مقالات پژوهشی در مطالعات جنوب شرقی آسیا

حالت حضور و غیاب: زمان کامل یا بخشی از زمان

این گروه گسترده ترین پوشش در اروپا را در زمینه تحقیق و تدریس مربوط به زبان ها و فرهنگ های کشورهای اصلی آسیای جنوب شرقی ارائه می دهد. تعهد اولیه آن به چهار زبان برمه، اندونزی / مالایی، تایلندی و ویتنامی و آثار آنها از ادبیات، سینما و فرهنگ مرتبط است. اعلانات REF 2014 توسط اعضای گروه شامل مونوگراف های قابل توجه و پارادایم نوشتاری، مجموعه های ویرایش شده، مقالات مجلات و فصل کتاب در سینما و جنسیت، نقد ادبی، تاریخ فرهنگی و مطالعات پس از قاچاق بود. این گروه شکوفا و دوستانه با پیوندهای نزدیک با فارغ التحصیلان اخیر است.

منافع پژوهشی اعضای گروه شامل ادبیات کلاسیک مالایی می باشد. ادبیات مدرن در مالایی، اندونزیایی، تایلندی و ویتنامی؛ اسلام در آسیای جنوب شرقی؛ آموزش زبان؛ آوازه مطالعات جنسیتی؛ ادبیات شفاهی و فولکلور؛ سینما در جنوب شرق آسیا؛ و ترجمه این منافع به طور فزاینده ای در نوع کارهایی که توسط محققان دکترای کنونی گروه انجام می شود، منعکس می شود.

یک برنامه آموزشی پژوهشی کامل در سطح دانشکده ارائه می شود، علاوه بر توجه دقیق هر پژوهشگر دکترا از سوی ناظر خود نیز دریافت می شود. دانشجویان MPhil / PhD پذیرفته شده در گروه آموزش های پژوهشی در سمینار آموزشی سال اول سال تحصیلی سال اول دانشکده را فرا می گیرند و همچنین تشویق می شوند تا در آموزش های ویژه تحصیلی ارائه شده توسط مرکز علمی مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرک (CCLPS) و تحقیق آموزش مهارت ها از طریق مدرسه دکتری هماهنگ شده است.

این گروه نظارت را برای پژوهشگران دکترا تمام وقت و نیمه وقت انجام تحقیقات تحت نظارت را در طیف گسترده ای از زبان ها و ادبیات جنوب شرقی آسیا فراهم می کند. پایان نامه ها در سال های اخیر شامل موضوعات در ادبیات سنتی لائوس، داستان های تایلندی معاصر، نحو گفتاری مون، بازی سایه در بالی، ادبیات ادبی دهان مالایی، کتاب های درسی در استعمار برمه، پیش از آنگکور کامبوج و ادبیات سیاسی در ویتنام است.

طبق مقررات SOAS ، دانشگاه لندن، همه محققان دکترا ابتدا برای MPhil ثبت نام می کنند: آنها ممکن است پس از اتمام یک سال، اگر بخواهند و مورد تایید مدرسه قرار می گیرند، مستلزم شواهدی مبنی بر این که کار کاندید برای رسیدن به استاندارد ضروری.

حداقل دوره برای محققان دکترا تمام وقت دو سال برای MPhil و سه سال برای PhD است. محققان دبیرستان نیمه وقت به طور معمول دو برابر طول می کشد تا مطالعات خود را تکمیل کنند. هنگامی که تحقیقات آنها تکمیل می شود، کاندیداها پایان نامه را به امتحان کنندگان ارسال می کنند و سپس در آزمون VIVA VOICE شرکت می کنند.

