غلظت رهبری آموزشی - استاد آموزش و پرورش

عمومی

7 مکان موجود

شرح برنامه

با یک کانون توجه ملی در آموزش و پرورش است، تقاضا برای رهبرانی که دارای هر دو تجربه تدریس و مهارت های به طور موثر شکل و تاثیر آینده این رشته وجود دارد. به همین دلیل ما برنامه کارشناسی ارشد ما در آموزش و پرورش ایجاد کرده ایم، با غلظت در رهبری برنامه درسی، رهبری آموزشی و آموزش و پرورش رهبری عالی - برای کمک به مربیان پیش در حرفه خود و تبدیل شدن به رهبران آینده.

با درآمد یک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش، شما یک درک بهتر از یادگیری تئوری، تحقیق و ارزیابی، توسعه برنامه درسی و تکنولوژی آموزشی است. این ترکیبی از مهارت های می توانید یک بنیان قوی برای تعدادی از مشاغل رهبری آموزشی فراهم می کند.

برنامه ترم

استاد ما در آموزش و پرورش ممکن است شامل این دوره:

مسائل معاصر در آموزش و پرورش: ارزیابی دیدگاه در مورد مسائل معاصر و روند آن در نظریه تعلیم و عمل از هر دو مدرسه و چشم انداز آموزش و پرورش ملی.

تکنولوژی آموزشی و در حال ظهور رسانه ها: کاوش چگونه کامپیوتر، منابع مبتنی بر وب و چند رسانه ای به شرکت K-12 دانش آموزان در حل مسئله، پرس و جو خلاق و یادگیری مشارکتی استفاده می شود.

تحقیقات آموزشی: یادگیری مهارت های مورد نیاز برای نقد، ارزیابی و ارزیابی تحقیقات آموزشی با استفاده از روش کمی و کیفی.

سنجش آموزش و ارزیابی: بررسی نظریه ها و تکنیک های اندازه گیری آموزشی و ارزیابی برای برنامه ریزی درسی، توسعه، تحویل، بازخورد و بهبود.

بسیاری از راه هایی برای یادگیری

DEVRY ارائه می دهد کلاس های چند روش مختلف:

 • در محل دانشگاه DEVRY
 • ONLINE
 • از طریق کلاس های درس طولانی مشترک

لطفا توجه داشته باشید که برنامه، دوره ها، و در دسترس بودن کلاس درس گسترش متفاوت با محل سکونت.

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش مروری حرفه ای

به عنوان زمینه آموزش و پرورش همچنان به تکامل، وجود خواهد داشت نه تنها شغل های جدید و متنوع در آموزش و پرورش، بلکه یک نیاز رو به رشد برای پیدا کردن رهبران که چشم انداز این زمینه را درک کنید. کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش و پرورش با تمرکز بر رهبری برنامه درسی یا تکنولوژی آموزشی رهبری می تواند شما را از اعتبار شما نیاز به استفاده از این فرصت های شغلی و موقعیت خود را به رهبر ارزشمند در این زمینه است.

مسئولیت های حرفه ای

هنگامی که به شما در کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش و پرورش، شما می توانید آماده به پیشبرد کار خود را در تعدادی از نقش رهبری آموزشی. فرصت های شغلی در آموزش و پرورش می تواند مسئولیت زیر را شامل:

 • نظارت مربیان، کارکنان و دانشجویان در سطوح K-12
 • برنامه ریزی برای توسعه علمی از طریق بهبود مستمر و برنامه درسی تجمعی
 • طراحی برنامه درسی و آموزش برای افراد و گروه ها در زمینه آموزش و پرورش
 • یکپارچه سازی منابع دیجیتال و فن آوری های نوظهور به درس در نظر دارد به منظور تسهیل در تجربه یادگیری
 • ارائه مشاوره در روش ها و استراتژی های ارتباطی در سراسر رسانه های مختلف
 • انجام تحقیقات به ادغام عملی روش آموزشی کلاسیک و در حال حاضر در کلاس درس

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان دانشگاه DeVry در آموزش و پرورش می تواند آماده می شود تا وارد یکی از بسیاری از زمینه های شغلی:

 • مشاور آموزشی
 • آموزش از راه دور
 • خدمات علمی
 • آموزش و توسعه

منابع

راهنمای برنامه
شهریه
غلظت در رهبری آموزشی

غلظت رهبری آموزشی

راه ما اندازه گیری نتایج در مدارس ما در حال تغییر است، و ما باید رهبرانی که از خواسته های منحصر به فرد که امروز آموزش چهره آگاه هستند. برای کمک به معلمان کسب و کار و سیاست های اساسی است که آنها نیاز به ایجاد تغییر، ما کارشناسی ارشد ما در آموزش و پرورش با غلظت رهبری آموزشی ایجاد شده است. شما می توانید یک رهبر و حتی قوی تر در زندگی حرفه ای آموزش و پرورش خود را با یادگیری از اساتید که تجربه خود را در زمینه تبدیل شده است.

