فلسفه م

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد فلسفه مبانی کار پیشرفته در فلسفه را فراهم می کند. این طراحی شده است که برای کسانی که علاقه مند به انجام کارشناسی ارشد برای خود و برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در رشته دکترای خود را دارند، خدمت می کنند. این برنامه شما را قادر می سازد تا آموزش جامع مهارت های تحقیقاتی همراه با مطالعه دقیق آثار مرکزی فلسفه کسب کنید. شما فرصت انتخاب از طیف گسترده ای از گزینه های پوشش مناطق خاص و فیلسوفان خاص را داشته باشد. شما می توانید Pathway خود را انتخاب کنید و یا روش انتخاب و مخلوط را به مطالعات خود را اتخاذ کنید.

معرفی دوره شما

فلسفه در ساوتهمپتون به خاطر تحقیقاتش در زمینه هایی از قبیل زیبایی شناسی، عادی سازی و تاریخ فلسفه شناخته شده است. در سال 2014 پژوهش فلسفه تعالی تحقیقاتی در ساوتهمپتون به عنوان بالاترین امتیاز خود در بریتانیا برای کارهای منتشرش به دست آمد، بنابراین شما به یک تیم بسیار کالیبراسیون پیوستید.

کارشناسی ارشد در فلسفه یک برنامه انعطاف پذیر است که می تواند به منافع شخصی شما متکی باشد، در حالیکه شما را در زمینه برخی از زمینه های فلسفه به شما معرفی می کند. این که آیا شما به سادگی قصد دارید در مطالعات کارشناسی خود یا برنامه ریزی برای تحقیق پیشرفته بسازید، این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی شده است.

این برنامه شما را قادر می سازد تا آموزش جامع مهارت های تحقیقاتی همراه با مطالعه دقیق آثار مرکزی فلسفه کسب کنید. شما فرصت انتخاب از طیف گسترده ای از گزینه های پوشش مناطق خاص و فیلسوفان خاص را داشته باشد. شما می توانید Pathway خود را انتخاب کنید و یا روش انتخاب و مخلوط را به مطالعات خود را اتخاذ کنید.

  • مدت زمان: 1 سال (تمام وقت)؛ 2 سال (بخشی از زمان)
  • تاریخ شروع: سپتامبر
  • تاریخ بسته شدن: 1 سپتامبر (تصمیم نرم افزاری در زمان ممکن تضمین نمی شود، مگر اینکه درخواست کامل توسط این تاریخ دریافت شود - دانشجویان نیاز به ویزا برای تحصیل نیز باید زمان اضافی برای پروسه های ویزا را اجازه دهند)
  • طول رشته: 20000 کلمه

وام های تحصیلات تکمیلی در دسترس هستند

فرایند انتخاب

  • مصرف: 10
  • برنامه های متوسط ​​در هر مکانی: 2
  • الزامات ورود آکادمیک: نخستین و یا بالاترین درجه دوم مدرک تحصیلی، یا یک معادل استاندارد در سایر مدارک تحصیلی مورد تایید دانشگاه فلسفه یا موضوع مربوطه.
  • شرایط ورود به زبان انگلیسی: IELTS 7.0 در مجموع، حداقل 7.0 در صورت کتبی، 6.5 در خواندن، گوش دادن و صحبت کردن، و یا استاندارد معادل در سایر مدارک مورد تایید دانشگاه.
  • روند انتخاب: برنامه آنلاین

مصاحبه ممکن است در مورد مورد بر اساس مورد نیاز برای ارزیابی مناسب بودن البته.

محتوای دوره معمولی

شما هفت ماژول را می گیرید و یک پایان نامه (از 20،000 کلمه در طول) بنویسید. این ماژول ها شامل سه ماژول اجباری، دو موضوع جداگانه مذاکره شده و دو ماژول اختیاری است. کار ارزیابی شده برای این ماژول ها به صورت ارائه، تفسیرهای انتقادی، مقاله ها و پیشنهادات پژوهشی خواهد بود. پایان نامه شما ممکن است ستون فقرات کار پیشرفته تر به سمت MPhil / PhD باشد.

چگونه یاد می گیرید؟

در یک برنامه تحصیلات تکمیلی تدریس شده توسط کارکنان دانشگاهی رهبری می شود، به شما اجازه می دهد تا با تحقیقات پیشرو در زمینه علوم انسانی در ساوتهمپتون درگیر شوید و به آن کمک کنید. شما یک برنامه اصلی توسعه مهارت های تحقیقاتی را در کنار یک سری از ماژول هایی که با توجه به اهداف و اهداف شخصی خود انتخاب می کنید، تکمیل خواهید کرد. هر برنامه یک طیف وسیع و جالب از ماژول های مربوط به تخصص های ما را به رهبری دانشگاهیان ارائه می دهد که متخصصان در زمینه های انتخابی خود را انتخاب کرده اند و مایلند شما را با تجربه خود درگیر کنند.

ارزیابی

شما از طریق مقاله ها و سخنرانی ها ارزیابی می شود که به ما امکان می دهد تا نظرات خود را در مورد توسعه ظرفیت شما برای تفسیر، تحلیل و انتقاد از متون، مشکلات و موقعیت های فلسفی تحت بحث بررسی کنیم. نه تنها این، بلکه شما نیز از طریق پایاننامه در طول تابستان ارزیابی خواهد شد. پایان نامه 20،000 کلمه یک عنصر اصلی در ایجاد مهارت های مناسب و استفاده از تکنیک های تحقیق است. سرپرست شما برای ارائه مشاوره، راهنمایی و بازخورد منظم و پشتیبانی از پیشرفت شما در دسترس خواهد بود.

توسعه حرفه ای

مدرک کارشناسی ارشد شما را قادر می سازد تا مهارت های کلیدی کارفرمایان را به دنبال داشته باشید مانند: مدیریت زمان؛ حل مسئله؛ کار گروهی؛ مهلت و مدیریت پروژه؛ آگاهی فرهنگی؛ کار مستقل؛ با استفاده از ابتکار عمل خود؛ ایجاد رابطه؛ تفکر انتقادی و تحلیلی تحقیق بالاتر از همه، شما یاد خواهید گرفت که ایده ها و شور و شوق خود را به طیف وسیعی از مخاطبان ارتباط برقرار کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... اطلاعات بیشتر

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. اطلاعات محدود