متقاضیان مدارک تحصیلات تکمیلی باید فرایند خوبی از زبان رشته تحصیلی خود داشته باشند و معمولا دارای درجه اول خوب در موضوع مناسب باشند، اما دانش آموزانی که دارای مدارک و تجربه دیگری هستند نیز واجد شرایط هستند و برنامه های کاربردی از دانش آموزان بالغ به ویژه خوش آمدی. در صورت لزوم برای توسعه موضوع مورد نظر، محققان دکترا انتظار می رود دانش خواندن مناسب خواندن هلندی و / یا فرانسوی داشته باشند. همه متقاضیان بالقوه به شدت توصیه می شود تا قبل از اعطای پروانه به وزارتخانه مشورت کنید.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند.

بسته به ماهیت تحقیق، گاهی توصیه می شود نظارت مشترک بر اساس دو ناظر اصلی انجام شود. در چنین مواردی، دانش آموز تنها یک ناظر دیگر در کمیته خود دارد.

پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط یک مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول، دانشجویان برای تحقیق، با دنبال کردن یک سری سمینار آموزشی تحقیقاتی (RTS) که توسط دانشیار دانشکده برای تحقیق در سطح دانشکده تشکیل شده و توسط آموزش عمومی ارائه شده توسط آموزش و تدریس تکمیل شده، آماده می شوند.

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

دانشجویان تمام وقت 1 سال (2 سال برای دانش آموزان پاره وقت) برای ارسال یک فصل اصلی و پیشنهاد تحقیق (از حدود 10،000 کلمه) تا جمعه 6 مه 2016، معمولا شامل عناصر زیر است:

  1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات
  4. چارچوب نظري و روش شناختي و ملاحظات
  5. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  8. برنامه تحقیق و نوشتن
  9. کتابشناسی

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

روند ارتقاء از MPhil به PhD وضعیت بر اساس ارزیابی فصل اصلی توسط کمیته تحقیق دانشجویی، و در ارائه 20-30 دقیقه سخنرانی، و پس از بحث است. سخنرانی شفاهی به کارکنان اداری و دانشجویان تحقیقاتی و همچنین سه عضو کمیته نظارت دانشجویی داده می شود که بعدا به طور خصوصی برای یک مینی ویوا با 30 تا 40 دقیقه ملاقات با جزئیات فصل ارتقاء ملاقات می کند. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشنهادی، دانش آموزان به طور رسمی به دکترا ارتقا یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر ارزیابان در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، دانش آموزان قبل از ارتقا به وضعیت دکترا می توانند از آن برای رضایت خود تجدید نظر کنند.) دانش آموزان به طور معمول مجاز به ادامه سال دوم تا مرحله ارتقاء نیستند کامل شده است.

سال دوم (یا معادل نیمه وقت) معمولا به تحقیق اختصاص می یابد. این ممکن است با هر ترکیبی از تحقیقات میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مواد به عنوان توافق شده بین دانش آموز و ناظر (ها) باشد.

سال سوم (یا معادل نیمه وقت) به نوشتن پژوهش برای پایان نامه دکترای اختصاص یافته است. در طی این دوره، دانش آموزان معمولا در یک سمینار پژوهشی توسط مدرس پژوهشی اداره، شامل تعدادی از کارکنان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانش پژوهان ارائه می شود. در طول سال سوم (یا معادل نیمه وقت) دانش آموزان قبل از تکمیل یک پیش نویس نهایی این پایان نامه، پیش نویس های اصلی را برای نظارت اصلی خود برای نظر ارائه می دهند. پس از تکمیل تکالیف کامل، این کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجویان می توانند پایان نامه را ارائه دهند یا به مرحله ادامه حرکت بپردازند تا 12 ماه طول بکشد تا پایان نامه پایان یابد و برای آزمون ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل نیمه وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100،000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد، یکی از آنها داخلی به دانشگاه لندن است و یکی از آنها خارج از دانشگاه است.

مدارک تحصیلی دکترا توسط SOAS از سال 2013 ثبت نام می شود و تحت مقررات SOAS دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 137 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,271 GBP
هزینه تمام وقت انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 4،271؛ هزینه تمام وقت در خارج از کشور: 16،950 پوند در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 1, 2021
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date