رهبری آموزشی کارشناسی ارشد (با صلاحیت متخصص برای ریاست)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد ما در رهبری آموزشی یک درس مبتنی بر تمرین برای رهبران مشتاق و مدرسه ابتدایی است.

البته دانش و فهم شما نیاز دارد تا چشم انداز استراتژیک، ارزش ها و اهداف آگاهانه را به کار بیندازید - به شما کمک می کند تا تغییر را برای بهبود در هر کجا که کار می کنید هدایت کنید. از طریق مطالعات شما، شما رهبری و شیوه های مدیریت خود را در محیط یادگیری حامی، خلاق و چالش برانگیز بیشتر خواهید کرد.

یک مسیر مطالعه انعطاف پذیر و ترکیبی از آموزش حضوری و حضوری ، متناسب کردن رشته های خود را با تعهدات موجود ، برای شما آسان تر می کند ، در حالی که یادگیری مبتنی بر عمل در چارچوب استاندارد های حرفه ای شما تنظیم شده است.

لطفا توجه داشته باشید: نامزد احتمالی برای گواهینامه های تحصیلات تکمیلی "به سرپرست" و "در سرپرست" باید توسط مقام محلی خود برای حمایت از این کارشناسی ارشد از طریق کالج اسکاتلند برای رهبری آموزشی حمایت مالی.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

  1. رتبه اول اسکاتلند برای آموزش و پرورش - راهنمای دانشگاه نگهبان 2018.
  2. رتبه 10 برتر در انگلستان برای آموزش و پرورش - راهنمای کامل دانشگاه 2019.
  3. مهارت های خود را مطابق با چارچوب استاندارد های حرفه ای GTCS بدست آورید.

اهداف دوره

این دوره از رشد حرفه ای رهبران آموزشی مشتاق پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد به طور موثر برای بهبود عمل در محیط خود و جامعه حرفه ای گسترده تر کمک کند. به طور خاص، آن را به شما کمک خواهد کرد که ابزارهای استفاده از بازتاب بحرانی برای بهبود عمل شما و توسعه مهارت های رهبری استراتژیک و مدیریتی مشخص شده توسط GTCS کمک کنید. این دوره همچنین برای حمایت از توسعه شبکه های حرفه ای قوی در داخل و خارج از این دوره طراحی شده است.

اعتبارات حرفه ای

هر دو مدول "در سرتاسر" در این دوره توسط شورای عمومی تدریس اسکاتلند (GTCS) تأیید شده است.

جزئیات دوره

دریافت مدرک تحصیلی برای سرپرستی در اسکاتلند و در چارچوب ملی آموزش عالی.

رهبری تحصیلی کارشناسی ارشد (با مدرک کارشناسی ارشد) سه مرحله دارد:

  • رهبری میانه
  • Into Headship - یکی از مؤلفه های اصلی این کارشناسی ارشد صلاحیت اجباری برای داوطلبانی است که از سال 2020 برای سمت های فرماندهی در اسکاتلند متقاضی می شوند.
  • در Headship

درس دادن

در قلب کارشناسی ارشد، رهبری آموزشی واجد شرایط تخصصی برای سرپرست است، که در قسمت "Head to Head" قرار گرفته است. این عنصر از این دوره توسط شورای عمومی تدریس اسکاتلند تأیید شده است، به این معنی است که این دوره کارشناسی ارشد دارای مدرک حرفه ای و تحصیلی است.

این دوره تنها به صورت پاره وقت ارائه می شود. دوره تحصیل معمولا 3 سال است برای کارشناسی ارشد، اگر چه این برنامه بعید است در طول سه سال متوالی در نظر گرفته شود. شما باید 6 مدرک را برای مدرک کارشناسی ارشد بخوانید.

ماژول ها از طریق یک فرمت یادگیری ترکیبی که برای تسهیل هر دو کار فردی و همکاری انجام می شود، تحویل داده می شود. این فرمت ترکیبی از روزهای سمینارهای روزمره، خودآموزی هدایت شده، یادگیری آنلاین و مبتنی بر کار است.

مدیر دوره

دکتر والری درو
vmdrew@stir.ac.uk
+44 (0) 1786 466270

کارمندان کلیدی

کارگردان دوره، دکتر والری درو، عضو دانشکده اسکاتلند برای گروه طراحی ملی رهبری آموزشی است. او همچنین بخشی از کمیته دائمی ProPEL، شبکه بین المللی تحقیق در زمینه حرفه ای، آموزش و یادگیری در دانشکده علوم اجتماعی است.

شهریه 2020/2021

این دوره فقط برای دانشجویان با وضعیت شهریه خانه / اتحادیه اروپا در دسترس است.

مدول هزینه برای دانشجویان خانه / اتحادیه اروپا
درگیر کردن انتقادی با شیوه های حرفه ای (EDUP001 - 20 اعتبار) 430 پوند
رهبری میانه: اصول و کارها (EDUP103 - 40 اعتبار) 1460 پوند
Into Headship 1: در حال توسعه به عنوان یک رهبر استراتژیک (EDUP021 - 20 اعتبار) 1،022 پوند
Into Headship 2: تغییرات استراتژیک پیشرو (EDUP122 - 40 اعتبار) 2،044 پوند
در سربرگ 1 (EDUP123 - 20 اعتبار) 666 پوند
در دفتر مرکزی 2 (EDUP124 - 40 اعتبار) 33 1،334
بررسی شیوه های حرفه ای (یادگیری مبتنی بر کار) (EDUP007 - 20 اعتبار) 430 پوند
مربیگری و مربیگری: اصول و کارها (EDUP106 - 40 اعتبار) 1460 پوند
پیشرو استعلام تخصصی حرفه ای همکاری انتقادی 1 (EDUP008 - 20 اعتبار) 430 پوند
پیشرو استعلام تخصصی حرفه ای همکاری انتقادی 2 (EDUP109 - 40 اعتبار) 1460 پوند

شما مسئولیت پرداخت شهریه برای هر ماژول را که در آن ثبت نام کرده اید ، پرداخت خواهید کرد. هزینه های شما در طول دوره شما در همان سطح برگزار می شود. اگر شما نیاز به تمدید دوره تحصیل خود داشته باشید ، ممکن است مسئولیت هزینه اضافی را بر عهده داشته باشید.

هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. اطلاعات محدود