روانشناسی کارشناسی و کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

اطلاعات کلیدی

 • مدت زمان: 1 سال تمام وقت، 2 سال پاره وقت
 • تاریخ شروع: سپتامبر 2020
 • درخواست توسط: 1 آگوست 2020 (بین المللی) ، 1 سپتامبر 2020 (انگلیس / اتحادیه اروپا)

اگر علاقه مند به نحوه تفکر و رفتار مردم در محل کار - و کمک به آنها در بهینه سازی بهزیستی و عملکرد خود هستید - این دوره برای شماست. شما یاد خواهید گرفت که در توسعه دانش و تأثیرگذاری بر بهترین روشها و سیاستها در محیط کار ، چه امروز و چه در محل کار در حال تغییر سریع آینده ، نقش اساسی داشته باشید.

با آموزش دانشکده روانشناسی و University of Sussex Business School ، مهارت ها و دانش ارزشمندی را در این زمینه کسب خواهید کرد:

 • ارزیابی روانشناختی در محل کار؛
 • یادگیری ، آموزش و توسعه؛
 • رهبری ، تعامل و انگیزه؛
 • بهزیستی و کار؛
 • طراحی سازمانی ، تغییر و توسعه.

این دوره همچنین موضوعات مرتبط با آینده کار را در بر می گیرد و جدیدترین تفکر در مورد موضوعات مختلفی از قبیل اتصال دیجیتال ، دلبستگی رابطه در محل کار ، کلاس و مردانگی ، نگرش به تنوع ، روانشناسی مصرف کننده و رهبری مدرن را برای شما به ارمغان می آورد.

کارآموزی

ممکن است شما از طریق مشارکتهای حرفه ای محلی ما ، همراه با پیشنهادهای تحقیقاتی کاربردی ، یک دوره کارآموزی را داشته باشید.

اعتباربخشی و مشارکت

این دوره به دنبال اعتباربخشی در برابر الزامات مبانی فارغ التحصیلان برای عضویت مجاز (GBC) انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) است. اگر می خواهید به عنوان یک روانشناس حرفه ای شغلی را دنبال کنید ، گذراندن یک دوره معتبر BPS و کار در جهت وضعیت منشور ضروری است. افرادی که مایل به دستیابی به اعتبارنامه مرحله 1 هستند باید GBC را از BPS حفظ کنند.

شبکه های حرفه ای ما شامل موسسه Roffey Park و موسسه مطالعات اشتغال (IES) است. هر دو از طریق تهیه جلسات تخصصی ، مشاوره حرفه ای و سایر فرصت های موقت ، با دانشجویان ما درگیر هستند.

مطالعه تمام وقت و نیمه وقت

انتخاب کنید که این دوره را تمام وقت یا پاره وقت مطالعه کنید. به عنوان یک دانشجوی پاره وقت ، عمدتاً در یک روز هفته در طول سال تدریس می شوید ، و تقریباً دو هفته از ماژول های فشرده در طول ترم تابستان سال 1 برای انجام وظایف کاری خود استفاده می کنید.

این دوره در حال حاضر تحت تأیید اعتبار، مطابق با روش های ما برای اطمینان از کیفیت درجه های ما است. این به این معنی است که برخی جزئیات درس ممکن است تغییر کند. فرآیند اعتبار سنجی قبل از آغاز دوره شروع خواهد شد.

هزینه ها و بورس تحصیلی

قیمت آن چند است؟

هزینه ها

 • دانشجویان UK / EU: 12،450 پوند در سال
 • دانشجویان جزایر کانال و جزایر من: 12،450 پوند در سال
 • دانشجویان بین المللی: 22،500 پوند در سال

توجه داشته باشید که هزینه های شما ، پس از تعیین آنها ، ممکن است سالانه در معرض افزایش باشد.

اگر دانشجوی بین المللی خود بودجه ای هستید که یک دوره کارشناسی ارشد را در سپتامبر 2020 شروع می کنید ، باید مبلغ شهریه را پرداخت کنید.

هزینه های اضافی

عضویت در انجمن روانشناسی انگلیس (BPS)

می توانید عضو دانشجویی انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) شوید. این هزینه حدود 26 پوند (اطلاعات بیشتر در وب سایت BPS در دسترس است). نیازی به عضویت در دوره خود نیست.

انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) آموزش را تأیید کرده است

شما این فرصت را دارید که آموزش های تایید شده انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) را انجام دهید ، به عنوان مثال در استفاده از توانایی های روان سنجی و تست های شخصیتی. آموزش توسط تهیه کنندگان خارجی بسته به در دسترس بودن آنها ارائه می شود. هزینه هر دوره حدود 400 پوند است. شما نیازی به آموزش برای دوره خود ندارید.

سفرهای دوره

ممکن است فرصتهایی برای سفرهای دوره ای مانند بازدید از کارهای حرفه ای وجود داشته باشد. اینها برای دوره الزامی نیست. هزینه ها متفاوت است اما از 50 تا 100 پوند متغیر است. باید هزینه حمل و نقل و مواد غذایی خود را بپردازید.

چگونه می توانم دوره خود را تامین کنم؟

وام های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

در صورت شروع دوره یا بعد از 1 اوت سال 2020 ، می توانید 11222 پوند برای کمک به هزینه ها و هزینه های زندگی وام قرض دهید. اگر از انگلستان هستید یا اگر یک کشور عضو اتحادیه اروپا هستید تحصیل می کنید وام از شرکت وام های دانشجویی در دسترس است. یک استاد

بورس تحصیلی

هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر دانشجویی که می خواهد با ما تحصیل کند قادر به رعایت موانع مالی است به گونه ای که ما همچنان به جذب افراد با استعداد و منحصر به فرد بپردازیم. بورس های تحصیلی این دوره هنوز تأیید نشده اند.

بورسهای تحصیلات تکمیلی - Alekzandra Terzova ، کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از University of Sussex در Vimeo.

کار هنگام مطالعه

مرکز شغلی و اشتغال ما می تواند در یافتن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل به شما کمک کند.

شغل

در هنگام فارغ التحصیلی ، شما به عنوان یک روانشناس شغلی یا سازمانی / تجاری در زمینه هایی مانند:

 • داخلی در بخش خصوصی و بخش عمومی (MI6 ، نظامی ، NHS ، خدمات اضطراری ، دولت و خدمات ملکی).
 • خانه های انتشار آزمایش؛
 • مشاوره ها و موسسات تحقیقاتی؛
 • اتاق های فکر
 • مشاوره مدیریت؛
 • مشاوره منابع انسانی ، و در بخش های منابع انسانی / بهزیستی در سازمان ها؛
 • خوداشتغالی.

در این دوره از شما دعوت شده است تا با روانشناسان صنایع مختلف دیدار کنید و در روزهای ارزیابی در دنیای واقعی شرکت کنید. شما همچنین می توانید زمینه های مهم مربوط به آینده کار را شامل تأثیر فناوری ، نگرش به تنوع و چهارمین انقلاب صنعتی را پوشش دهید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... اطلاعات بیشتر

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. اطلاعات محدود