 • با توجه به مقررات دولت خاص، اعتبارات و درجه به دست آورده از دانشگاه DeVry آیا به طور خودکار واجد شرایط یک فرد برای تمرین مشاغل خاص یا به دست آوردن گواهینامه در این زمینه است. نامزدها باید دولت آژانس نظارتی مناسب برای منطقه خاص خود را از علاقه تماس بگیرید.

برنامه ترم

برنامه کارشناسی ارشد ما در آموزش و پرورش با تمرکز بر رهبری آموزشی ممکن است شامل این دوره:

آموزشی برنامه ارزیابی: یادگیری تئوری و عمل از ارزیابی برنامه با در نظر گرفتن نیازهای ذینفعان، انواع ارزیابی و روش ها و رویکردهای جمع آوری داده ها برای گزارش متعادل.

رهبری آموزشی: بررسی مدل های قدرت، تصمیم گیری، ارتباطات و حل تعارض و یاد بگیرند که چگونه به منظور تسهیل رهبری برای ایجاد یک آب و هوا کار حمایتی از برتری در آموزش و یادگیری.

دانشکده حقوق و مسائل سیاست: تبدیل با مسائل حقوقی معاصر مواجه جامعه آموزش و پرورش، مانند انتخاب مدرسه، تست، بودجه و ملاحظات اخلاقی آشنا.

مالی مدرسه: کاوش اصول عمده تمویل آموزشی به عنوان آنها به بودجه آموزش و پرورش آمریکا عمومی و همچنین دولت و مدل های ملی مربوط است.

رهبری آموزشی مروری حرفه ای

برای K-12 معلمان که پرشور در مورد تضمین تعالی آموزشی و به دنبال پیشرفت در مشاغل رهبری آموزشی، ما برنامه تحصیلی ما به شما تجهیز با شایستگی شما نیاز به نظارت عملیات مدرسه و منطقه طراحی شده است. کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش و پرورش با تمرکز بر رهبری آموزشی می توانید برای آماده کردن شما به اکسل در تعدادی از نقش مدیریت آموزشی.

مسئولیت های حرفه ای
هنگامی که به شما در کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش و پرورش با تمرکز بر رهبری آموزشی، شما می توانید آماده به پیشبرد کار آموزش و پرورش خود را با دانش از نقش های مختلف رهبری است. مسئولیت های حرفه ای خود را می تواند شامل:

 • استخدام معلمان و کارکنان برای پر کردن نقش های مختلف در سیستم آموزشی
 • ارتباط در سراسر رسانه های مختلف برای اطلاع رسانی و اعضای جامعه را متقاعد
 • ارزیابی تکنولوژی آموزشی نیاز به ارائه راه حل های یادگیری رسانه های جدید
 • مدیریت تخصیص منابع برای رسیدگی به نیازهای اجتماع آموزشی
 • اجرای استراتژی امنیت عمومی برای ترویج حفاظت موثر از مردم، داده ها، املاک و موسسات
اطلاعات مهم در مورد بدهی، درآمد، و میزان تکمیل آموزشی دانش آموزان که با حضور DEVRY می توان در یافت devry.edu/degree-programs/ge.html

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

If you are looking for an undergraduate or graduate college degree program, consider DeVry University. We offer small class sizes, a year-round enrollment every 8 weeks with processing new or transfer ... اطلاعات بیشتر

If you are looking for an undergraduate or graduate college degree program, consider DeVry University. We offer small class sizes, a year-round enrollment every 8 weeks with processing new or transfer I-20, and degree completion programs. At DeVry, you can earn a reputable degree from an accredited university respected by top employers around the globe. اطلاعات محدود
شیکاگو , شیکاگو , نیویورک , پومونا , لس آنجلس , Fremont , نیویورک + 6 بیشتر کمتر