سویس

تحصیل در سوئیس

آموزش عالی در سوئیس

سوئیس دارای ده "استانی " دانشگاه و همچنین دو موسسه از فناوری است که facitlities آموزش عالی فدرال در نظر گرفته. علاوه بر این، کالج های متعدد در سراسر کشور گسترش به جای تعداد فزاینده ای از دانشجویان بین المللی و محلی است. دانشگاه ها و کالج در سوئیس پایبندی به برنامه ترم، با ترم زمستان ماندگار از اکتبر تا مارس و ترم تابستان ادامه از آوریل تا ژوئیه.

سه درجه علمی عمومی داده شده در سوئیس وجود دارد: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری. هنوز هم ممکن است برای به دست آوردن دیپلم، همچنین "Lizentiat " نامیده می شود، که مربوط به درجه ایالات متحده استاد 'است. اکثر دانش آموزان کسب مجوز و دیپلم در چهار تا پنج سال. دانش آموزان باید این دو درجه اول کسب قبل از آنها می توانند مدرک دکترا را دنبال کنند.

دانش آموزان بالقوه باید یک برنامه به موسسه آموزش عالی به انتخاب خود ارائه، جزئیات زمینه پیش بینی از مطالعه. نسخه هایی از نتایج آزمون، تاریخچه مختصری از زندگی و هر درجه دیگر یا گواهی که ممکن است پذیرش به مدرسه را تحت تاثیر قرار نیز باید در بسته گنجانده شود. پس از پذیرش، دانش آموزان نیاز به برای اطلاعات در مورد مراحل ورود برای سوئیس تماس با کشور خود را 'بازدید کنندگان سفارت سوئیس. علاوه بر این، همه دانش آموزان نیاز به ارائه مدرک مالی در حالی که تحصیل در کالج یا دانشگاه سوئیس با ثبات است.

همه دانش آموزان باید یک گواهی بلوغ دولت به رسمیت شناخته شده و یا برخی از گواهی دیگر است که به عنوان معادل به گواهی بلوغ توسط دانشگاه که آنها پذیرفته شده است که به رسمیت شناخته اند. علاوه بر داشتن نمرات عالی، دانش آموزان باید دانش کافی از دانشگاه 's زبان عمدتا صحبت قبل از اعمال به دانشگاه باشند.

به محض ورود در سوئیس، دانش آموزان باید برای به دست آوردن اجازه اقامت در اداره پلیس محلی. آنها نیاز به ارائه گذرنامه معتبر، نامه پذیرش از دانشگاه و بیانیه بانک و یا سند دیگر تایید که آنها امکانات مالی کافی در حالی که در مدرسه. این مجوز اقامت نیاز به تمدید شود هر سال شما حضور در یک موسسه آموزشی عالی سوئیس.


دانشگاه سوئیس برجسته

دانشگاه های معروف در سوئیس عبارتند از:

  • دانشگاه برن (زبان عمدتا آلمانی)
  • دانشگاه ژنو (زبان عمدتا فرانسه)
  • دانشگاه لوزان (زبان فرانسه)
  • موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در زوریخ (آلمانی و انگلیسی زبان)

سوئیس همچنین بسیاری از کالج های خصوصی، دانشگاه ها هنرهای زیبا و دانشگاه آموزشی که دیپلم رسمیت شناخته شده توسط کنفرانس سوئیس استانی وزرای آموزش و پرورش، و یا EDK ارائه دهد.

شهریه برای حضور در دانشگاه سوئیس یا کالج بین سال های 2000 فرانک سوئیس متفاوت است تا 8000 فرانک سوئیس، احتمالا بیشتر بسته به دانشگاه و رشته.

پوشش بیمه درمانی

همه ساکن در سوئیس بیش از سه ماه باید نوع پوشش بیمه درمانی حمل، آن است که آیا سوئیس مبتنی بر یا به رسمیت شناخته شده توسط یک کشور دیگر. دانش آموزان پس از رسیدن از کشورهایی که ارائه پوشش های بین المللی ممکن است نداشته باشند برای به دست آوردن سوئیس 'بازدید کنندگان بیمه درمانی compulsury.

چرا تحصیل در سوئیس؟

سوئیس است شناخته شده برای نوآورانه صنعت تحقیق و توسعه خود را تا دانش آموزان سعی در عمده در بیوتکنولوژی، ژنتیک، دارویی و دیگر برش لبه، بهداشت و مشاغل مرتبط با پزشکی آموزش سوئیس بالاتر پر از برنامه های علم و فن آوری استثنایی را پیدا کنید. همچنین، سوئیس نیز بسیار برای فراست مالی و کسب و کار خود را محترم شمرده شود. دانش آموزان تلاش به دنبال شغلی در بخش مالی نیز کشف کنند که دانشگاه سوئیس ارائه برنامه های درجه جامع برای کسب و کار و رشته های اصلی مالی است.