علم مربیگری کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

علوم کارشناسی ارشد / PgCert / PgDip مربیگری

این برنامه کارشناسی ارشد با یک فرصت برای کشف استفاده از مفاهیم نظری و منطق علمی در پشت عمل مربیگری عملکرد بالا دانش آموزان. هدف آنها توسعه مربیان نوآورانه و مترقی با دسترسی به آخرین تحقیقات در این زمینه، ارائه پزشکان با تجربه آموزشی کارشناسی ارشد اجازه می دهد آنها را به طور مستمر نتایج مثبت تسهیل در کنار ورزشکاران خود را.

برنامه به دنبال استخدام مربیان با تجربه به تا مهارت "دانش خود را به عنوان بخشی از ادامه توسعه حرفه ای، هر چند دانشجو در مقطع کارشناسی با تجربه مربیگری و آرمان های حرفه ای این برنامه به همان اندازه ارزشمند را پیدا خواهد کرد.

Hartpury در موقعیت ایده آل برای ارائه یک دوره از این قد و قامت است، به عنوان دانش آموزان می توانند امکانات بسیار عالی و کارکنان آموزشی نوآورانه با طیف گسترده ای از هر دو تجربه حرفه ای و دانشگاهی دسترسی داشته باشید.


محتوا

  • فرآیندهای مربیگری و تعلیم و تربیت
  • علمی مربی و پزشک انعکاسی
  • روش تحقیق و پایان نامه

آموزش، یادگیری و ارزیابی

سخنرانی سنتی تنها یک بخش از دوره خود را خواهد بود. شما همچنین می خواهید از طریق کار سندیکا، individualpresentations، گروه سمینار دانشجویی، تجزیه و تحلیل از مطالعات موردی و یادگیری تجربی از طریق شبیه سازی مربیگری یاد بگیرند. سخنرانان مهمان از صنعت و نهادهای حرفه ای نیز به برنامه کمک، برجسته روش ابتکاری برای ایجاد یک محیط است که لذت بخش است، متنوع و بسیار موثر است.


فرصت های شغلی

فوق لیسانس ممکن است به دکترا در موضوع پیشرفت یا پیدا کردن کار در مربیگری یا رشته های مرتبط مانند تدریس، سخنرانی آموزش عالی و یا مشاوره کسب و کار.


شرایط ورود

دانشجویان ملزم به یک 2: درجه 2 افتخارات و یا بالاتر در یک رشته مرتبط. این برنامه همچنین از دانشجویان بالغ که این شرایط ورود را نه به عنوان Hartpury برنامه های کاربردی نشان شواهدی از تجارب شخصی، حرفه ای و آموزشی است که نشان می دهد توانایی متقاضی برای دیدار با خواسته های مطالعه کارشناسی ارشد در این زمینه در حال ظهور از مطالعه در نظر تشویق می کند.


طول برنامه

گواهی دوره فوق لیسانس برنامه پاره وقت، بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی اجرا می باشد. دیپلم کارشناسی ارشد در علوم مربیگری را می توان در یک زمان کامل و یا صورت پاره وقت مطالعه قرار گرفت. این می تواند یک برنامه یک ساله تمام وقت و یا می توان آن را یک مسیر پیشرفت از کارشناسی ارشد گواهی، که در این صورت یک برنامه هم یک سال است. هر دو گزینه بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی را اجرا کنید.

برنامه کارشناسی ارشد می تواند به عنوان یک برنامه تدریس تمام وقت مورد مطالعه و در مدت دوازده ماه (سپتامبر اوت) به پایان رسید. اگر این برنامه یک پیشرفت از دیپلم کارشناسی ارشد در علوم مربیگری و سپس آن را بر روی یک صورت پاره وقت مطالعه قرار گرفت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... اطلاعات بیشتر

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. اطلاعات محدود