Walden University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه والدن خوش آمدید تاثیر جهانی خود را با یک درجه از والدن. امروز شروع!

برنامه های مدرک و گواهی والدن برای کار حرفه ای طراحی شده است. ارسال فرم در سمت راست به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید تغییر و پیشبرد کار خود را.

برای بیش از 40 سال، حرفه ای دانشگاه والدن، یک موسسه معتبر است، کار کمک کرد رسیدن به اهداف آموزشی خود. برنامه های مدرک والدن و گواهی طراحی شده برای کمک به دانش آموزان روند بازار در حال حاضر، به دست آوردن مهارت های مربوط که می تواند بلافاصله در دنیای واقعی استفاده شود، و ایجاد تغییرات اجتماعی مثبت در زندگی و جوامع است.

دانش آموزان توسط اعضای هیئت علمی که هر دو محققان و دست اندرکاران، آوردن دیدگاه علمی و تجربه عملی را به کلاس درس آنلاین آموزش داده می شود.

چرا انتخاب والدن؟

گزینه ها: والدن در حال حاضر ارائه می دهد برنامه بیش از 80 درجه، بیش از 370 تخصص و غلظت، و بیش از 50 برنامه گواهی، بنابراین شما می توانید برنامه و یا منطقه مورد مطالعه شما نیاز پیدا کنید. شبکه همکار: در جامعه والدن، است که از بیش از 127600 دانشجویان و فارغ التحصیلان ساخته شده، شما باید یک شبکه ای از همسالان که می تواند شما را در سفر خود حمایت می کنند. بسیاری از دیدگاه های: بدن دانش آموز متنوع والدن می آید از تمام 50 ایالت آمریکا و بیش از 150 کشور جهان است. دانشکده کارشناس: بیش از 3،000 اعضای هیات علمی والدن را کارشناسان خود در زمینه را که تجربه در دنیای واقعی به دوره های خود هستند. رضایت دانشجویان: 91٪ از فارغ التحصیلان والدن که به یک نظرسنجی سال 2013 والدن پاسخ نشان داد که بسیار راضی و یا با مادر آلما خود راضی *

  • منبع: www.WaldenU.edu/DATA، 2012-2013

پذیرش

شرایط پذیرش دانشگاه والدن توسط برنامه و سطح درجه متفاوت است. مشاوران ثبت نام والدن در دسترس برای کمک به شما در هر مرحله از فرایند درخواست آنلاین، از تصمیم گیری است که برنامه برای شما مناسب به درخواست برای کمک های مالی می باشد. مشاوران ثبت نام همچنین می توانید انتقال والدن از سیاست های اعتباری برای تجربه آموزشی گذشته را توضیح دهد.

شهریه و کمک های مالی پرداخت پول برای آموزش و پرورش خود را می تواند یک چالش، اما والدن شما کمک می کند گزینه های بسیاری است که بودجه در دسترس شما هستند، از جمله کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و وام دولتی و خصوصی را تشخیص دهد. شما همچنین می توانید با کارفرمای خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها را بازپرداخت شهریه دوره خود را. مشاور ثبت نام والدن می تواند کمک به شما مشخص است که گزینه های بودجه در دسترس شما هستند. علاوه بر این، شما می توانید در وقت و پول با انتقال اعتبار قبلا به دست آورده را نجات دهد. ترین برنامه های تحصیلات تکمیلی والدن به شما اجازه انتقال تا 50٪ از اعتبارات مورد نیاز خود را.

حمایت از موفقیت شما هدف والدن است که به شما کمک کند شما برسد. از پرسش اول خود را از طریق هر مرحله از مطالعات خود را، شما می توانید از طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی طراحی شده برای کمک به شما در سفر آموزشی خود را موفق بهره مند شوند. والدن ارائه خدمات زیر به دانش آموزان: مشاوران شخصی: توجه شخصی از مشاوران در ثبت نام، کمک های مالی، دانشگاهیان، و دیگر خدمات پشتیبانی را به بسیاری از برنامه خود را آنلاین.

کمک های فنی: مطالعه بدون نگرانی با دانستن شما 24/7 دسترسی به پشتیبانی فنی والدن.

پشتیبانی سفارشی برای زبان آموزان آنلاین: موجود در هر نقطه با دسترسی به اینترنت، کتابخانه آنلاین والدن را در اختیار دارد بیش از 64،000 مجلات تمام متن، بیش از 100 پایگاه داده ها، و بیش از 3 میلیون پایان نامه. انواع خدمات به طور خاص به دانشجویان دکترا آنلاین، از جمله یک دایرکتوری تخصص دانشکده و کمک با تحقیق پایان نامه و دفاع دهان طراحی شده است.

