دکتر فلسفه (دکترا)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

117370_RCP_1271edit.jpg

دربارهی ما

دانشکده علوم اجتماعی ، دانشگاه باپتیست هنگ کنگ دو مدرک محور تحقیقاتی ارائه می دهد ، یعنی کارشناسی ارشد فلسفه (MPhil) ، و دکتر فلسفه (PhD). دانشجویان دکتری ما توسط یک محقق مستقر در گروه نظارت می شوند و سرپرستان دیگری را از همان بخش ها یا سایر بخش ها یا سایر دانشگاه ها انتخاب می کنند.

کتاب الکترونیکی: https://sosc2.hkbu.edu.hk/e-book/SOSC_RPG_ebooklet/#p=1

110269_reIMGL7447.jpg

تمایز جهانی ما

 • تاکید بر حل مسئله بین رشته ای.
 • تنوع جهانی. فارغ التحصیلان کنونی و اخیر ما از هنگ کنگ، چین و 14 کشور دیگر در سراسر آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکای شمالی آمده است.
 • پشتیبانی مالی و حرفه ای برای مشارکت کنفرانس و اعطای خارج از کشور.
 • جامعه انسانی مراقبت و همبستگی. دانش آموزان ما صدای موثر در مدیریت هیئت علمی و شبکه / با همکاری دانش آموزان از رشته های علوم اجتماعی ما هستند که همه در یک ساختمان قرار دارند.
 • فرصت ها برای برگزاری دوره های آموزشی و سخنرانی در سراسر دانشگاه های هنگ کنگ و دسترسی به داده ها و زمینه در سراسر چین و جنوب شرقی آسیا.
 • طیف انعطاف پذیری از مدل های مالی شامل بورس تحصیلی دولتی، بورس تحصیلی و هزینه تحصیلی دانشکده

بررسی اجمالی برنامه

متقاضیان متقاضی پذیرش در دوره دکترا دارای مدرک لیسانس خوبی با افتخارات دانشگاه معتبر یا مدرک معادل آن هستند. برای برنامه دکترا ، متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد یا لیسانس قوی از دانشگاه / موسسه شناخته شده هستند.

برای اعطای مدرک دکتری ، دانشجویان ملزم به گذراندن دوره های درسی ، تکمیل یک برنامه تأیید شده از تحقیقات نظارت شده ، یافته های تحقیق خود را در یک پایان نامه یا پایان نامه ارائه می دهند و امتحان شفاهی پایان نامه کتبی را می گذرانند.

یک هیات علمی هفت بخش

تخصص علمی ما با کارکنان دانشگاهی در هفت بخش ماست. آنها طیف گسترده ای از تحقیقات را پوشش می دهند که تخصص های مختلف را پوشش می دهند.

لیست برنامه ها
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه مطالعات آموزش)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه جغرافیا)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه دولت و مطالعات بین المللی)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه تاریخ)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه ورزش ، تربیت بدنی و بهداشت)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه کار اجتماعی)
 • کارشناسی ارشد فلسفه (گروه جامعه شناسی)

دلایل انتخاب هنگ کنگ به عنوان یک مقصد تحصیلی

1. بخشی از "ماجراجویی چینی" با میراث غربی باشد

2. یادگیری زبان و فرهنگ چینی

3. شهر جذاب و پر جنب و جوش با کارهای زیادی برای انجام دادن

4. شرکت های چند ملیتی مستقر در هنگ کنگ

5.Window به چین

6. دروازه به جنوب شرقی آسیا

117364_IMG_8058.JPG

117272_RCP_0967_1edit.jpg

بورس های تحصیلی - طرح بورس دکتری دکتری هنگ کنگ (HKPFS)

استیپند

ماهانه 25800 دلار HK (تقریبا 3،300 دلار آمریکا) /

سالانه 309،600 دلار HK (تقریباً 39،600 دلار آمریکا)

معافیت شهریه / بورس تحصیلی *

برای هر یک از 4 سال تحصیل سالانه 42100 دلار HK (حدود 5400 دلار آمریکا)

کمک هزینه سفر در کنفرانس و تحقیقات

12900 دلار HK (تقریبا 1650 دلار آمریکا) در هر سال برای حداکثر سه سال به علاوه تأمین دانشگاه 20،000 دلار HK (حدود 2.560 دلار آمریکا) برای کل دوره تحصیلی

* منوط به پیشرفت تحصیلی رضایت بخش است

دوره مطالعه

 • تمام وقت: 48 ماه
 • پاره وقت: 72 ماه

مهلت درخواست

برای سپتامبر 2021 مصرف: 1 دسامبر سال 2020 (برنامه های دریافت شده پس از 1 دسامبر 2020 برای پذیرش در سپتامبر 2021 در نظر گرفته خواهد شد.)

اطلاعات مربوط به متقاضیان غیر محلی

اداره مهاجرت دولت HKSAR به دانشجویان تمام وقت غیر محلی (اعم از بین المللی و همچنین از سرزمین اصلی چین) نیاز به اخذ ویزای دانشجویی برای تحصیل در هنگ کنگ دارد. دانشجویان غیر محلی به عنوان دانشجویانی که دارای ویزای دانشجویی / مجوز ورود ، ویزا تحت ترتیبات مهاجرت برای فارغ التحصیلان غیر محلی یا ویزای وابسته هستند که در سن 18 سالگی و بالاتر از آنها قبل از اول سپتامبر سال که در آن پذیرفته شده اند مربوط می شوند تعریف می شوند. برنامه های پس از دوره متوسطه در هنگ کنگ توسط مدیر مهاجرت صادر شده است. دانشجویان غیر محلی بصورت نیمه وقت باید اثبات ویزای مناسب و معتبر برای اثبات صلاحیت خود برای اقامت و تحصیل در هنگ کنگ را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://gs.hkbu.edu.hk/prospective-students/inform-for-non-local-applicants مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & Health, Social Work, and Sociology. اطلاعات محدود