مقطع تحصیلی در مطالعات جنسیتی

شروع برنامه: سپتامبر

حالت حضور: تمام وقت

MPhil / PhD در مطالعات جنس یک برنامه منحصر به فرد است که با ترکیب تئوری های پیشرفته در مطالعات جنسى با تخصص ویژه منطقه مربوط به آفریقا، آسیا و خاورمیانه که علامت تجاری SOAS . مرکز مطالعات ژنتیک برنامه های دانشجویان تحقیقاتی را برای برنامه MPhil / PhD ما در تمام زمینه های مطالعات جنسیت می پذیرد. مرکز تاکید خود را بر دستیابی به مهارت های نظری انتقادی و دانش عمیق منطقه ای در سراسر رشته ها با اشاره ویژه به آسیا، آفریقا و خاورمیانه تأکید می کند. اعضای مرکز و دانشجویان تحقیق حاضر بر روی طیف وسیعی از موضوع ها، نظری و تجربی کار می کنند. نظارت بر دانشجویان پژوهش میتواند در این طیف وسیعی ارائه شود. این مرکز یک برنامه آموزشی در مطالعات جندر برای دانشجویان پژوهشی که کار آنها توسط سازمان سمینارهای منظم مرکز پشتیبانی می شود، قرار می گیرد.

ساختار درجه پژوهشی

این تحقیق توسط کمیته تحقیقاتی سه نفر از کارکنان، شامل یک سرپرست اصلی و دو سرپرست حمایت کننده در ظرفیت مشورتی، هدایت خواهد شد. بسته به ماهیت تحقیق، نظارت مشترک، گاهی توصیه می شود، تحت هدایت دو ناظران.

در سال اول، داوطلبان دکترا برای انجام تحقیقات، با دنبال کردن یک برنامه آموزشی MPhil که توسط رئیس مرکز تحقیقات جنس، دکتر جینا هیت کوته تشکیل شده است، آماده می شوند. برخی از دوره های مورد نیاز وجود دارد، عناصر دیگر که بین کاندید، ریاست پژوهش و پذیرش (دکتر رuba صالح) و سرپرست (ها) توافق شده است.

محققان دکترای MPhil ممکن است در روش های تحقیقاتی ویژه ارائه شده در هر دو دانشکده زبان شرکت کنند

متدولوژی ها

علاوه بر آموزش روش های عمومی، دانشجویان MPhil / PhD در مطالعات جنسى باید در یک سمینار آموزشی در روش ها شرکت کنند

 1. معرفتشناسی غالب در مطالعات جنسیتی
 2. رویکرد فمینیستی به روش تحقیق
 3. تجزیه و تحلیل متون - تجزیه و تحلیل محتوا
 4. تجزیه و تحلیل گفتمان
 5. روش های کمی (نظرسنجی ها، پرسشنامه ها و غیره)
 6. تاریخ شفاهی
 7. عکاسان
 8. بین رشته ای در مطالعات جنسیتی
 9. فعالیت

دانشجویان MPhil / PhD علاوه بر این انتظار می رود که به طور منظم به بازدید از سمینار مرکز مراجعه کنند، جزئیات آن در وب سایت SOAS و در صفحه سوم در بخش اصلی ساختمان در کنار اتاق 399 موجود است. دانشجویان MPhil نیز تشویق می شوند شرکت در برنامه هسته ای جنبش های مطالعاتی MA در نظریه ی جنس و مطالعه آسیا، آفریقا و خاورمیانه توسط دکتر Alyosxa Tudor و دکتر آویو اوکچ تهیه و تدریس می شود.

عناصر اختیاری ممکن است شامل دوره های تخصصی انضباطی، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای باشند، حضور در آن می تواند بین دانش آموز و کمیته نظارتی توافق شود.

روش ارتقاء

در هفته اول دوره 3، سال 1، کاندیدان دکترا یک پیشنهاد تحقیق گسترده (حدود 10،000 کلمه)، شامل عناصر زیر را ارائه می دهند:

 1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی؛
 2. سوالات اصلی پژوهشی؛
 3. بررسی ادبیات؛
 4. چارچوب نظري و روش شناختي
 5. روش های تحقیق پیشنهادی؛
 6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)؛
 7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا؛
 8. برنامه تحقیق و نوشتن؛
 9. کتابشناسی

این پیشنهاد ارتقاء توسط کمیته تحقیقاتی کمیته بر اساس یک سخنرانی 20 تا 30 دقیقه ای ارائه می شود و سپس به بحث و گفتگو نیز می پردازد تا کارکنان دیگر و اعضای دانش آموز مرکز مطالعات جنسى را باز کند. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشرفته، محققان دکترا به طور رسمی به PhD ارتقا می یابند و به مرحله کار میدانی ادامه می دهند که معمولا تا یک سال طول می کشد. (اگر محققین در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، محققان خواسته می شود تا قبل از ارتقاء به وضعیت PhD تایید آن را تجدید نظر کنند.) کاندیدان معمولا مجاز به انجام کارهای زمینه نیستند تا اینکه روند ارتقاء کامل شود .

سال دوم به طور معمول صرف تحقیقات می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از تحقیقات میدانی و پژوهشی در کتابخانه ها و آرشیوها که بین پژوهشگر دکترا و سرپرست (ها) توافق شده است.

سال سوم به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکترای اختصاص یافته است. در طول این دوره، کاندیدای دکترا به طور معمول به سمینار پژوهشی تحصیلات تکمیلی ارائه خواهد شد، که شامل تعداد کمی از کارکنان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانش پژوهان است. در طول این زمان، کاندیداها قبل از نوشتن پیش نویس نهایی برای بررسی، نامزدهای پیش نویس را برای نظارت بر پیشنهادها ارائه می دهند. پایان نامه - به طور معمول 80،000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در مطالعات جنسى و یا رشته هاى مرتبط / مطالعات منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. محقق خارجی همیشه محقق خارج از دانشگاه لندن است.

داوطلبان دکترا که دوره نیمه وقت را مطالعه می کنند، سمینار آموزشی MPhil را در سال اول می پذیرند و فصل اصلی را بنویسند

مدارک تحصیلی توسط دانشگاه لندن اعطا می شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 137 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,271 GBP
هزینه تمام وقت انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 4،271؛ هزینه تمام وقت در خارج از کشور: 16،950 پوند در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 1, 2021
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date