راه حل های آموزش و پرورش

عمومی

8 مکان موجود

شرح برنامه

در عصر پاسخگویی مخاطرات بالا و افزایش انتظارات، بخش آموزش و پرورش (ES) گروه CCL 'ثانیه به ارمغان می آورد یک منبع توسعه رهبری به مربیان معاصر به آنها کمک با کار سخت است، اما انتقاد از اصلاح و بازسازی مدارس و مناطق آموزشی. تقویت توانایی رهبری کسانی که مسئول K-12، مدارس، کالج ها و دانشگاه های دولتی و خصوصی به طوری که اصلاحات آموزشی برای تعالی می تواند رخ دهد ماموریت منحصر به فرد و مهم آن است.

تولید نتایج دستیابی به موفقیت در آموزش و پرورش

یک نمونه از دستیابی به موفقیت نتایج: از شماره برنامه های ما تولید در تجارب وزارت آموزش و پرورش کارولینای جنوبی یافت می شود. آمار پرسنل نشان داد که نزدیک به نیمی از دولت اصول 'ثانیه خواهد بود واجد شرایط در عرض پنج سال بازنشسته، ایجاد یک تقاضای بی سابقه ای برای رهبران مدرسه جدید.

CCL 'ثانیه آموزش و پرورش و سازمان های غیر انتفاعی بخش با مدیران در وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار پیدا کردن یک راه قدرتمند برای پر کردن شکاف. به عنوان شرکای ما یک دقیق، دو سال رهبری را برای آموزش آینده، استعداد با پتانسیل بالا.

شرکت کنندگان گزارش پیشرفت های عمده در توانایی های رهبری خود و در عملکرد مدارس خود را. آنها در حال تبدیل شدن ماهر در تفویض اختیار، خرید و فروش با روابط دشوار است، مربیگری معلمان و کار مشترک. آنها همچنین استناد بهبود نرخ احتباس معلم، رضایت پدر و مادر قوی تر و نمرات بالاتر در آزمون در سراسر ایالت.

ارائه برنامه


درخواست های اولیه در مورد یک برنامه منجر به مکالمات مقدماتی بین مشتری و به دنبال یک رهبری کارکنان ES نیاز فرایند ارزیابی که بر چالش های رهبری خاص از مشتری تمرکز دارد.در مرحله بعد، یک پیشنهاد ترسیم ارزیابی نیاز آماده است و CCL 'ثانیه توصیه می شود پاسخ برنامه.

هنگامی که تصمیم گیری محتوای برنامه ساخته می شوند، اعضای هیات مورد بحث که آیا بهترین برنامه را در یکی از CCL 'سایت های آموزش و یا در مشتری ' ثانیه محلی برگزار می شود. بسیاری از مشتریان ES پیدا کردن آن مقرون به صرفه تر را به کارکنان CCL به سایت خود را به جای حمل و نقل همه شرکت کنندگان به یک سایت CCL.

آغاز به کار با CCL


CCL چالش های مالی ویژه مواجه سازمان های آموزشی به رسمیت می شناسد و به آنها پیشنهاد نرخ برنامه تخفیف. هزینه برنامه با محتوا و طراحی متفاوت است؛ هدف ما این است برای ایجاد برنامه های با کیفیت بالا است که مقرون به صرفه می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Center for Creative Leadership (CCL) هیچ کس دیگری را نمی تواند ارائه دهد: تمرکز منحصر به فرد در آموزش و پرورش رهبری و پژوهش و تخصص بی نظیر در حل چالش های رهبری افراد و سازمان ها در همه جا. ما مشتریان ... اطلاعات بیشتر

Center for Creative Leadership (CCL) هیچ کس دیگری را نمی تواند ارائه دهد: تمرکز منحصر به فرد در آموزش و پرورش رهبری و پژوهش و تخصص بی نظیر در حل چالش های رهبری افراد و سازمان ها در همه جا. ما مشتریان را در سراسر جهان با مهارت و بینش برای رسیدن به بیشتر از آنچه که از طریق رهبری خلاق امکان پذیر است، فراهم می کنیم. رهبری خلاق چیست؟ این توانایی برای فکر کردن و عمل کردن فراتر از مرزهایی است که اثربخشی ما را محدود می کند. هر رهبر و سازمان مواجه با موانعی است که برای مقابله با آن دشوار است - از مدیران شرکت ها در مواجهه با بازار جهانی پیچیده به مربیان که تلاش می کنند پیشرفت های دانش آموزان را به گروه های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی برساند، CCL معتقد است که راه حل هایی برای این چالش ها وجود دارد - و برای نزدیک به 40 سال ما به مشتریان کمک کرده ایم تا از طریق رهبری خلاقانه آنها را باز کنند. ما معتقدیم رهبران ساخته شده اند، نه متولد شده، و آنها می توانند انطباق و تغییر. ما بر این باوریم که مهارت های بین فردی قوی، مبتنی بر بازتاب شخصی و خودآگاهی، کلید رهبری موثر است. اطلاعات محدود
گرینسبورو , داووس , چشمه کلرادو , بروکسل , سن پترزبورگ , کالج پارک , کوه الیزا , سن دیگو + 7 بیشتر کمتر