نوشتن مرکز: تیز کردن مهارت های نوشتن خود را با پشتیبانی از مرکز نگارش والدن، ارائه می دهد که منابع و آموزش آنلاین توسط تمام وقت ویراستاران حرفه ای و آموزگار.

اقامت علمی: شبکه با استادان، کارکنان، و هم در در شخص رزیدنتی، طراحی شده برای شما به تحقیقات بیشتری و نوشتن پشتیبانی master's- خود را و یا مطالعه در سطح دکترا را.

خدمات حرفه ای: خدمات حرفه ای مرکز والدن ارائه می دهد یک در یک مشاوره و سبد آنلاین منابع را به شما با وظایف حیاتی، مانند نوشتن رزومه، جستجوی کار، و استراتژی های مصاحبه کمک کند.

آموزش آنلاین انعطاف پذیری و پشتیبانی والدن آموزش و پرورش خود را در دسترس قرار داده است. شما می توانید از یک تجربه یادگیری آنلاین جامع است که شامل بهره مند شوند:

آغاز راحت تاریخ در طول سال. جهت که شما را برای موفقیت در محیط آنلاین. توانایی کامل دوره زمان و جایی که آن را مناسب برای شما است. دسترسی به دوره های و مواد در گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. منابع چند رسانه ای طراحی شده برای افزایش یادگیری دانش آموزان: فیلم ها، مطالعات موردی، شبیه سازی، مقالات، مجلات، و موضوعات بحث. یک جامعه آنلاین جهانی از اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان.

دوره های والدن در مهارت های عملی و استراتژی شما می توانید بلافاصله در محل کار اعمال می شود تمرکز می کنند. شما تشویق به استفاده آنچه به شما یاد به نظر راه حل های نوآورانه به مشکلات دنیای واقعی، و بسیاری از برنامه های ارائه فرصت به درخواست چه چیزی شما را از طریق یک تجربه عملی به دست. دوره های آموزشی به تحقیقات و مطالعات مورد در حال حاضر در نظر گرفتن به منظور افزایش تفکر انتقادی است. فرمت آنلاین ما همکاری و بحث را تشویق می کند به طوری که شما می توانید از سایر متخصصین در زمینه های خود را یاد بگیرند.

دانشکده اعضای هیئت علمی والدن در موفقیت خود را متمرکز شده است. دانشکده متخصص ما شامل پژوهشگران، محققان، و رهبران برجسته که برای اعتبار علمی و صنعت خود و همچنین برای توانایی های تدریس خود انتخاب شده است. آنها به عنوان مربی و مشاور عمل می کنند و پرورش یک محیط یادگیری حمایت و فراگیر است.

در اینجا شماره عبارتند از: 86 درصد از اعضای هیئت علمی والدن حداقل یکی درجه دکترا، و در مجموع آنها بیش از 900 جایزه برای دستاوردهای حرفه ای خود و سهم برجسته به زمینه های خود را دریافت کرده اند. دانشکده والدن همچنین شامل 26 فولبرایت و یا متخصصان. آنها یک طیف گسترده ای از زمینه های تجربی و فرهنگی و اکسل در یکپارچه سازی تخصص خود را به کلاس درس.

فارغ التحصیلان انجمن دانشگاه والدن دارای بیش از 79800 فارغ التحصیلان در سراسر 135 کشور در سراسر جهان. فارغ التحصیلان ما توسط یک انجمن فارغ التحصیلان فعال، که فارغ التحصیلان متصل به دانش آموزان، استادان و فارغ التحصیلان شخص از جامعه بزرگتر والدن نگه می دارد پشتیبانی می شود. فارغ التحصیلان در فعالیت های منطقه ای شرکت باقی می ماند و از طریق برنامه سفیر فارغ التحصیلان درگیر، myWaldenAlumni ما فارغ التحصیلان پورتال و دانشگاه امضای انتشار، مجله والدن، که برجسته دستاوردهای فارغ التحصیلان ما دو بار در سال.

اعتباربخشی دانشگاه والدن است که توسط کمیسیون آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی، www.ncahlc.org معتبر.

والدن مفتخر است به اعتبارنامه های تخصصی از سازمان های زیر به دست آورده اند:

شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP) کمیسیون دانشگاهی آموزش پرستاری (CCNE) شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP) موسسه مدیریت پروژه (PMI) ® مرکز اعتباربخشی جهانی (GAC) برای برنامه های آموزش مدیریت پروژه اعتباربخشی انجمن مهندسی و فناوری، شرکت (ABET)

اعتباربخشی تایید که یک دانشگاه و برنامه های آن با کیفیت بالا و ارائه محتوا مرتبط است. مجوز رسمی دانشگاه والدن به این معنی است:

برنامه ها و دوره های با کیفیت بالا هستند. دانشجویان واجد شرایط دسترسی به دانش آموز کمک های فدرال دارند. اعتبار به دست آورده است آسان تر برای انتقال از اعتبار به دست آمده در موسسات غیر معتبر.

هنگام ارزیابی اعتبار، کارفرمایان و دانشگاه ها اغلب برای متقاضیانی که مدرک از دانشگاه معتبر به دست آورده است.

پیدا کردن اطلاعات در هزینه ها، انواع شغل، میزان تکمیل و بدهی وام متوسط ​​برای این برنامه در http://www.waldenu.edu/programdata.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید DBA » بازدید کنید دکترا(PhD) - OnlineStudies » بازدید کنید MBA » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) - HealthcareStudies » بازدید کنید دکترا » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies » بازدید کنید دکترا(PhD) - HoghooghTahsilat » بازدید کنید دکترا(PhD) - PhDtahsilat »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در مدیریت غیر انتفاعی و رهبری

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online Minneapolis + {تعداد} بیشتر

کاوش استراتژی برای موفقیت مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS دانشگاه والدن در مدیریت غیر انتفاعی و برنامه رهبری. [+]

کاوش استراتژی برای موفقیت مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS دانشگاه والدن در مدیریت غیر انتفاعی و برنامه رهبری. از جمع آوری کمک مالی به داوطلب استخدام، این برنامه به نیازها و نگرانی های سازمان های غیر انتفاعی معاصر است.

گسترش دانش خود را از سازمان های غیر انتفاعی از طریق تم بین المللی و مفاهیم در سراسر دوره خود و کشف مهارت های مدیریتی از جمله بودجه که سازمان های غیر انتفاعی در تکیه می کنند به انجام ماموریت های خود را. کشف چگونه شما می توانید تغییرات مثبت اجتماعی با درجه این استاد آنلاین ترویج.... [-]


کارشناس ارشد روانشناسی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online Minneapolis + {تعداد} بیشتر

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی اجازه می دهد تا شما را به بررسی جنبه های اجتماعی، فرهنگی، و شناختی رفتار انسان و شما فراهم می کند با یک درک اساسی از اصول روانشناسی است. [+]

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی اجازه می دهد تا شما را به بررسی جنبه های اجتماعی، فرهنگی، و شناختی رفتار انسان و شما فراهم می کند با یک درک اساسی از اصول روانشناسی است. این برنامه ارائه می دهد طیف وسیعی از تخصص های را انتخاب کنید، بسته به منافع و اهداف فردی خود را. به دست آوردن درک قوی تر از دیدگاه چند فرهنگی روانشناسی به عنوان اکتشاف به شما تحقیق که می تواند به طیف گسترده ای از تنظیمات اعمال شده. ... [-]


کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online Minneapolis + {تعداد} بیشتر

به دست آوردن درک از پایه های روانشناسی و رفتار انسان و یادگیری به استفاده تئوری و پژوهش های روانشناختی به شرایط دنیای واقعی در تنظیمات بالینی. [+]

به دست آوردن درک از پایه های روانشناسی و رفتار انسان و یادگیری به استفاده تئوری و پژوهش های روانشناختی به شرایط دنیای واقعی در تنظیمات بالینی. ترویج تغییرات مثبت اجتماعی با استفاده از نظریه ها و تحقیقات در حال حاضر در یک محیط دانشگاهی یا حرفه ای. اگر شما علاقه مند در کسب مدرک دکترا خود را و یا تبدیل شدن به یک روانشناس بالینی مجوز هستند، MS والدن در روانشناسی بالینی به شما یک پایه محکم برای گام های بعدی خود را به سمت این اهداف است. این برنامه ارائه می دهد یک تخصص مشاوره که از طریق آن شما می توانید مدل های مختلف از مشاوره، از جمله گروه، ازدواج و خانواده، و مشاوره سوء مصرف مواد را کشف کند.... [-]


کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی

Campus or Online تمام وقت 15  September 2018 آمریکا USA Online Minneapolis + {تعداد} بیشتر

آماده برای ورود به حوزه سرعت در حال رشد از (IO) روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یک پزشک IO، مشاور، مربی شرکت ها، و یا مدیر منابع انسانی در MS والدن در تولید و برنامه روانشناسی سازمانی. [+]

آماده برای ورود به حوزه سرعت در حال رشد از (IO) روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یک پزشک IO، مشاور، مربی شرکت ها، و یا مدیر منابع انسانی در MS والدن در تولید و برنامه روانشناسی سازمانی. تمرکز بر روی برنامه های عملی در محیط کار، به شما خواهد موضوعاتی مانند پویایی گروه، رهبری، مدیریت عملکرد، و آموزش کارکنان کشف به عنوان شما را به دست آوردن مهارت مورد نیاز برای ساخت سازمان سازنده تر و موثر است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, 55401 US