سیاست اجتماعی کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

چرا این دوره؟

این دوره به شما ارائه می دهد فرصت برای توسعه و گسترش دانش و درک از مسائل کلیدی سیاست های اجتماعی با هم خود را با آموزش پیشرفته در روش تحقیق.

هدف آن بهبود دانش و درک از عوامل شکل نیازهای اجتماعی و راه هایی که جوامع مختلف به این پاسخ خود را. این مهارت های تحقیقاتی خود را بالا ببرد و شما را قادر به انجام یک پروژه تحقیقاتی مستقل در یک موضوع از انتخاب شما.

این مناسب برای:

  • دانش آموزانی که سیاست های اجتماعی در سطح لیسانس را مطالعه کرده اند و اکنون مایل به ساخت بر روی پایه آنها در حال حاضر قبل از ورود به اشتغال و یا از گام گذاشتن در مطالعه بیشتر گذاشته
  • فارغ التحصیلان رشته های دیگر که مایل به بهبود دانش و درک خود از مسائل اجتماعی و رفاه در حالی که همچنین افزایش مهارت های پژوهشی خود
  • افراد در حال حاضر در اشتغال که مایل به روز رسانی دانش موجود خود و مهارت های قبل از حرکت بر روی مرحله بعدی زندگی حرفه ای خود

آنچه شما مطالعه

این دوره شامل ترکیبی از روش های پژوهشی کلاس ها، آموزش هسته انضباطی و فردی مطالعه.

علاوه بر کلاس در طراحی تحقیق، روش های کمی و کیفی، این دوره نیز شامل کلاس های اساسی در "مفاهیم رفاه و ایده" و "راهکارهای رفاه: گذشته، حال و آینده". اولین بار از این کلاس به بررسی برخی از مهم ترین مفاهیم و ایده های که تفکر در مسائل مربوط به سیاست های اجتماعی را شکل داده اند. طبقه دوم به بررسی توسعه تاریخی از سیاست های اجتماعی در طیف وسیعی از کشورهای مختلف قبل از حرکت به بررسی برخی از چالشهای مهم پیش روی سیاستگذاران در حوزه سیاست اجتماعی امروز.

شما همچنین می خواهید این فرصت را به دنبال دوره های فردی تر از مطالعه است که منعکس کننده منافع پژوهش متخصص از کارکنان سیاست اجتماعی ما داشته باشد. این خدمات عبارتند از مسائلی مانند:

  • تاریخ سیاست اجتماعی در انگلستان
  • اقتصاد مختلط رفاه
  • شهروندان
  • نژاد، قومیت و سیاست اجتماعی
  • مهاجرت
  • فقر کودکان
  • فن آوری و رفاه

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره خود را، شما فرصت برای تکمیل پایان نامه مبتنی بر تحقیق در مورد یک موضوع انتخابی خود را داشته باشد.

شرایط ورود

اول یا درجه دوم درجه افتخارات، و یا خارج از کشور معادل، در سیاست اجتماعی و یا یک رشته مرتبط.

برای مطالعات کارشناسی ارشد، دانشگاه Strathclyde نیاز به حداقل نمره کلی از IELTS 6.5 (بدون نمره آزمون فرد زیر 6.0) یا معادل آن. آزمایشاتی که برای دو سال اعتبار دارد.

دوره های پیش از جلسه به انگلیسی موجود است.

اگر شما یک ملی یک کشور انگلیسی زبان به رسمیت شناخته شده در انگلستان ویزا و مهاجرت هستید (لطفا ترین تا به روز لیست در وب سایت صفحه اصلی دفتر) و یا شما با موفقیت یک صلاحیت علمی (حداقل معادل مدرک لیسانس انگلستان تکمیل ) در هر یک از این کشورها، پس از آن شما لازم نیست به ارائه مدرکی اضافی.

اگر شما از یک کشور به عنوان یک کشور انگلیسی زبان توسط ویزا انگلستان و مهاجرت (UKVI) به رسمیت شناخته شده هستند، لطفا انگلیسی مورد نیاز ما قبل از ساخت نرم افزار خود را چک کنید.

هزینه و سرمایه گذاری

تمام هزینه های نقل در هر سال تحصیلی هستند مگر آنکه ذکر شده.

اسکاتلند / اتحادیه اروپا

2016/17 - £ 4،600

بقیه UK

2016/17 - £ 4،600

بین المللی

2016/17 - £ 13،000

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. اطلاعات محدود