زبان فشرده کارشناسی ارشد فارسی (ترکیبی)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد تا آموزش های سطح کارشناسی ارشد را با مطالعه فشرده فارسی زبان تلفیق کنند تا مهارت های لازم برای مشاغل حرفه ای یا تحقیقاتی آینده را کسب کنند. این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا با موضوع برنامه کارشناسی ارشد خود در متن ایران درگیر شوند و جهان فارسی زبان گسترده تر ، از طریق مطالعه فارسی مدرن و کلاسیک ، با منابع و داده های فارسی اصلی درگیر شوند و تحقیق و تحقیقات انجام دهند. کار حرفه ای در ایران یا بخش هایی از آسیای میانه.

این برنامه به دانش آموزانی که مایل هستند با تمرکز بر ایران و جهان گسترده تر فارسی بپردازند ، می توانند در مقاطع تحقیقاتی شرکت کنند. متخصصانی که مایل به پیگیری مشاغل مستقیمی در رابطه با ایران از جمله ادارات دولتی (از انگلیس و سایر کشورها) و در شرکتهایی هستند که نیاز به مهارت و دانش خاصی در رابطه با تجارت ، سرمایه گذاری و منافع تبلیغاتی خارج از اروپا دارند.

ممکن است با:

رشته های زیر با Pathway فشرده فارسی در دسترس است:

انسان شناسی و جامعه شناسی

 • MA روش های تحقیق انسان شناسی
 • کارشناسی ارشد انسان شناسی غذا
 • دانش انسان شناسی رسانه ای
 • کارشناسی انسان شناسی سفر و گردشگری
 • MA انسان شناسی پزشکی
 • مطالعات مهاجرت و دیاسپورا
 • کارشناسی ارشد انسان شناسی اجتماعی
 • کارشناسی ارشد انسان شناسی اجتماعی توسعه

تاریخ

 • روشهای تحقیق تاریخی کارشناسی ارشد
 • تاریخچه م

تاریخ هنر

 • کارشناسی ارشد تاریخ هنر و معماری خاورمیانه اسلامی

زبانشناسی

 • زبانشناسی م

نزدیک و خاورمیانه

 • کارشناسی ارشد مطالعات نزدیک و خاورمیانه
 • کارشناسی ارشد مطالعات ایران

مذاهب و فلسفه

 • ادبیات آسیا و آفریقا

ساختار

دانشجویان باید در کل 315 اعتبار دریافت کنند ، شامل 255 اعتبار تدریس شده (45 مورد از آنها به عنوان بخشی از یک مدرسه تابستانی در خارج از کشور تدریس می شود) و یک پایان نامه 60 اعتباری در رشته انتخاب شده همانطور که در زیر آمده است.

در سال اول خود ، دانش آموزان در برنامه های دو ساله زبان فشرده 60 اعتبار از آموزش زبان فشرده و 60 اعتبار در این رشته دریافت می کنند. در طول تابستان ، آنها در یک مدرسه تابستانی در خارج از کشور شرکت می کنند. در سال دوم ، آنها 30 واحد زبان دیگر و همچنین 60 اعتبار در این رشته دریافت می کنند. آنها همچنین پایان نامه خود را در این رشته تکمیل می کنند.

دو سال مبتدی

سال 1 (دو سال تمام وقت)

مؤلفه زبان

 • نوشتار مقدماتی فارسی A (PG)
 • مقدماتی نوشتار فارسی B (PG)

و

 • ارتباطات و تعامل بین فرهنگی
 • تحقیقات ارتباطات بین فرهنگی در عمل

یا

 • مقدماتی نوشته شده به زبان ترکی A (PG)
 • مقدماتی نوشته شده ترکی B (PG)

یا

دانشجویان 30 اعتبار از ماژول (های) ترکی یا عربی زبان را در سطح مناسب انتخاب می کنند

مؤلفه انضباط

دانشجویان در رشته انتخابی 60 اعتبار کسب می کنند.

تابستان در خارج از کشور

دانش آموزان در 15PNMC431 تابستان فشرده متوسط بالا فارسی در خارج از کشور شرکت می کنند.

سال 2 (دو سال تمام وقت)

مؤلفه زبان

 • فارسی 3 (PG)

مؤلفه انضباط

دانشجویان در رشته انتخابی 60 اعتبار کسب می کنند.

