملات چند تریلیون دلاری را تحت تاثیر قرار می دهد. بازار کار نشان دهنده نیاز فوری برای مهارت های سازگاری است که نیاز به پاسخ به تحولات در فن آوری اطلاعات دارد. نرخ بیکاری در صنعت فناوری اطلاعات در مقیاس های تاریخی است و بیش از نیمی از 25 بالاترین مشاغل پرداخت شده در بخش فناوری اطلاعات یافت می شود.

کارشناسی ارشد علوم فناوری اطلاعات و مدرک تگزاس به نیاز به استعداد با 10 ماه استناد شده است که مدرک تعیین شده است که رهبران تجاری را برای نوآوری های ناخوشایند به دلیل فن آوری های در حال ظهور آماده می کند، مانند رایانه های شناختی و اینترنت چیزها. برنامه MSITM ارائه می دهد:

  • تجربه دستکاری با کسب و کارهای دنیای واقعی ارائه راه حل برای مسائل در خط مقدم فن آوری های اطلاعاتی
  • STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) گواهینامه از یکی از مدارس سیستم های کسب و کار و سیستم های اطلاعاتی کشور است
  • اعضای هیات علمی برجسته کلاس های کوچک
  • مربی حرفه ای یک به یک، از جمله راهنمایی های جستجوی حرفه ای، مصاحبه ها و بازدیدکنندگان صنعت، برای آماده شدن برای حرفه ای بعد از فارغ التحصیلی

هیچ تجربه کاری برای متقاضیان نیازی نیست و این برنامه برای همه دانشجویان کارشناسی باز است. متقاضیان باید برای نشان دادن توانایی کمی و برنامه نویسی و تجربه پایگاه داده مورد نیاز باشند.

وب سایت ما را اینجا ببینید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
10 
تمام وقت
Price
43,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