توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اهداف پایه

برنامه تحصیلات تکمیلی در آموزش ویژه با هدف فراهم آوردن دانش و مهارتهای علمی و عملی لازم برای آموزش و پشتیبانی دانشجویان با نیازهای آموزشی ویژه در مدارس عمومی و ویژه است. هدف از آن ارائه دانش، ارتقاء آگاهی و آموزش فارغ التحصیلان ادبیات و دیگر ادارات دانشگاهی در آموزش عالقه ویژه است. این برنامه اطلاعات علمی در مورد شناسایی، ارزیابی و رسیدگی به کودکان با نیازهای ویژه در مدرسه عمومی (کلاس عمومی، واحد ویژه یا آموزش ویژه فردی)، و همچنین در دیگر تنظیمات آموزش ویژه ارائه خواهد داد. این برنامه همچنین فرصتی برای انجام پروژه های تحقیقاتی در یک منطقه فراهم می کند که در آن هیچ تحقیقی تا کنون انجام نشده است، حداقل در منطقه قبرس.

هر دانشآموز دارای ویژگیهای گوناگون در ارتباط با توسعه روانشناختی، توانایی شناختی و زبانی، اجتماعی شدن و رشد عاطفی است؛ در اغلب موارد تفاوت بین کودکان خیلی بزرگ نیست که نیاز به رویکرد متفاوت دارند، اما در موارد دیگر کودکان این اختلافات را با دیگر فرزندان گروه سنی مشابه که نیاز به کمک آموزشی ویژه ای دارند، برای تأمین توانایی بیشتر کودک از تحصیل فراهم می کنند. این برنامه با هدف آماده سازی معلمان برای آموزش، آموزش، پشتیبانی و به طور کلی کودک به طور مداوم در مدرسه ادغام شده و به یکپارچه سازی بهتر در جامعه می پردازد. درسهای این برنامه شامل دوره های نظری مربوط به مسائل عمومی، ویژه و معاصر آموزش و پرورش ویژه و همچنین درس های عملی تر مربوط به روش شناسی و استراتژی های آموزشی است که در آموزش های ویژه و آموزش ضد نژادپرستی استفاده می شود. در میان چیزهای دیگر، روند توسعه در تمام زمینه های توسعه و اختلافات بالقوه، و همچنین علائم شناسی انواع نیازهای خاص و روش ارزیابی در آموزش های ویژه ارائه شده است.


هدف کلی این است که دانشجویان بتوانند پس زمینه گسترده و پایدار علمی و آموزشی را در رابطه با ادغام گروه خاصی از دانش آموزان در فرآیندهای آموزشی و ارتقاء رشد روانی و اجتماعی آنها بدست آورند.

نتایج منتخب آموزش یا اهداف برنامه

با اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان انتظار می رود که تمامی مسائل مربوط به آموزش و پرورش ویژه را بدانند و از آنها انتقاد کنند. به طور خاص، انتظار می رود:

 • دانستن مسائل مربوط به: شناسایی مفهومی آموزش جامع و جامع، مدل های مختلف رویکرد به ناتوانی، تحول تاریخی و نهادی آموزش ویژه و تقاضا برای آموزش فراگیر، و نیز موضوعات آموزشی مانند ساختارها و عملکرد مدرسه ویژه و فراگیر و رویکرد متنوع برای آموزش.
 • برای درک و ادغام مفاهیم کلیدی IP و مدل های جایگزین در مدیریت موارد دشوار / دانش آموزان با نیازهای آموزشی ویژه (SEN).
 • برای درک مفاهیم این مدل ها، همچنین به طور انتقادی از روش های مختلف و تکنیک های روانشناختی استفاده شده در کلاس درس برای ترویج ادغام دانش آموزان با مشکلات خاصی، تحلیل می شود.
 • درک متفاوتی از زمینه مدرسه داشته باشید و بتوانید با دیگر متخصصان و والدین در یک دیدگاه حمایتی همیشه از دانش آموزانی که دارای SEN هستند کار کنید.
 • درک اصول اولیه حاکم بر توسعه فرد در حوزه های کلیدی در دوران کودکی، دوران کودکی، تحصیل و نوجوانی و شناختن دوره های آموزشی معمول در این زمینه ها. آنها همچنین تعامل بین عوامل ژنتیکی و محیطی را در طول توسعه می بینند.
 • برای آگاهی از انحرافات احتمالی از دوره معمول توسعه، با اهداف خاص برای آشنا کردن آنها با مسائل اساسی روانپزشکی کودک و نوجوان، آگاهی از رویکردهای خاص مورد نیاز در مورد کودکان و نوجوانان با مشکلات توسعه و ارتباط آنها با درمان های اولیه برای رفع این مشکلات.
 • درک و انجام روش های ارزیابی با حساسیت و موفقیت برای شناسایی نیازهای خاص و توسعه مهارت های دانش آموزان در یک محیط فراگیر برای همه کودکان.
 • برای شناخت اشکال متنوع نیازهای خاص، عوامل ایجاد کننده، معیارهای تشخیصی و ویژگی های شایع ترین اختلالات / مشکلات / معلولیت ها.
 • برای درک روش های اساسی برنامه ریزی، هدایت و تجزیه و تحلیل بحرانی تحقیق و به ویژه تحقیقات آموزشی در مورد آموزش ویژه و یکسان.
 • قادر به طراحی و توسعه تحقیقات کیفی یا کمی است

مدت مطالعات

مدت زمان برنامه برای برنامه های معمول و دوردست، همانند موارد زیر است:

 • تمام وقت: سه ترم تحصیلی (18 ماه)
 • نیمه وقت: شش دوره آکادمیک (36 ماه)

در صورتی که دانش آموزان در یک دوره یا به دلایلی دیگر نتوانند تحصیلات خود را در زمان انتظار انتظار نداشته باشند، مدت زمان مطالعه ممکن است ادامه یابد. مدت زمان انبارداری مطابق با مقررات داخلی دانشگاه فردریک است که در دوره فارغ التحصیلی دانش آموزان تعیین می شود که حداکثر مدت تحصیلات 6 ترم و 12 ترم نیمه وقت است.


برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

برنامه آموزش در:
یونانی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Frederick University »

آخرین به روز رسانی June 26, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
سپتامبر 2019
اکتبر 2019
Duration
18 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,850 EUR
مجموع هزینه تحصیل برای کل برنامه 5،850 یورو است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
آپریل 30, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
End Date
جولای 31, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 30, 2020

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 31, 2020