سیاست عمومی و شهری (MS)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

The New School یک دانشگاه پیشرفته در شهر نیویورک است که در آن دانشمندان، هنرمندان و طراحان برای مبارزه با کنوانسیون و ایجاد تغییرات مثبت به یکدیگر می پیوندند. این دانشگاه در سال 1919 تأسیس شده است که شامل دانشکده طراحی پارسونز، کالج هنرهای نمایشی یوجین لانگ، دانشکده هنرهای نمایشی، The New School تحقیقات اجتماعی و برنامه های مشهور فارغ التحصیل می باشد. رویکرد دقیق و جامع The New School زمینه ی آموزش و پرورش دانشجویان آزادی آکادمیک را برای ایجاد مسیر منحصر به فرد و شخصی خود برای مطالعه در یک جهان پیچیده و به سرعت در حال تغییر است.

در باره

کارشناسی علوم در سیاست عمومی و شهری شما را به راه اندازی راه حل های نوآورانه برای چالش های پیچیده جهانی که به طور فزاینده ای شهرنشینی و جهانی هستند، به شما القا می کند. The New School مسائل سیاست شهری را در زمان واقعی و طراحی های خلاقانه مورد بررسی قرار می دهد، در حالی که در حال همکاری با سیاست گذاران در سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی است.

ما به شما فرصتی می دهیم تا در تحلیل های سیاسی در تنظیمات دنیای واقعی، با تمرکز بر عدالت اجتماعی، کار کنید. تئوری را به عمل بگذارید و مهارت های حل مسئله ای تحلیلی و همکاری خود را در اوایل ترم دوم خود در ما اعمال کنید

The New School همچنین در مدرسه طراحی پارسونز و مدرسه مطالعات رسانه ای قرار دارد و شما را در مرکز مکالمات درمورد دموکراسی، شهرنشینی، تغییرات تکنولوژیکی، توانمند سازی اقتصادی، حقوق اجتماعی، پایداری، مهاجرت و جهانی سازی قرار می دهد. نتیجه یک چالش برای وضعیت موجود و فرصتی است که شما را مجبور به انتقال اشتیاق خود به ابتکارات سیاست های واقعی در جهان می کند که مردم را تغییر می دهد.

سرعت خود را تنظیم کنید

آیا میخواهید یک برنامه سریع و متمرکز باشد؟ یا میخواهید در تمام طول تحصیل به کار خود ادامه دهید؟ ما سه مسیر مختلف را به سمت درجه شما ارائه می دهیم تا بتوانید برای اهداف علمی و حرفه ای مناسب را انتخاب کنید. هر کدام ترکیبی از سختی تحصیلی، یادگیری در دست، و یک محیط حمایتی و همکاری است که نشانه هایی از استاد علم شناسی NASPAA در سیاست عمومی و شهری است.

اتصال به شهر نیویورک

نیویورک یک شهر جهانی و آزمایشگاه محلی ما است. ما از تنوع مردم و فعالیت هایی که شهر جذب می کنیم - از جوامع مهاجر به وال استریت، از مدارس دولتی و پروژه های مسکن تا جلسات رهبران جهان - برای کشف چالش هایی که در سراسر کشور و در سراسر جهان بوجود می آیند، استفاده می کنیم. استادان و دانش آموزان ما با سازمان های محلی (مانند اتاق بازرگانی بروکلین، شورای خدمات انسانی و ما برای عدالت محیط زیست) و رهبران دولتی (مانند اداره شهرداری نیویورک و اداره مسکن شهر نیویورک) کار می کنند شناسایی و درک گزینه های سیاستی که زندگی نیویورک را بهبود می بخشد و طراحی، حمایت و ایجاد آینده جهانی شهری را بهتر می کند.

برجسته برنامه

  • کار در زمینه مسائل مربوط به سیاست یا مدیریت برای مقامات دولتی و مدیران غیر انتفاعی در دوره های کاربردی، مشتری محور.
  • پیوستن به گفتگوها درمورد مسائل مطرح شده از جمله دموکراسی، شهرنشینی، تغییرات تکنولوژیک، توانمندسازی اقتصادی، حقوق اجتماعی، پایداری، مهاجرت و جهانی شدن.
  • از شهر نیویورک به عنوان آزمایشگاه محلی خود برای کشف چالش های مواجه با شهرها در سراسر کشور و در سراسر جهان استفاده کنید.
  • کار در تیم برای مقابله با دو پروژه بزرگ با مشتریان بخش عمومی و غیر انتفاعی در اوایل ترم دوم خود - در آزمایشگاه سیاست شهری.

مسیرهای شغلی

ما دانشجویان خود را برای انجام کارهای کاری در دولت، سازمان های بین المللی، بخش خصوصی، تانک ها، بنیادها و غیر انتفاعی آماده می کنیم. دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان در بخش های عمومی، غیرانتفاعی و خصوصی مشغول به کار هستند. در سازمان های محلی، ملی و بین المللی؛ و در خدمات مالی. آنها با مشارکت با گروه های حمایت از کار بر روی توسعه اجتماعی و مسکن، از حوزه های نامشخص حمایت می کنند. بسیاری شروع به کار در یک بخش و حرکت به سمت دیگر یا کار در سازمان هایی که اتحاد ها و همکاری های استراتژیک را در سراسر بخش ها ایجاد می کنند. مدرسه های جدید مدرسه فارغ التحصیلان را برای موفقیت در بسیاری از حرفه ها آماده می کنند، نه محدود کردن آنها به تخصص محدود. در فارغ التحصیلی، هر دانش آموز نمونه کارشناسی حرفه ای و مهارت های تحلیلی و مدیریتی بسیار بالایی در زمینه تحصیل خود دارد.

برنامه سیاست عمومی و شهری توسط NASPAA، انجمن عضویت برای برنامه های فارغ التحصیل در ادارات دولتی، سیاست های عمومی و امور عمومی - استاندارد جهانی در آموزش و پرورش خدمات عمومی، تأیید شده است. ما افتخار می کنیم جایزه سهام عادی NASPAA 2015.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

??? ?? ??? ???? ?? ??????? ?? ??? ???????? ???? ?? ?????????? ???????? ? ?????? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? ? ??????? ????? ?? ????? ?? ????. ??????? ?? ?? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ? ??? ???? ? ????? ? ... اطلاعات بیشتر

??? ?? ??? ???? ?? ??????? ?? ??? ???????? ???? ?? ?????????? ???????? ? ?????? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? ? ??????? ????? ?? ????? ?? ????. ??????? ?? ?? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ? ??? ???? ? ????? ???? ?????? ???? ???? ?? ???. ???? ??? ?? ???? ??????? ????? ???????? ???? ?????? ?????? ????? ????? ??????? ?????? ??????? The New School ??????? ???????? ??????? ??? ????? ? ??????? ????? ???. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید