سیستم های انرژی پایدار - کارشناسی ارشد (MS) برنامه

عمومی

شرح برنامه

تغییر آب و هوا به چالش زیست محیطی مرکزی زمان ما است. برای پرداختن به این چالش ما باید بهینه از انرژی استفاده و به حداکثر رساندن استفاده ما از انرژی های تجدید پذیر.

ساخت این تحول نیاز به دانش عمیق از علم انرژی پایدار نیز به عنوان یک پایه شرکت در مهارت های کسب و کار و ارتباطات مورد نیاز برای ترجمه دانش فنی به راه حل های جهان واقعی است.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد علوم حرفه ای (PSM) در سیستم های انرژی پایدار خواهد بود قدرت را برای کمک به ایجاد این تحول و کمک به رشد اقتصاد سبز نیویورک.

چرا در SUNY کورتلند مطالعه؟

نکات برجسته برنامه

از طریق مطالعات پیشرفته در فیزیک از سیستم های انرژی پایدار، شما مهندسی مکانیک، انرژی و پایداری، اصول ترمودینامیک و ترمودینامیک ساخت و ساز طراحی و فن آوری اکتشاف.

شما همچنین می خواهید فیزیک فناوری انرژی های تجدید پذیر، و همچنین الکترونیک قدرت و عناصر مدار و دستگاه را بررسی کند.

موضوعات کلیدی کسب و کار شامل حسابداری، بازاریابی، مدیریت و نوشتن حرفه ای است.

معیارهای پذیرش

متقاضیان آن را معمولا به یک تجمعی معدل مقطع کارشناسی حداقل 2.5 در مقیاس 4.0. با این حال، شرایط از جمله، اما نه محدود به، تلاش زیر از اتمام درجه و عملکرد لیسانس خود را در دو سال گذشته از برنامه مدرک کارشناسی خواهد شد در بررسی برنامه های کاربردی از دانش آموزان با پایین معدل در نظر گرفته. دانش آموزانی که احساس می کنند به رغم از معدل مقطع کارشناسی در زیر 2.5 واجد شرایط را تشویق به تماس با بخش قبل از تقاضا برای پذیرش.

انتظار می رود متقاضیان به یک پس زمینه کافی در فیزیک و حساب دیفرانسیل و انتگرال قبل از درخواست. متقاضیان استثنایی که تمام شرایط پذیرش را برآورده نمی کنند ممکن است به صورت فردی در نظر گرفته. اگر پذیرفته، این دانش آموزان ممکن است لازم باشد برای تکمیل الزامات اضافی برای درجه فراتر از آن در بالا ذکر. این الزامات اضافی خواهد شد که توسط هماهنگ کننده فارغ التحصیل رشته تعیین و ممکن است شامل دوره های خاص، محدود در تعداد، بر اساس زمینه علمی قبل دانشجو در فیزیک و ریاضیات.

بالقوه حرفه ای

PSM در سیستم های انرژی پایدار فارغ التحصیلان آماده به کمک دست اول به ایجاد، توسعه و گسترش کسب و کارهای محلی و یا غیر انتفاعی با تمرکز بر انرژی های تجدید پذیر، عملکرد ساختمان و مهندسی پایدار و همچنین برای کار در سازمان های دولتی ترویج گسترش انرژی پایدار است. مخلوط این برنامه از دوره با تمرکز بر اساسی و علم و همچنین کسانی که با تمرکز بر روی مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای مقابله با عملی، مشکلات دنیای واقعی مواجه می شوند در زمینه های در حال رشد سریع و بسیار مهم از انرژی پایدار فارغ التحصیلان بسیار مطلوب به کسب و کار منطقه ای خواهد شد اعمال و سازمان ها و توانمند سازی آنها برای کمک به ترویج توسعه مشاغل یقه سبز با درآمد بالا در سراسر مرکزی نیویورک.

مسیرهای شغلی معمولی که PSM در سیستم های انرژی پایدار خواهد شد دانش آموزان توانمند سازی به دنبال عبارتند از:

  • طراح سیستم های انرژی تجدید پذیر مانند photovoltatic خورشیدی، حرارت خورشیدی، و پمپ های حرارتی زمین گرمایی در مقیاس خانگی و تجاری کوچک.
  • متخصص عملکرد ساختمان با تمرکز بر جنبش حرارت از طریق محیط ساخته شده در مقیاس مسکونی یا تجاری.
  • متخصص انرژی های تجدید پذیر در یک شرکت مهندسی پایدار بزرگتر
  • کارشناس فنی برای سازمان های غیر انتفاعی کار به ترویج توسعه و گسترش سیستم های انرژی های تجدید پذیر و پایدار است.
  • کارشناس فنی برای سازمان های دولتی بیش از دیدن محلی، ایالتی، و یا تلاش های فدرال برای تشویق و ترویج تصویب انرژی یا بهره وری انرژی فن آوری های تجدید پذیر در مقیاس مسکونی و تجاری.

مشاهده مرکز دانشجویی

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... اطلاعات بیشتر

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. اطلاعات محدود
کورتلند , ایالات متحده آنلاین + 1 بیشتر کمتر