سنگاپور

تحصیل در سنگاپور

آموزش عالی در سنگاپور

مشخص شده به عنوان جهان پیشرو و برای تقدیر انتخاب شده توسط Britian 'وزیر آموزش و پرورش است، سنگاپور ' سیستم آموزش عالی تبدیل به یک نیروی پیشرو که در ترویج شهرت خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در جهان 'برای رشد مالی و کمک های توسعه یافته پیشرفت های تکنولوژیکی. شش دانشگاه ملی در سنگاپور در میان 50 بالا در جهان قرار گرفت: دانشگاه صنعتی نانیانگ، دانشگاه سنگاپور فناوری و طراحی، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور موسسه فناوری، دانشگاه مدیریت سنگاپور و دانشگاه سیم. این دانشگاه ارائه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در حسابداری، مدیریت اطلاعات سیستم، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، علوم اجتماعی، حقوق و علوم کامپیوتر.

سنگاپور همچنین دارای کالج پلی تکنیک طراحی شده اند که برای آموزش دانش آموزان برای کارهایی که حمایت از توسعه اقتصادی و تکنولوژیکی از ملت است. در حال حاضر، سنگاپور ارائه می دهد پنج پلی تکنیک برای دانش آموزانی که مایل به کسب درجه غیر علمی است که اجازه می دهد تا آنها را به فورا وارد نیروی کار به محض تکمیل برنامه است. درجه به دست آورده در پلی تکنیک مشابه به کاردانی و یا حرفه ای گواهی 'است و کمتر از دو سال طول می کشد تا کامل است.

دانشجویان بین المللی مجاز به کار 16 ساعت در هر هفته در حالی که تمام وقت در دانشگاه سنگاپور ثبت نام. دانش آموزان درخواست نیاز به ویزا مطالعه برای اثبات آنها به زبان انگلیسی مسلط هستند با ارائه نتایج یک آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL). گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE). و یا سیستم تست زبان انگلیسی بین المللی (IELTS).آنها همچنین باید نامه پذیرش از یک دانشگاه یا پلی تکنیک و همچنین عکس گذرنامه و مدارک اثبات واجد شرایط بودن خود را وارد کنید یک برنامه مدرک دانشگاهی (دیپلم، به عنوان مثال) دریافت کرده اند.

علاوه بر این، دانشجویان بین المللی نیاز برای به دست آوردن اسپانسر محلی که یک شهروند سنگاپوری است قبل از آنها می توانند برای ویزای دانشجویی اقدام. برخی از دانشگاه ها و دانشکده های صنعتی ممکن است حمایت نیاز ندارد، بنابراین دانش آموزان باید با مدرسه مورد نظر خود را انتخاب برای تعیین اینکه آیا حمایت مورد نیاز است را چک کنید. پردازش ویزا ممکن است یک تا دو ماه را، بسته به اعتبار یک دانش آموز 'بازدید کنندگان کاغذ و مقدار اسناد. همه برنامه های کاربردی به صورت آنلاین به سازمان مهاجرت و پست های بازرسی از سنگاپور (SOLAR)، فراهم می کند که تمام اطلاعات لازم برای تسهیل دانش آموز 'بازدید کنندگان ورود به سنگاپور ' سیستم آموزش عالی ارائه می شود.

چرا تحصیل در سنگاپور؟

دانشجویان فارغ التحصیل شدن از دانشگاه سنگاپور 'هستند به طور مداوم در ارزیابی در مورد علم و دانش ریاضی رتبه فوق العاده بالا است. در واقع، دانش آموزان سنگاپوری شماره یک با توجه به پژوهش های آماری توسط انجمن بین المللی برای ارزیابی سازمان دستاورد آموزشی انجام قرار گرفتند. علاوه بر این، دانشگاه فنی نانیانگ (Nanyang) و دانشگاه ملی سنگاپور در میان 50 موسسات آموزشی در جهان در نظر گرفته. علاوه بر این، دانش آموزان نیز سنگاپور 'سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار عالی که در رتبه سازمان بهداشت جهانی به عنوان ششم در جهان بهترین لذت ببرید.