نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت

دپارتمان وسیع ترین پوشش در اروپا از تحقیق و تدریس مربوط به زبان ها و فرهنگ های کشورهای اصلی جنوب شرقی آسیا را ارائه می دهد. تعهد اصلی آن به چهار زبان برمه ، اندونزیایی / مالایی ، تایلندی و ویتنامی و تالیفات ادبیات ، سینما ها و فرهنگ های مرتبط با آنها است. ارسال های REF 2014 توسط اعضای این بخش شامل مونوگرافی های قابل توجه و متغیر متغیر ، مجموعه های ویرایش شده ، مقاله های ژورنال و فصل های کتاب در سینما و جنسیت ، نقد ادبی ، تاریخ فرهنگی و مطالعات پس از استعمار بود. این یک بخش شکوفا و دوستانه با پیوندهای نزدیک با فارغ التحصیلان اخیر است.

منافع پژوهشی اعضای گروه شامل ادبیات کلاسیک مالایی می باشد. ادبیات مدرن در مالایی، اندونزیایی، تایلندی و ویتنامی؛ اسلام در آسیای جنوب شرقی؛ آموزش زبان؛ آوازه مطالعات جنسیتی؛ ادبیات شفاهی و فولکلور؛ سینما در جنوب شرق آسیا؛ و ترجمه این منافع به طور فزاینده ای در نوع کارهایی که توسط محققان دکترای کنونی گروه انجام می شود، منعکس می شود.

علاوه بر توجه جدی که هر محقق دکتری از سرپرست خود دریافت می کند ، یک برنامه آموزشی کامل تحقیق در سطح دانشکده نیز ارائه می شود. دانشجویان مقطع دکتری و دکتری پذیرفته شده در بخش ، در دوره سمینار آموزشی تحقیقاتی سال اول دانشکده ، آموزش تحقیق را دریافت می کنند و همچنین برای شرکت در آموزش های خاص رشته ای که توسط دانشکده مطالعات فرهنگی ، ادبی و مطالعات پسا استعماری (CCLPS) و مهارت های تحقیق ارائه می شود ، تشویق می شوند. آموزش هماهنگ از طریق دانشکده دکترا.

دپارتمان برای محققان دکتری هم تمام وقت و هم به صورت نیمه وقت نظارت می کند و تحقیقاتی را انجام می دهد که بر روی طیف گسترده ای از زبان ها و ادبیات جنوب شرقی آسیا نظارت داشته باشد. پایان نامه های تکمیل شده در سال های اخیر شامل موضوعاتی در ادبیات سنتی لائوس ، داستان های معاصر تایلندی ، نحو سخن گفتن دوشنبه ، بازی سایه در بالی ، ادبیات شفاهی مالایی ، کتابهای درسی در برمه استعماری ، قبل از آنگکور کامبوج و ادبیات سیاسی در ویتنام است.

طبق مقررات SOAS ، دانشگاه لندن، همه محققان دکترا ابتدا برای MPhil ثبت نام می کنند: آنها ممکن است پس از اتمام یک سال، اگر بخواهند و مورد تایید مدرسه قرار می گیرند، مستلزم شواهدی مبنی بر این که کار کاندید برای رسیدن به استاندارد ضروری.

حداقل دوره برای محققان دکترا تمام وقت دو سال برای MPhil و سه سال برای PhD است. محققان دبیرستان نیمه وقت به طور معمول دو برابر طول می کشد تا مطالعات خود را تکمیل کنند. هنگامی که تحقیقات آنها تکمیل می شود، کاندیداها پایان نامه را به امتحان کنندگان ارسال می کنند و سپس در آزمون VIVA VOICE شرکت می کنند.

متقاضیان دوره های تحصیلات تکمیلی باید از زبان رشته تحصیلی خود تسلط خوبی داشته باشند و به طور معمول باید درجه اول خوبی را در موضوع مناسب داشته باشند ، اما ممکن است دانشجویانی که دارای مدارک و مهارتهای دیگری هستند نیز واجد شرایط باشند و کاربردهای دانشجویان بالغ نیز به ویژه است. خوش آمدی. در صورت لزوم برای توسعه موضوع انتخاب شده خود ، از محققان دکترا انتظار می رود که دانش خواندن هلندی و / یا فرانسوی کافی را کسب کنند. به کلیه متقاضیان احتمالی توصیه می شود قبل از درخواست ، با گروه مشورت کنند.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند.

بسته به ماهیت تحقیق، گاهی توصیه می شود نظارت مشترک بر اساس دو ناظر اصلی انجام شود. در چنین مواردی، دانش آموز تنها یک ناظر دیگر در کمیته خود دارد.

پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط یک مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول، دانشجویان برای تحقیق، با دنبال کردن یک سری سمینار آموزشی تحقیقاتی (RTS) که توسط دانشیار دانشکده برای تحقیق در سطح دانشکده تشکیل شده و توسط آموزش عمومی ارائه شده توسط آموزش و تدریس تکمیل شده، آماده می شوند.

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

دانشجویان 1 سال تمام وقت (سال 2 برای دانشجویان نیمه وقت) موظفند یک فصل اصلی و پیشنهاد تحقیق (از حدود 10،000 کلمه) ارائه دهند ، که معمولاً شامل عناصر زیر است:

  1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات
  4. چارچوب نظري و روش شناختي و ملاحظات
  5. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  8. برنامه تحقیق و نوشتن
  9. کتابشناسی

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

روند ارتقاء از MPhil به PhD وضعیت بر اساس ارزیابی فصل اصلی توسط کمیته تحقیق دانشجویی، و در ارائه 20-30 دقیقه سخنرانی، و پس از بحث است. سخنرانی شفاهی به کارکنان اداری و دانشجویان تحقیقاتی و همچنین سه عضو کمیته نظارت دانشجویی داده می شود که بعدا به طور خصوصی برای یک مینی ویوا با 30 تا 40 دقیقه ملاقات با جزئیات فصل ارتقاء ملاقات می کند. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشنهادی، دانش آموزان به طور رسمی به دکترا ارتقا یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر ارزیابان در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، دانش آموزان قبل از ارتقا به وضعیت دکترا می توانند از آن برای رضایت خود تجدید نظر کنند.) دانش آموزان به طور معمول مجاز به ادامه سال دوم تا مرحله ارتقاء نیستند کامل شده است.

سال دوم (یا معادل پاره وقت) معمولاً صرف تحقیق و تفحص می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کار میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مطالب مطابق توافق دانشجو و استاد راهنما انجام شود.

سال سوم (یا معادل پاره وقت) به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکتری اختصاص داده شده است. در این مدت ، دانشجویان بطور معمول در سمینار تحقیقاتی که توسط مربی تحقیقات دپارتمان برگزار می شود ، ارائه می دهند و شامل تعداد معینی از کارمندان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در طول سال سوم (یا معادل پاره وقت) دانشجویان قبل از تکمیل پیش نویس نهایی پایان نامه ، پیش نویس فصل ها را برای اظهار نظر به سرپرست اصلی خود ارائه می دهند. پس از تکمیل یک پیش نویس کامل ، کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجو می تواند پایان نامه را ارسال کند یا به وضعیت ادامه حرکت کند تا 12 ماه دیگر برای تکمیل پایان نامه به آنها داده شود و برای امتحان ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل پاره وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100،000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد، یکی از آنها داخلی به دانشگاه لندن است و یکی از آنها خارج از دانشگاه است.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,396 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: 4396 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 17.967 پوند. هزینه های پاره وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 2،198 پوند؛ در خارج از کشور 8،984 پوند.
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 16, 2023
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 16, 2023