Yeshiva University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بازرگانی Syms

دانشکده تجارت Sy Syms به ایجاد رهبران مشاغل و مبتکران فردا اختصاص یافته است. این یک جامعه پر جنب و جوش از دانشجویان و دانشکده ها است که به طور هم زمان کار می کنند تا بتوانند آموزش ستاره ای ، جامع در اصول و فعالیتهای تجاری را ارائه دهند. Sy Syms به دلیل ماموریت و ارزشهای منحصر به فرد و تمرکز خود بر روی تمرین ، تحصیلات شغلی متمایز از سایر مدارس ارائه می دهد.

تمرکز مدرسه بر ادغام اخلاق در هر دوره ، ادغام ارزشهای معنادار در ضمن تجلیل از روحیه کارآفرینی در محیط است که دانش آموزان را ترغیب و ترغیب می کند تا از لحاظ تأثیرگذاری ، از نظر فکری ، خلاقانه و اخلاقی ، مثبت داشته باشند. برنامه های ما شامل آرزو های معتبرترین فارغ التحصیلان در تجارت امروز - حسابداری ، تجزیه و تحلیل تجارت ، کارآفرینی ، مالی ، بازاریابی ، املاک و مستغلات و استراتژی است.

دانشکده علوم و بهداشت Katz

دانشکده موردهی دی و مونیک ک. کتز در Yeshiva University به دانش آموزان فرصت می دهد تا به دنبال تعقیب فکری و حرفه ای خود و تبدیل شدن به بخشی از 80 دانشگاه برتر ایالات متحده در ایالات متحده اخبار و جهان در ایالات متحده و 5 در جدید شهر یورک مدرسه کاتز متعهد به ارائه یک آموزش جهانی در رشته های در حال ظهور و گسترش است، برای اتصال دانش آموزان با رهبران و کارفرمایان در شهر نیویورک و فراتر از آن و ایجاد یک تجربه نمونه دانشجویی و کارشناسی.

برنامه های ما تمرکز STEM، داده ها و طراحی، علوم بهداشتی، و حرفه های مشابه در حال ظهور و گسترش است که توسط نوآوری های تکنولوژی تبدیل شده است. Yeshiva University نیروی دانشگاهی است و از شما دعوت می کنیم که به ما ملحق شوید.

یک آموزش استثنایی

این که آیا در محوطه دانشگاه و یا آنلاین، دوره های آموزش توسط یک گروه استثنایی از استادان تمام وقت و تمرین، هر کدام متعهد به اصول آموزش کیفی است. به جای تکیه بر تست ها و امتحانات، دوره ها اغلب مبتنی بر پروژه هستند، به طوری که دانشجویان بر اساس آنچه که آنها می سازند و انجام می دهند، ارزیابی می شوند. در نتیجه، دانشجویان با مجموعه ای از کارهایی که آنها را در بازار کار ایجاد می کند، فارغ التحصیل می شوند. دانشکده همچنین نقش مهم تکنولوژی را در فعال ساختن سازمان های متصل به دیجیتال و غنی و به همین ترتیب آخرین تجهیزات نرم افزاری و آزمایشگاه را در دوره های خود در اختیار دارد.

Yeshiva University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

یک تجربه که مهم است

ما هرکدام از دانش آموزان و استادانمان را به چالش می کشد که ارزش ها را با مهربانی، صداقت، سخاوت، صداقت و عدالت نسبت به دیگران هدایت کنیم و جهان را کمی بهتر از آنچه که در آن یافتیم، ترک کنیم. ما متعهد به اعتقاد به این هستیم که این نه تنها مقصد است که شمارش دارد، بلکه ارزشهایی را که ما برای سفر می آوریم.


مکان ها

نیویورک

Katz School Office of Enrollment

Address
215 Lexington Avenue
10016 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 (917) 326-4870

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید