طراحی و مدیریت وب سایت

عمومی

شرح برنامه

مروری بر برنامه

جامعه معاصر ارائه می دهد سناریوهای جدید برای برخورد با جهان اطلاعات، که جهان از وب است که امکانات زیادی برای دسترسی جدید و متنوع را به محتویات باز می شود. او این دوره مانند جامعه اطلاعات، که ویژگی از نزدیک به پردازش، ذخیره سازی، انتشار و دسترسی به اطلاعات توسعه یافته در محیط زیست ما در ارتباط نامیده می شود.


این وضعیت نیاز به تخصص در حوزه های مربوط به فناوری اطلاعات تولید شده است، از جمله طراح مسئول برای مدیریت داده های نمایش داده شده در جهان ممتاز WWW. زمینه های حرفه ای یکی از امروز ترین خواسته است و یکی که با سرعت بیشتری در زمینه فن آوری های دیجیتال توسعه است. درخواست برای آن، یک پروفایل حرفه ای است که غالب طراحی رابط و برنامه نویسی وب سایت.


برای ICONOS بالا (موسسه تحقیقات ارتباطات و فرهنگ) ارائه می دهد تخصص در طراحی و مدیریت وب سایت، به منظور تربیت متخصصان در پردازش اطلاعات شبکه گرا. متهم حرفه ای است که ممکن است در هر حرفه ای که نیاز به پردازش اطلاعات خود را قرار داده است.


این برنامه آموزشی تخصصی در سال 9 افراد مورد مطالعه و مورد نیاز برای شرکت در یک روز در کلاس های هفته، چرا که ما مراقبت که دانش آموزان ما را حفظ کار، به طوری که آنها می تواند به عمل قرار دادن اطلاعات کسب شده در این کارشناسی ارشد.

عمومی هدف


آموزش متخصصان برای طراحی، مدیریت و ارزیابی پروژه های صفحات وب حرفه ای و سایت ها، پشتیبانی شده توسط سلطه از فن آوری های دیجیتال و زبان های برنامه نویسی.


اهداف خاص


- تشخیص جنبه های نظری و عملی از معماری صفحات وب و سایت های طراحی، مدیریت و طرح ریزی کنند.


- تبعیض فرایندهای مختلف از پیش تولید، تولید و postproduction از وب سایت های برای توسعه بودجه توسعه است.


- زبان های برنامه نویسی را انتخاب کنید 'وب سایت خود، به سازماندهی و اطلاعات دیجیتال موجود در WWW.


- پیاده سازی فرایندهای مدیریت و تولید وب سایت ها، با استفاده از استانداردهای برنامه نویسی، پایگاه داده و طراحی رابط، ناوبری و پرس و جو برای اطلاعات مرتبط است.


- برای بررسی دامنه رسانه های دیجیتال واقع در WWW، برای اهداف ارتباطی در زمینه تجارت، آموزش و پرورش، سیاست، در میان دیگر امکانات.


- ارزیابی ساختار و الگودهی از وب سایت ها، برای حل مشکلات موجود در قبلا طراحی شده است.


- سند تولید وب سایت از فرمولاسیون های اخلاقی برای حمایت از توسعه اجتماعی زمینه های حرفه ای و اطراف آن از بروز.


- توجیه گروه های کاری چند رشته ای برای توسعه وب سایت های پیچیده است.

نمایش دانشجویی


فارغ التحصیلان با درجه در ارتباط و یا نام های مشابه، طراحی گرافیکی و یا نام های مشابه، بازاریابی، سیستم های کامپیوتری و یا نام های مشابه است. همچنین در سیستم های مهندسی و یا نام های مشابه است. درجه دیگر و مهندسی تا زمانی که آنها رابطه آنها با محتوای برنامه درسی تخصص توجیه می توانید وارد کنید. این باید یک دوره مقدماتی برای کسانی که از زمینه های دیگر از مطالعه نشان می دهد.


نمایش نتیجه


دانشجو در مورد مدیریت دانش ابزار دیجیتال مناسب برای توسعه وب سایت، از استانداردهای برنامه نویسی، شیوه نامه ها، پایگاه های داده، طراحی رابط و با توجه به فرصت از سایت های استاتیک و یا پویا به دست آورید.


همچنین در نظریه های اطلاعات دیجیتال مربوط به تولید وب سایت ها و در نفوذ اجتماعی و فرهنگی اعمال شده توسط وو امروز.

توسعه مهارت های را انتخاب کنید فرآیندها و ابزار است که کمک به طراحی وب سایت، تشخیص مشکلات وب سایت از طریق تحقیق استفاده شود. همچنین به کار در تیم های میان رشته ای و چند رشته ای.


نگرش سخاوتمندانه از مسئولیت و تعهد به وب سایت های تولید. شناسایی و درک کاربران و بافت اجتماعی که در آن عمل و که صفحات خود را و وب سایت های مستقیم می باشد. رهبری به منظور هدف قرار دادن پروژه های توسعه پروژه های وب.

شرایط ورود


- ارسال درخواست برای عضویت در تخصص.


- عنوان درجه (اصلی و کپی).


- کارت حرفه ای و یا اثبات فرآیند (اصلی و کپی).


- گواهی از مطالعات به اثبات که تحت پوشش بوده است 100٪ از اعتبارات درجه (اصلی و کپی).


- گواهی تولد (اصلی و کپی).


- میانگین حداقل 8.0 در مقطع کارشناسی. شکست به این طور متوسط، ممکن است مورد از طریق شورای محقق فنی بررسی می کند.


- 6 عکس گذرنامه اندازه سیاه و سفید.


- تاریخچه مختصری از زندگی با اسناد شهادت.


- نامه توضیحی که چرا شما می خواهید برای ورود به تخصص.


- مصاحبه با هماهنگ کننده تخصص.


- توصیه نامه از مدرسه، یا ناظر علمی.


دانشجویان خارجی باید تمام اسناد معتبر توسط SEP ارسال کنید، بموقع ترجمه و قانونی توسط وزارت آموزش و پرورش، وزارت امور خارجه و کنسول مکزیک در کشور که در آن مطالعات و سند مهاجرت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

ICONOS - موسسه تحقیقاتی ارتباطات و فرهنگ، یک رشته دانشگاهی است که به منظور توسعه برنامه های پژوهشی و آموزشی در زمینه های فرهنگ و ارتباطات، به ویژه دیجیتال، اختصاص یافته است. این فضا با توجه به کیفیت ب ... اطلاعات بیشتر

ICONOS - موسسه تحقیقاتی ارتباطات و فرهنگ، یک رشته دانشگاهی است که به منظور توسعه برنامه های پژوهشی و آموزشی در زمینه های فرهنگ و ارتباطات، به ویژه دیجیتال، اختصاص یافته است. این فضا با توجه به کیفیت بالا، به همین دلیل است که متخصصان علاقه مند به کمک به دانش و انتشار فرهنگ در کنار هم قرار می گیرند. دستورالعمل توسعه فرآیندهای آموزش عالی در زمینه ارتباطات، فرهنگ و علوم انسانی، ترویج و انتشار دانش و هنر جهانی و بررسی، ایجاد و انتقال دانش در جامعه ما از طریق اشکال مختلف و منابع آموزشی. اهداف 1. ارائه آموزش در آموزش عالی در حوزه شناختی و رشته تخصصی ارتباطات و فرهنگ. 2. ارائه دوره ها، دوره های دیپلم و تخصص در زمینه آموزش ارتباطات و فرهنگ برای افرادی که به طور متوسط ​​فنی حرفه ای یا واجد شرایط در موارد خاص مورد نیاز است و قصد دارد فعالیت های خود را با راندمان بالا، کیفیت و نوآوری توسعه دهد. 3. ارائه مطالعات فارغ التحصیل در زمینه های ارتباطات و فرهنگ برای آموزش متخصصان و محققان با سطح بالایی از تکنولوژی و علمی، قادر به حل مشکلات بحرانی در زمینه های اجتماعی و حرفه ای، به لطف آموزش عالی، با مفاهیم جامع و چند رشته ای. 4. ارائه برنامه های دکترا در زمینه های ارتباطات و فرهنگ برای آموزش محققان و تولیدکنندگان دانش در سطحی بالاتر که قادر به حل مشکلات اجتماعی مهمی هستند. 5. توسعه فعالیت های تحقیقاتی در چشم اندازهای مختلف و در مدل های چند و استراتژیک روش شناسی، مرتبط با رشته ای از سختی و کیفیت. 6. توسعه پروژه ها و برنامه های تحقیقاتی اولیه در حوزه ارتباطات و فرهنگ در زمینه های مختلف انضباطی و در سطوح نسبی، چند رشته ای و بین رشته ای: از علوم انسانی، زیبایی شناسی، نشانه شناسی، هرمنوتیک، زبان شناسی، نمادین شناسی و غیره. از خطوط تحقیقاتی که توسط دانشکده برنامه های فارغ التحصیل، برای دانشجویان در فرآیند آموزشی خود و یا به عنوان فرمول های تعریف شده توسط موسسات توسعه یافته است. اصول در ICONOS اصول، حواس های معرفتی هستند که شیوه زندگی ما را مرتب می کنند و در عین حال، اقدامات ما را هدایت می کنند. 1. پلورالیسم ایدئولوژیک و معرفت شناختی. 2. گفتمان بحث انگیز به عنوان پایه و اساس جامعه دانشگاهی. 3. تفکر آزاد. 4. تفکر انتقادی 5. مسئولیت انسانی و اجتماعی. 6. آزادی آکادمیک استراتژی های آموزشی در ICONOS ما می دانیم که دانش باید با تمرین در ارتباط با مشارکت در حل مشکلات در محل کار مواجه باشد. ما بر مبنای آموزه های ما از طریق عمل برجسته ای از تمرین و تحقیق حرفه ای، مبتنی بر آموزه های مدل است. ما از یک آموزش مبتنی بر توجه شخصی با کمک کار در گروه های کوچک از دانش آموزان و منابع پیشرو در زمینه فناوری استفاده می کنیم. معلمان کارخانه ما دارای پرسنل بسیار با کیفیت و با تجربه در زمینه خصوصی و عمومی هستیم. آکادمیک و محققان در ICONOS جمع شده اند که در دانشگاه در حال تحصیل هستند و در زمینه های تحصیلات تکمیلی مانند تحقیق و تولید حرفه ای آموزش می بینند. همه کارکنان آموزش ما دارای درجه ها هستند و اغلب دارای استادان یا پزشکان در نهادهای معتبر ملی و بین المللی هستند. در ICONOS، ما متوجه هستیم که جامعه ما نیاز به روشن ساختن، سامان دادن و تفسیر منابع، ساختارها و پویایی های فرهنگی و ارتباطات دارد، بنابراین ما از آموزش حرفه ای های سطح بالا حمایت می کنیم. اطلاعات محدود