پایان نامه

دانشجویان یک پایان نامه 60 اعتباری را در رشته انتخابی تکمیل می کنند.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش و برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق فرم درخواست آنلاین برای این دوره اقدام کنید.

هدف ما ارزیابی یک برنامه کامل و تصمیم گیری در یک بازه زمانی 5 هفته است. دانشجویان خارج از کشور که به ویزای ردیف 4 احتیاج دارند و می خواهند به SOAS بپیوندند باید در نظر داشته باشند که درخواست ویزا می توانند چندین هفته طول بکشد ، بنابراین باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

در نظر گرفتن برنامه

کل برنامه ، از جمله متن و منابع ، قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. بنابراین به شما توصیه می شود که یک برنامه کامل شامل منابع و متن (در صورت لزوم) ارسال کنید. یک برنامه ناقص باعث تاخیرهای قابل توجهی به فرآیند تصمیم گیری می شود.

دانش آموزان تصدیق درخواست خود را دریافت می کنند. هر برنامه با دقت در نظر گرفته شده است و اگرچه ما سعی می کنیم در اسرع وقت پاسخ دهیم و پاسخ می دهیم ، اما از دانشجویان می خواهیم انتظار داشته باشند که ظرف 5 هفته از زمان دریافت پاسخ ، پاسخی دریافت کنند.

از داوطلبانی که در انگلستان در دسترس هستند ممکن است برای مصاحبه فراخوانده شوند. عدم حضور اعضای دانشگاهی کارمندان (یا نمونه در مرخصی تحصیلی) ممکن است بر زمان تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

شرایط ورود

متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس افتخارات درجه یک یا خوب از دانشگاه انگلستان یا معادل آن در موضوع متناسب با برنامه مورد نظر خود باشند. به عنوان یک مقایسه تقریبی ، یک مدرک لیسانس معادل دانشگاهی ایالات متحده بسته به دانشگاه اعطای کننده ، معدل نمره درجه 3.3 یا 3.5 را خواهد داشت. اگر متقاضی دارای مدرک لیسانس در یک رشته مناسب نباشد ، ممکن است قبل از ورود به برنامه کارشناسی ارشد ، ملزم به گذراندن سال تحصیلی یا دیپلم یک ساله باشد.

تجربه کاری مرتبط نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد. دوره های فردی ممکن است شرایط ورود خاصی داشته باشد ، بنابراین به شما توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر با دفترچه تحصیلات تکمیلی مشورت کنید.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

شما باید بتوانید نشان دهید که انگلیسی شما از استاندارد بالایی برخوردار است تا بتواند با موفقیت و دروس خود را در SOAS با موفقیت پشت سر SOAS . لطفا توجه داشته باشید که ما الزامات مربوط به زبان انگلیسی را جدی می گیریم و عدم رعایت آنها دقیقاً ممکن است منجر به رد درخواست شما برای SOAS شود. اگر نمرات شما زیر حد موردنیاز ما باشد ، مذاکره وجود ندارد با این انتظار که چون آنها به اندازه کافی "نزدیک" هستند ، پذیرفته می شوند. مهم است که از قبل ، به طور صحیح و مناسب برنامه ریزی کنید ، به طوری که آزمون زبان انگلیسی شما به موقع فرا برسد و به این ترتیب زمان لازم برای پس گرفتن آزمون در صورت لزوم را داشته باشید. ما دلایل ناراحتی یا مشکلات مالی را برای عدم ارائه یا قبولی در آزمون انگلیسی قبول نمی کنیم.

دانش آموزان بین المللی

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیاز به ویزا دارند ، در صورت دستیابی به نمرات ورود بدون قید و شرط ، ما صلاحیت های چندین کشور را می پذیریم ، همچنین طیف وسیعی از مدارک و آزمون های بین المللی را می پذیریم.

اگر ویزای ورود به ردیف 4 لازم باشد ، SELT مانند UKVI IELTS ممکن است لازم باشد. به همین دلیل ، ما به همه دانشجویان ویزای درجه 4 توصیه می کنیم آزمون دانشگاهی UKVI IELTS را به عنوان آزمون اول متوسل انتخاب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. اطلاعات محدود
لندن , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر