نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


MPhil / PhD در مطالعات جنسیتی یک برنامه منحصر به فرد است با تلفیق نظریه پردازی برتر در مطالعات جنسیتی با تخصص مناطق ویژه مربوط به آفریقا ، آسیا و خاورمیانه که علامت تجاری SOAS . مرکز مطالعات جنسیتی از برنامه های دانشجویان تحقیق برای برنامه MPL / PhD در کلیه زمینه های مطالعات جنسیتی استقبال می کند. این مرکز تأکید خود را بر کسب مهارتهای نظری انتقادی و دانش عمیق منطقه ای در رشته ها با اشارات خاص به آسیا ، آفریقا و خاورمیانه می گذارد. اعضای مرکز و دانشجویان تحقیق فعلی بر روی موضوعاتی فوق العاده گسترده ، نظری و تجربی فعالیت می کنند. نظارت بر دانشجویان تحقیق می تواند در این طیف گسترده فراهم شود. این مرکز یک برنامه آموزشی در مطالعات جنسیتی را برای دانشجویان تحقیق در نظر گرفته است ، که کار آنها توسط سازمان سمینارهای منظم مرکز برگزار می شود.

CGS مخصوصاً دانشجویان را دعوت می کند تا با علاقه به تحقیق در مورد جنسیت ، جنسیت و جنسیت ، از جمله زیرمجموعه های مربوط به امنیت ، درخواست کنند. قانون؛ مهاجرت و دیاسپورا؛ جنبشهای سیاسی و ایجاد ائتلاف؛ نظریه کوئر؛ مطالعات transgender؛ تئوری مسابقه انتقادی؛ فمینیسم فراملی queer / trans از نقد رنگ؛ معرفت شناسی های استعماری. پروژه های مربوط به هر زمینه جنسیتی و جنسی و مطالعه آسیا ، آفریقا و / یا خاورمیانه و / یا ساسپورای آنها استقبال می شود.

ساختار

تحقیقات توسط یک کمیته تحقیقاتی از سه کارمند متشکل از یک سرپرست اصلی و دو سرپرست پشتیبانی در یک ظرفیت مشاوره هدایت می شود. بسته به ماهیت تحقیق ، نظارت متفاوتی بعضاً به راهنمایی دو ناظر توصیه می شود.

در سال اول ، داوطلبان دکتری با دنبال کردن یک برنامه آموزشی MPhil که توسط رئیس مرکز مطالعات جنسیتی برگزار می شود ، برای تحقیق آماده می شوند. دوره های مورد نیاز خاصی وجود دارد ، عناصر دیگر بین نامزد ، مربی پژوهش و پذیرش و سرپرست (ها) مورد توافق قرار می گیرند.

محققان دکترای MPhil ممکن است در روش های تحقیقاتی ویژه ارائه شده در هر دو دانشکده زبان شرکت کنند

متدولوژی ها

علاوه بر آموزش روشهای عمومی ، دانشجویان MP / PhD در مطالعات جنسیتی موظفند در سمینار آموزشی در متدولوژی شرکت کنند

 1. معرفتشناسی غالب در مطالعات جنسیتی
 2. رویکرد فمینیستی به روش تحقیق
 3. تجزیه و تحلیل متون - تجزیه و تحلیل محتوا
 4. تجزیه و تحلیل گفتمان
 5. روش های کمی (نظرسنجی ها، پرسشنامه ها و غیره)
 6. تاریخ شفاهی
 7. عکاسان
 8. بین رشته ای در مطالعات جنسیتی
 9. فعالیت

علاوه بر این انتظار می رود که دانشجویان مقطع دکتری و دکترا نیز به طور مرتب در مجموعه سمینارهای مرکز شرکت کنند ، جزئیات آن در وب سایت SOAS و در یادداشت مطالعات جنسیتی در طبقه 3 ساختمان اصلی جنب اتاق 399 موجود است. شرکت در دوره اصلی کارشناسی ارشد جنسیت در تئوری جنسیت و مطالعه آسیا ، آفریقا و خاورمیانه که توسط دکتر Alyosxa Tudor و دکتر Awino Okech برگزار و تدریس می شود.

عناصر اختیاری ممکن است شامل دوره های تخصصی انضباطی، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای باشند، حضور در آن می تواند بین دانش آموز و کمیته نظارتی توافق شود.

روش ارتقاء

در هفته اول دوره 3، سال 1، کاندیدان دکترا یک پیشنهاد تحقیق گسترده (حدود 10،000 کلمه)، شامل عناصر زیر را ارائه می دهند:

 1. استدلال تحقیق و زمینه تحقیق پیشنهادی.
 2. سوالات اصلی تحقیق.
 3. بررسی ادبیات.
 4. چارچوب نظری و روش شناختی
 5. روشهای تحقیق پیشنهادی
 6. مسائل اخلاقی (در صورت کاربرد).
 7. تشریح ساختار پایان نامه دکتری.
 8. برنامه تحقیق و نوشتن.
 9. کتابشناسی

این پیشنهاد ارتقاء توسط کمیته تحقیقاتی کمیته بر اساس یک سخنرانی 20 تا 30 دقیقه ای ارائه می شود و سپس به بحث و گفتگو نیز می پردازد تا کارکنان دیگر و اعضای دانش آموز مرکز مطالعات جنسى را باز کند. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشرفته، محققان دکترا به طور رسمی به PhD ارتقا می یابند و به مرحله کار میدانی ادامه می دهند که معمولا تا یک سال طول می کشد. (اگر محققین در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، محققان خواسته می شود تا قبل از ارتقاء به وضعیت PhD تایید آن را تجدید نظر کنند.) کاندیدان معمولا مجاز به انجام کارهای زمینه نیستند تا اینکه روند ارتقاء کامل شود .

سال دوم به طور معمول صرف تحقیقات می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از تحقیقات میدانی و پژوهشی در کتابخانه ها و آرشیوها که بین پژوهشگر دکترا و سرپرست (ها) توافق شده است.

سال سوم به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکتری اختصاص دارد. در این مدت ، داوطلب دکترا به طور معمول ارائه سمینار تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد ، شامل تعداد کمی از کارمندان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در این مدت داوطلبان قبل از نوشتن پیش نویس نهایی برای امتحان ، پیش نویس فصل ها را برای اظهار نظر به سرپرست (س) ارائه می دهند. این پایان نامه - به طور معمول 80،000 کلمه طول - توسط دو مقام پیشرو در زمینه مطالعات جنسیتی یا رشته های مربوط / حوزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کنکور خارجی همیشه محقق خارج از دانشگاه لندن است.

داوطلبان دکترا که دوره نیمه وقت را مطالعه می کنند، سمینار آموزشی MPhil را در سال اول می پذیرند و فصل اصلی را بنویسند

مدارک تحصیلی توسط دانشگاه لندن اعطا می شود.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
تمام وقت
Price
4,396 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: 4396 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 17.967 پوند. هزینه های پاره وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 2،198 پوند؛ در خارج از کشور 8،984 پوند.
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 14, 2024
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 14, 2024