روابط بین المللی MSc

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

این دوره ارائه می دهد یک تجزیه و تحلیل جامع از مسائل سیاسی بین المللی و جهانی است. این در برخی از زمینه های متضاد سیاست های بین المللی، از جمله روابط آتلانتیک، آینده اتحادیه اروپا و ظهور دوباره روسیه به عنوان یک نیروی سیاسی جهانی متمرکز است.

این همچنین زمینه سازی کامل در مطالعه دانشگاهی سیاست های بین المللی را فراهم می کند، با تمرکز بر رویکردهای نظری و روش های تحلیل که مبنای هر تحقیق جدی تحصیلات تکمیلی در این زمینه را تشکیل می دهند.

در حالی که سیاست در داندی به اندازه کافی بزرگ برای حضور واقعی بین المللی است، هنوز هم کوچک و صمیمی به اندازه کافی برای ارائه یک خانه دوستانه و پاسخگو برای دانش آموزان از تمام زمینه های. این بیش از یک ادعا ساده است - نظرسنجی های مستقل به طور مداوم سیاست در داندی را به عنوان یکی از بهترین برنامه های دریافت شده در کشور می گیرد.

چه کسی باید این دوره را مطالعه کند؟

این برنامه مناسب دانشجویانی است که میخواهند یک پرشور برای حرفه ای در رابطه با سیاست بینالملل یا مایل به ادامه تحصیلات تکمیلی در این زمینه باشند.

ما به طور منظم یک انجمن فارغ التحصیل، بازدید از سخنرانان و یک کنفرانس سالانه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم. دانش آموزان از طیف وسیعی از کلاس های مهارت های عمومی در طول سال بهره مند می شوند.

57375_pexels-photo-269633.jpeg

چگونه به شما آموخته می شود

از روش های مختلف آموزشی استفاده می شود، از جمله آموزش گروهی کوچک، مطالعه تحت نظارت، سمینارها و سخنرانی ها.

چگونه شما ارزیابی می شود

توسط کارشناسی ارشد، معاینه و پایان نامه.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این دوره از طریق طیف وسیعی از هسته ها و ماژول های اختیاری تدریس می شود، لیست معمولی در زیر آمده است.

ماژول هسته:

 • PO51001 - روابط بین الملل
 • PO51003 - امنیت بین المللی

ماژول های اختیاری به دانشجویان اجازه می دهد تا متخصصین را انتخاب کنند، انتخاب معمولی شامل موارد زیر است:

 • PO52013 - امنیت بین المللی مواد مخدر و جرایم سازمان یافته
 • PO52009 - سیاست و امنیت روسیه
 • PO51006 - امنیت اتحادیه اروپا
 • PO51009 - خاورمیانه و تروریسم
 • PO52016 - تروریسم و ​​مبارزه با تروریسم در اروپا
 • PO52017 - حقوق بشر در روابط بین الملل

تمام دانش آموزان باید در پایان مقاله مقاله تلاش کنند.

 • PO53001 - پایان نامه (سیاست)

دانشجویانی که پایان نامه آنها نمیتواند مؤسسان را برآورده کند، دیپلم PG را با توجه به اینکه عناوین تدریس این دوره با موفقیت انجام شده، اهدا خواهد شد.

شغل

فارغ التحصیلان روابط بین المللی MSc دارای طیف گسترده ای از گزینه های حرفه ای هستند. دانش و مهارت های تحقیقاتی که در این دوره به دست آمد، پایه عالی برای کار در دولت، احزاب سیاسی یا خدمات مدنی خواهد بود.

تمرکز دوره در مورد مسائل و مسائل جهانی پایه قوی برای پیگیری حرفه ای در زمینه های سیاسی بین المللی مانند اتحادیه اروپا یا سازمان ملل متحد است.

در عوض، این دوره می تواند یک گام برای کار در جامعه مدنی، مانند موسسات خیریه، سازمان های محیط زیست یا سایر سازمان های غیر انتفاعی بین المللی باشد.

فارغ التحصیلان همچنین می توانند مهارت های ارتباطی، تحقیقاتی و تحلیلی خود را برای کار در حوزه های مختلف حرفه ای در بخش های عمومی یا خصوصی، از جمله آموزش و پرورش، امور مالی و رسانه ها بگذارند.

دوره کارشناسی ارشد، زمینه ای عالی برای انجام تحصیلات تکمیلی در سیاست بین الملل است، مانند یک دکترا، با توجه به حرفه ای تمام وقت در دانشگاه ها یا تحقیقات.

شرایط ورود

به طور معمول درجه دوم درجه دوم در رشته سیاست، روابط بین الملل، مطالعات بین المللی و یا یک رشته شناخته شده. الزامات ورودی غیر استاندارد می تواند در موارد خاص توسط برنامه برنامه ریزی شده با تصویب کمیته تحقیقات سیاست پذیرفته شود.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS به طور کلی 6.5

 • گوش دادن 5.5
 • خواندن 5.5
 • نوشتن 6.0
 • صحبت کردن 5.5

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ فوق العاده، مناظر زیبا و افراد معروف دوستانه ... Scotland شور و شوق و نوآوری را در قلب خود دارد و این تنها برخی از دلایل اینکه این مکان شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل است.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.

"مردم اسکاتلندی خوب و دوستانه هستند. من به یاد می آورم اولین روزی که من وارد شدم، شخص دیگری که قرار بود من را ملاقات کند هنوز در آنجا نبود. راننده تاکسی من را ترک کرد، من به درب ضربه زدم و او آنجا نبود، بنابراین منتظر خارج بودم. کسی آمد و پرسید که آیا من خوب بودم و در حالی که منتظر بودم، دعوت شدم. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد، بنابراین از همان روز اولی که من آمده بودم مردم داندی و اسکاتلند را دوست داشتم. » ویلی ویلیام مرما از تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک است.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2018

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود