روسیه

تحصیل در روسیه

سیستم آموزشی در روسیه

اگر چه روسیه آموزش رایگان برای همه شهروندان خود را به عنوان قانون اساسی خود، پذیرش به موسسات آموزش عالی بعد از دبیرستان تضمین بسیار رقابتی است. از آنجا که بخش دولتی روسیه مسئول تنظیم نظام آموزشی تاکید قوی بر درآمد مدارک تحصیلی در زمینه های فن آوری و علمی مطالعه و دانش آموزان که مایل به عمده در این زمینه باید استعداد استثنایی برای این نوع از منطقه مورد مطالعه و همچنین نمرات عالی در اختیار به منظور به یک دانشگاه روسی پذیرفته شود.

علاوه بر تخصیص بودجه برای شهریه دانشجویی، روسیه نیز می پردازد دانش آموزان در خارج از کشور دستمزد کوچک فراهم می کند و مسکن رایگان برای آنها نیز هست. این کشور همچنین بسیاری از نوار قرمز استفاده می شود که به منظور جلوگیری یا به تاخیر دانشجویان خارجی از حضور یک دانشگاه روسی حذف شده است.حالا که سیستم نرم افزار کارآمد تر است، دانش آموزانی که آمریکایی، آلمانی، دانمارکی، چینی، ایتالیایی و دانشگاه ژاپن حضور داشتند خواهد حداقل به هیچ مسائل در رابطه با انتقال به یک دانشگاه روسی را تجربه کنند.

روسیه در حال حاضر در روند تغییر مدل درجه آموزش عالی سنتی خود را به یکی این است که خیلی بیشتر سازگار با درجه علمی غربی از نوع. در سال 2003، روسیه امضا اعلامیه بولونیا که راه را برای دولت به تصویب یک قانون است که قدیمی، مدل درجه پنج ساله خود را به یکی که شبیه سیستم درجه ایالات متحده حذف هموار - مدرک لیسانس چهار ساله پس از یک استاد 'درجه است. با این حال، درجه postdoctorate هنوز سنتی، الگوی اتحاد جماهیر شوروی است که نزدیک به 90 سال پیش تاسیس شد حفظ کرده است. در واقع، مدرک دکترا در روسیه با توجه به عمق دستاوردهای شخصی یک دانش آموز 'در پژوهش های علمی (nauk دکتر، یا دکتر علوم) و یا تحقیقات علمی تعریف شده و به دست آورده.

دانشگاه معروف روسی

بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در روسیه هستند دانشگاه ایالتی پترزبورگ سنت و دانشگاه دولتی مسکو. در طول 2000s، دولت برنامه ای است که "فدرال " دانشگاه های ادغام موسسات آموزش عالی که در حال حاضر وجود داشته است و اختصاص اعتبارات ویژه بودجه به آنها تاسیس آغاز شده است. برخی از این دانشگاه پیام جدیدتر شامل کازان ولگا دانشگاه فدرال، دانشگاه سیبری فدرال و دانشگاه شمال شرقی فدرال.

شرکت در دانشگاه در روسیه

از آنجا که اکثر دانشگاههای روسیه کلاس در روسیه آموزش، دانش آموزان باید حداقل یک دانش ابتدایی از زبان قبل از اعمال به یک دانشگاه. این الزامی است برای همه دانشجویان خارجی را به یک دوره زبان روسی به عنوان بخشی از برنامه درسی خود را، مگر اینکه آنها می توانند ثابت کنند به آن نیاز نیست.

دانشجویان بین المللی می تواند به صورت پاره وقت کار می کنند در حالی که در یک برنامه درجه ثبت نام. آگاه باشید که کارفرمایان از دانشجویان بین المللی باید گواهینامه ویژه ای است که نشان می دهد آنها مجاز به استخدام دانشجویان خارجی قبل از دانش آموزان از نظر قانونی می تواند برای آنها کار داشته باشد.

استفاده از یک دانشگاه روسی نیاز به ارائه مدارک زیر:

  • فرم درخواست نشان می دهد درست مورد نظر از مطالعه
  • نسخه گواهی شده از دیپلم یا سایر گواهینامه آموزشی نشان می دهد که دانش آموز واجد شرایط است به ثبت نام در برنامه آموزش عالی
  • گواهی سلامت مجاز و کپی از نتیجه آزمایش خون HIV صادر شده توسط یک شرکت بیمه بهداشت و درمان است که توسط کنسولگری روسیه معتبر
  • نسخه گواهی شده از شناسنامه
  • 4 × 6 عکس پاسپورت به اندازه (شامل حداقل شش از این عکس ها)

چرا تحصیل در روسیه؟

روسیه 'سیستم آموزش عالی دقیق، رقابتی و جهانی برای درجه آن است که به طور مداوم باید بالا یونسکو و WHO اعتبار به رسمیت شناخته شده است. به دانش آموزان بین المللی جذب به طور خاص، دانشگاه روسیه را به 100 درصد امتیازات شهریه و همچنین کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه. علاوه بر این، روسیه یک کشور جذاب، متنوع و تاریخی با نفوذ که دانشجویان خارجی ارائه می دهد ثروت از تجربه های جدید و غنی سازی است.