توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج نیویورک پنسیلوانیا یک جامعه از زبان آموزان و یادگیری، که اعضای آن به اشتراک گذاری اوراق قرضه مشترک از مشارکت فعال در زندگی دانشگاهی و دانشگاه است. در نیویورک، به اعتقاد ما تجربه دانشگاهی در بهترین حالت آن یک فرایند جامع از توسعه جامع شخصی، که، فارغ التحصیلان را برای نقش مولد در جامعه، در حالی که تسهیل رشد خود را به عنوان افراد و زندگی طولانی آموزان است. مشخصه از تجربه نیویورک برتری در آماده سازی حرفه ای است. نیویورک یک موسسه آموزشی محترم است، ردیابی میراث خود را به سال های اولیه جمهوری آمریکا. طول تاریخ طولانی خود، تعهد نیویورک بوده است تا به ارائه با کیفیت بالا، برنامه های آموزشی مقرون به صرفه است که رهبران برای نقش معنی دار حرفه ای در کسب و کار، دولت، بهداشت و درمان، صنعت، علم، خدمات اجتماعی، و هنر را آماده کند. کالج نیویورک به رسمیت شناختن در منطقه آتلانتیک میانه و در سطح ملی برای برتری در برنامه های دانشگاهی و تعهد خود را به قیمت به دست آورده است. به عنوان یک کالج نسبتا بزرگ (بیش از 4،600 دانش آموزان تمام وقت)، نیویورک نشان دهنده یک "میانگین طلایی" در آموزش عالی، ترکیب منابع دانشگاهی گسترده و فرصت های فوق برنامه از یک دانشگاه خوب با روح جامعه و توجه شخصی کوچک کالج.

ماموریت ما کالج نیویورک به دنبال ارائه برتری علمی مقرون به صرفه برای دانش آموزان ما شده توسط:

ارائه بیش از 50 رشته کارشناسی در برنامه های حرفه ای، علوم و علوم انسانی؛ برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار، آموزش و پرورش و پرستاری، و دکترا در پرستاری؛ ایجاد یک محیط یادگیری در توجه فردی و دست در یادگیری متمرکز شده است. ارائه برنامه های آموزشی با درجه برتر از بهره وری، به منظور حفظ کمترین هزینه امکان پذیر است برای دانش آموزان؛ با استفاده از برنامه نویسی دانشگاه های متنوع برای تسهیل رشد فکری، حرفه ای و اجتماعی است.

چشم انداز ما کالج نیویورک به آماده کردن دانش آموزان به حرفه ای در هر حرفه ای که توسط دنبال اختصاص داده شده:

اجرای یک نظرسنجی ملی که ویژگی های حرفه ای را تعریف می کند؛ تهیه و تدوین برنامه های شرکت برنامه که نمونه ویژگی های حرفه ای است.

ایجاد حرفه ای برای ساخت بر یک سنت از برتری علمی مقرون به صرفه و تقویت وعده ما از آماده سازی حرفه ای برای دانش آموزان ما، کالج نیویورک ایجاد مرکز حرفه ای تعالی (CPE)، که انجام یک نظرسنجی ملی را تعریف می کند ویژگی های حرفه ای و کمک در توسعه برنامه های توسعه حرفه ای برای دانش آموزان. نتایج حاصل از نظرسنجی سالانه هدایت موضوعات سمینار آینده، تضمین که دانشجویان ما جلوتر از منحنی که آن را به خود عرضه در بازار به عنوان فارغ التحصیلان می آید. از طریق نظرسنجی خود را در حرفه ای، ما اطمینان حاصل شود دانش آموزان ما دقیقا می دانند چه منابع انسانی و مدیران کسب و کار به دنبال در امروز حرفه ای است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

York College of Pennsylvania (YCP)

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش یک برنامه آماده سازی حرفه ای طراحی شده برای ایجاد ظرفیت رهبری مدارس دولتی و خصوصی منطقه ای است. ... [+]

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش یک برنامه آماده سازی حرفه ای طراحی شده برای ایجاد ظرفیت رهبری مدارس دولتی و خصوصی منطقه ای است. حاصل سال ها بحث و برنامه ریزی، M.Ed. برنامه در همکاری با کارکنان حوزه آموزشی و گروه های مشورتی منطقه ای توسعه داده شد. پس از تجزیه و تحلیل کامل از نیازهای محلی، دو حوزه تخصصی مشخص شد: خواندن متخصص و رهبری آموزشی. ... [-]

آمریکا یورک
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی